PRIJAVITE!!!

Ovdje se možete predstaviti, ostaviti svoj prvi post...
Post Reply
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

PRIJAVITE!!!

Post by laura »

Vec su poceli i mislim da ih odmah treba prijavljivati, za sada sam nasla jednu stranicu i njihov facebook profil:

http://www.facebook.com/events/339072792806052/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.facebook.com/SplitAnitGay" onclick="window.open(this.href);return false;
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: PRIJAVITE!!!

Post by Instinct »

"Hrvatska-zemlja katoličkih moralnih vrijednosti." ime je jedne od takvih grupa.

Fascinantno.

Volim državu u kojoj živim ali kada vidim kakvi licemjeri,primitivci i maloumnici žive u njoj dođe mi da se istog trena odselim.
Možemo mi ući u bilo kakvu "modernu uniju" ali ovaj mentalitet se nažalost neće još desetljećima promjeniti.Ako ne i stoljećima.
Svim sudionicima Pride-a želim da prođu bez ozljeda a svim ovim maloumnicima koji osnivaju razne antigay grupe želim da jednog dana dožive prosvjetljenje i shvate kakvi su zapravo idioti bili.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: PRIJAVITE!!!

Post by djurdja »

Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: PRIJAVITE!!!

Post by laura »

Nista ja njima, bas nista ne vjerujem dok se jednom ne dokazu ko prava policija usta cisto sumnjam.
"Zapela im za oko stranica", mos' mislit! Totalni sam skeptik u vezi toga
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: PRIJAVITE!!!

Post by djurdja »

ma ja kad pomislim na svo to divljastvo i primitivizam dobijem grč u trbuhu. uzasavam se toga. i nitko nista. sve ostane na nekim rijecima tipa: osuđujemo svaki vid diskriminacije..bla bla.. a kamenje ce i dalje letjeti
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Re: PRIJAVITE!!!

Post by bombona »

da,znas sa fejsa ima puno ludaka,narkomana svasta pisu i mogu da napadnu salje neke ljude poziva za peticiju da se ukinu.Poznato mi je koliko sam pretpostavila radi se zamka sajberseksa.Ljudi se vise pothranjaju svoju zavisnosti i koriscenjem komjutera,mnogi provode sate cetovanja,sa fejsa,igrajuci svim nivoima.
Na internetu ima vise sajtova je bas previse u celom svetu,ljudi pate od negativnih posledica
Narocito ima ljudi koji su je negativni nemogu da razumeju nije se dopalo i mogu sebe da protive,prave lom i napravi svoju stranicu za peticiju,neiskoriscene poruke.U pitanju je osoba postaje depresivan,usamljeno,depremirano,nemoze da kontrolise,uvek sam prelistava.
Cuvajte se dame i vodite racuna i da ne obratis paznju,i ako citate opet da se nerviras.
Nemate pametnije posla.Pametno je da komuncirate pravog prijateljica,ako imate devojku,da li vam ta osoba uliva snagu?
Ja,nisam mogla da citam koji lose pisu ne da mi meni Bog,vec sam zastitena i ,koju su oni mene poslali neki zahtev da blokiram,meni nije potrebno da citam ovog ludaka sto pisu.Gledala sam sebe,nemam potrebe da se nerviram,nije meni dosadno,imam stare i nove prijatelje koju sam stekla, i gledam film,citam poztivne mocne knjige,pricam sa drugima,kao komplektnoj osobi,komunciram otvoreno i iskreno od samoga pocetka:)
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: PRIJAVITE!!!

Post by Lea »

svatko ima pravo na svoje mišljenje, dok god ono ne seže u govor mržnje i poziv na linč, teror prema nekom (bilo skupini, pojedincu). sklona sam prijavljivati takve stranice, pa čak i komentare, dok ove koji su samo kontra, i bla, nemam potrebu prijavljivati, jer me jednoumlje po pitanju nekog svjetonazora ne interesira.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Re: PRIJAVITE!!!

Post by bombona »

da,tako je treba u sebi povratite snagu i samopostovanje:)
Post Reply