Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

vecernjak wrote:Bez zaštite: Unatoč obilju propisa i dobrim zakonima o zaštiti od obiteljskog nasilja, nižu se tragedije jer institucije,policija,socijalni radnici i sudovi reagiraju presporo
Bile bi žive da je nekoga bilo briga
Tjerao me da si režem vene, djeca su gledala dok me tukao, šišao na ćelavo, a sada su pripala njemu.

Image
Gordana Oraškić
Zagreb, rujan 1999. Mato Oraškić (28) je u Palači pravde hicima iz pištolja ubio suprugu Gordanu (26), odvjetnicu Hajru Prohić (43) i sutkinju Ljiljanu Hvalec (38), te ranio zapisničarku Stanku Cvetković (46) tijekom brakorazvodne parnice koju je pokrenula supruga.

Katica Matić
Novi Marof, svibanj 2006. Vlado Matić (44) iz Mađareva, nakon višegodišnjeg nasilja i alkoholizma, automatskom je puškom ubio suprugu Katicu, teško ranio susjedu Đurđicu Topolovac i 17-godišnju kćer Aleksandru. Punih pet dana razbješnjeli se ubojica skrivao policijskoj potjeri.

Mignon Tomašić
Čakovec, kolovoz 2006. Mladen Mesarić (27) ubio je hicima iz ‘kalašnjikova’ Mignon Tomašić (24) i njihovu 18-mjesečnu kćerkicu Vanesu. Slučaj je završio na Europskom sudu za ljudska prava, koji je lani presudio da su majka i kći ubijene zbog nebrige države, te da se obitelji isplati 40.000 eura odštete.

Marina Palavra
Benkovac, kolovoz 2010. Marina Palavra Kamber (22) prijavila je prošli ponedjeljak Marka Dukića (33) da ju je udario u kafiću Amadeus. S majkom je došla u policiju i tražila zaštitu od bivšeg dečka. Prošle srijede oko 21.45 sati došao je u kafić Amadeus, gdje je ubio Marinu i njena brata Marina (24).

Mira Ljušanin
Poreč, kolovoz 2009. Vlado Gavrić (57) nožem je nasmrt izbo bivšu partnericu Miru Ljušanin (49) u središtu grada u 2 sata ujutro, pa se predao policiji. Upoznali su se 2008., no žena je ubrzo shvatila da je kockar i nasilnik te je prekinula s njim ljubavnu vezu i tada joj je počeo prijetiti. Policija je znala za prijetnje.

Zagorka Jurić
Samobor, prosinac 2006. Na Badnju večer Nenad Popović (36) hicima iz automatske puške likvidirao je svoju djevojku Zagorku Jurić, njenu sestru Anđu (43) i Dragana (46) Antunovića. Na kraju je presudio i sebi. Tri mjeseca prije zločina policija je prekršajno prijavila Jurića zbog nasilja.

Jelena Jakopović

Zagreb, lipanj 2006. Tomislav Jakopović ubio je suprugu Jelenu (25) u dvorištu Dječjeg doma u Nazorovoj dok se igrala s njihovim sinom (2). U tijeku je bila brakorazvodna parnica. Nakon povika javnosti Ministarstvo socijalne skrbi ustvrdilo da nije bilo propusta mjerodavnog Centra za socijalnu skrb.

Željka Kihalić
Petrinja, ožujak 2005. Umirovljeni policajac Vlastimir Kihalić (37) iz osvete prema supruzi Željki (39), koja je pokrenula brakorazvodnu parnicu, u središtu Petrinje usmrtio ju je s dva hica, potom je u roku od 45 minuta ubio i njezine prijateljice Vesnu Mokrović te Nadu Kušan.

Mirjana Nikolić
Gračac, svibanj 2010. Mirjana Nikolić (37) zvala je policiju u pomoć nakon što je noću u kuću njezine strine u Tomingaju pokraj Gračaca došao pijan Milan Knežević (40). Tražio je da bude s njim, što je žena odbila, uz objašnjenje da ima svog supruga i sina. Noć kasnije Milan Knežević ponovo je došao pijan, i iz pištolja, pucajući joj u prsa, a potom i u leđa, ubio Mirjanu Nikolić.

Anica Mihičinec
Ozalj, srpanj 2009. Marko Mihičinac (53) iz pištolja usmrtio je suprugu Anicu (60) i njezinu kćer Ivanu Lešković (30), te pokušao ubiti njezina supruga. U veljači ove godine osuđen je na 38 godina zatvora, a zločin je počinio jer ga je žena nakon dugogodišnjeg maltretiranja željela napustiti.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by metalcore8 »

i kako da čovik ostane pribran u ovo doba i ne postani mizantrop?
tko se to školuje za odvjetnike, socijalne radnike i sudce kad ih boli k***c za ikoga osim za vlastito dupe?
svi emocionalno degenerirani kad mogu dopuštatu ovakve stvari
gdje su tu organi vlasti?
gdje je tu itko?
toliko se o nasilju u obitelji piše i razglaba zadnih godina a sve gre naopako više nego ikada
problem je u radnicima koji nemaju ni malo osjećaja ni empatije za druge
znam, volontirala sam 2 godine i bila porotnica na sudu pune 4 godine
mislite da je ikoga od njih briga? nije
gade mi se i prezirem ih iz dna duše

al glavno da su nasilnici hetero i da idu u crkvu i sve im je oprošteno :katarina: :swo: :stara:
a šta nije tako? to su ljudi bez razuma, morala, osjećaja, poremećene psihe razrušenih temelja kojima treba napraviti nešto mnogo gore nego su oni napravili
kakva mislost? prema kome? ubojicama i silovateljima??
ne, ja im prva ne dam milost jer je ni ćime zaslužili nisu
dapače, zaslužuju da ih se psihički i fizički tlači
i ovakvim slućajevima nema oprosta niti bi se trebalo tražiti od članova obitelji da im oproste na ikoji način
nikakav spas neće naći u oprostu
nastroža kazna i gotovo
bolje da ne pišem ča bi im ja radila
roots are deeper then death
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Naravno - tu nisu sve, to je samo dio (meni ovako na pamet nedostaje ona zenica koja je imala facebook profil a koju je muz ubio i bacio u Savu ove godine).

Sada se o tome pise pa izgleda da je toga vise, no cinjenica je da je i prije toga bilo puno - samo se nije o tome niti pisalo, niti pricalo. Tako da je to sto se sada pise ipak nekakav pomak - no nedovoljan.

Drzavu i drzavne organe naravno nije briga jer su na valsti ljudi koji misle kako marnuti sto vise love. A tko nam je na vlasti - ipak je nasa opdgovornost.
Jer to su stravi o kojima ipak mi odlucujemo u trenutku kada se nadjemo sami u izbornom box-u sa izbornim listicem pred sobom.
Odlucujemo cak i ako na dan izbora odemo u sasvim drugom pravcu nego sto je nase biracko mjesto.
Tek kada toga svi postanemo svjesni imat cemo neke sanse da promjenimo okruzenje u kojem zivimo.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

Nikad nikoga nije bilo briga,jučer,danas i vjerojatno neće ni sutra.
Zašto?
Sve dok se politizira tema zlostavljanja i ne dovede u dnevni boravak dotle će to biti problem koji se većine ne tiće.
Duboko vjerujem da dok i jedna žena bude zlostavljana a pogotovo majka,mi nećemo imati kvalitetno društvo i pravu demokraciju.
Ne bih ja o centrima za soc.rad,ni državnim institucijama..ne bih ja o tome.
Osamnaest godina sam bila u braku,od toga 17 godina sa psihičkim i fizičkim zlostavljačem.Šestero moje djece je rođeno u činu silovanja.
Ne bih ja ni o tome.
Ono što želim reći da se to ne dešava samo neškolovanim,neinteligentnim i slabim osobama.Dešava se to svima koji dopuste prvi udarac..sve uvijek počne od prvog udarca.voljela bi da to sve zapamte.Nemojte praštati ni jedan udarac,nikada,nikako,pod nikakvim razlozima.
Želim još nešto reći.Nikada nitko vam neće pomoći.Zaboravite da ljudi pomažu.Ljude jednostavno nije briga.Ljudi žive svoje male bojažljive živote i nije ih briga.Zato pomozite si same.Ne dopustite da vas se ucjenjuje s bilo čime.Život vaš je dar i stoga borite se za svoj život.
Vjerujte mi,Vi ste jedina osoba na koju možete i smijete računati.
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

Da.I još nešto.
Ja nisam aktivistica u pravom smislu te riječi,ne radim u državnim institucijama,ne pripadam nikakvim karitativnim udrugama.Ja sam samo jedna od žrtava zlostavljača.
Ako bilo kome,bilo kad,zatreba sklonište za otići od muža zlostavljača-javite mi se.
Ako nikome nije važno:znajte,meni je važno. :grli:
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by laura »

Te zene cesto vape za pomoci, ali ne naglas, ne da ih se cuje,
jer ponekad iz ponosa, cesce iz straha, nisu u stanju nikome
da kazu za pakao kroz koji prolaze. Ali vrlo cesto okolina zna
sta se desava, pa opet nista ne poduzima. Pomalo iz nezainteresiranosti
za tudje probleme, a ponekad iz straha od istog tog zlostavljaca
koji ili nece biti kaznjen, ili ce brzo izaci na slobodu i biti jos gora
prijetnja svojim bliznjim, i onome tko se usudio uplitati u sve to.

Mislim da zakone treba mijenjati iz temelja, a za to smo mi
sami odgovorni. Jer svi se zgrazamo nad tim kada se pojavi neka
nova zrtva i samo pusemo na organe koji provode vlast,a onda to
sve padne u zaborav. Do sljedece zrtve
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by zenia »

nije problem samo u institucijama...
ljudska svijest je takva da se odbija petljati...
koliko vas je ikada na bilo koji način pomoglo zlostavljanoj osobi?
ili bar pokušalo pomoći?
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

zenia wrote:nije problem samo u institucijama...
ljudska svijest je takva da se odbija petljati...
koliko vas je ikada na bilo koji način pomoglo zlostavljanoj osobi?
ili bar pokušalo pomoći?
Zenia,oprosti molim Te,o kojoj to savjesti pričaš?
Upravo se radi o tome da se sve čini da se priguši savjest..
Da se radi o vlastitom životu drugi bi brzo reagirali,ovako..
nikoga nije briga pa ni one koje bi trebalo jer ljudi su sebični i ne vide dalje od svoga nosa
Žrtvama zlostavljača i zlostavljačica pomažu samo druge žrtve..
Svaka čast pojedincima koji pomažu ne deklarativno nego stvarno.
Sjećam se da je Lea pričala da je pomogla jednoj ženi
i to je prekrasno,divila sam joj se zbog toga čina.
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Od pocetka ove godine ubijeno je 20 zena s motivom obiteljskog nasilja.
Taj broj je premasio broj ubijenih prosle godine - a jos ima 4 mjeseca do kraja godiene... :patnja:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by zenia »

milenanik3 wrote:
zenia wrote:nije problem samo u institucijama...
ljudska svijest je takva da se odbija petljati...
koliko vas je ikada na bilo koji način pomoglo zlostavljanoj osobi?
ili bar pokušalo pomoći?
Zenia,oprosti molim Te,o kojoj to savjesti pričaš?
Upravo se radi o tome da se sve čini da se priguši savjest..
Da se radi o vlastitom životu drugi bi brzo reagirali,ovako..
nikoga nije briga pa ni one koje bi trebalo jer ljudi su sebični i ne vide dalje od svoga nosa
Žrtvama zlostavljača i zlostavljačica pomažu samo druge žrtve..
Svaka čast pojedincima koji pomažu ne deklarativno nego stvarno.
Sjećam se da je Lea pričala da je pomogla jednoj ženi
i to je prekrasno,divila sam joj se zbog toga čina.


Pročitaj moj post još jednom...
Od riječi do riječi...
I odgovori mi na pitanje...
Btw boldala sam ti dio posta koji me jako uznemiruje...
Pogotovo kad to čujem od nekoga tko toliko spominje Boga....
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

zenia wrote:
milenanik3 wrote:
zenia wrote:nije problem samo u institucijama...
ljudska svijest je takva da se odbija petljati...
koliko vas je ikada na bilo koji način pomoglo zlostavljanoj osobi?
ili bar pokušalo pomoći?
Zenia,oprosti molim Te,o kojoj to savjesti pričaš?
Upravo se radi o tome da se sve čini da se priguši savjest..
Da se radi o vlastitom životu drugi bi brzo reagirali,ovako..
nikoga nije briga pa ni one koje bi trebalo jer ljudi su sebični i ne vide dalje od svoga nosa
Žrtvama zlostavljača i zlostavljačica pomažu samo druge žrtve..
Svaka čast pojedincima koji pomažu ne deklarativno nego stvarno.
Sjećam se da je Lea pričala da je pomogla jednoj ženi
i to je prekrasno,divila sam joj se zbog toga čina.


Pročitaj moj post još jednom...
Od riječi do riječi...
I odgovori mi na pitanje...
Btw boldala sam ti dio posta koji me jako uznemiruje...
Pogotovo kad to čujem od nekoga tko toliko spominje Boga....


Oprosti,ta tema je uvijek po mene osobno forpasna.Uvijek me jednako boli i nikako je nikada neću prerasti.
Da,sada vidim da si Ti napisala "svijest" a ja odgovarala o pomankanju savjesti.
Što da Ti odgovorim?Da li sam pomagala?Jesam.Uvijek kada dođem u kontakt sa takvom osobom.Puno sam prošla u životu i nikada nisam držala zatvorene oči.Pogotovo od kako živim sama.Živjeti uz zlostavljača i živjeti sama su dvije oprečne situacije.
Primala sam u kuću i same žene i one sa djecom,neke su se pomirile sa mužem i vratile kućama a neke su danas slobodne i mirne.
Zlostavljanim ženama ne trebaju zakoni,treba mi živa osoba da im pomogne,da im omogući da se sklone i da da vrijeme da razmisle u miru.
Ono boldano?
Mislim da ne shvaćaš da ja ne uzimam samo deklarativno Boga u usta,ja živim zahvaljujući Bogu.Ali to nikada neće značiti da ne vidim istinu o tome kakvi su ljudi zapravo,barem većina.Ljubav me ne čini slijepom osobom,čini me pomirenom.A sve što govorim,govorim iz iskustva stoga..
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

Mogla bih satima pisati što sam sama doživjela kada sam bila sa zlostavljačem,ali i o životima mnogih žene.
Sada mi se nešto ne sviđa Zenia.Uvijek sam smatrala da se takve stvari čine u tišini,ne priča se o tome jer nisam jednom imala na vratima nečijeg tuđeg muža-zlostavljača i pokupila grdne batine jer sam u svojoj kući "čuvala"njegovu ženu.
Mogla bih pričati o "Rovinjskom suncu"-autonomnoj kući za zlostavljanje žene,o metodama njihovog nekadašnjeg rada./SS je ništa prema tim ženama koje su tamo "pomagale" zlostavljanim ženama.
Mogla bi pričati o Caritasu i beskičmenjacima i licemjerima koji tamo rade ili o našim dragim "B.a.B.a"-ma koje kao nešto aktivistički pomažu-Bože,sačuvaj me i sve žene od tih i takvih pomoći.
Postojala je samo jedna osoba koja mi je u ono vrijeme stvarno pomogla.Radila je kao ravnateljica Državnog Ureda za materinstvo,mladež i zaštitu obitelji,zove se Dr.Š.Bortek-Knešaurek.Pomagala mi je iako je u dva navrata bila opomenuta od mnogih ljudi da se ne petlja u slučaj/tj.mene.Ta divna žena odavno više ne radi na tom mjestu,nažalost.
Žao mi je,ne mogu dugo pisati o tome.Jednom,možda jednom pisati ću više.
Ja sam vjerojatno imala sreću što sam nekako u to vrijeme imala jednu osobu za koju sam mislila da joj je stalo i zato sam se uspjela maknuti od zlostavljača i na tome ću joj uvijek biti zahvalna.
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by zenia »

Hvala ti na odgovoru...
Samo sam to tražila...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

zenia wrote:Hvala ti na odgovoru...
Samo sam to tražila...
:grli:
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Crnom popisu je pridodana jos jedna zrtva, 40 godisnja novinarka HRT-a Mirela Sršić-Kovač koju je muz zaklao u njihovu stanu u Belom Manastiru :patnja:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by zujalica »

ow wrote:Crnom popisu je pridodana jos jedna zrtva, 40 godisnja novinarka HRT-a Mirela Sršić-Kovač koju je muz zaklao u njihovu stanu u Belom Manastiru :patnja:
http://www.portaloko.hr/hrvatska/54-vij ... djeca.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Strašno. :patnja:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by zujalica »

Dio iz Večernjeg lista:

Podaci o kojima bi ministri svakako trebali raspraviti odnose se na zakonske mjere koje sudovi mogu izricati, a kojima se treba suzbijati obiteljsko nasilje i sprečavati najgore posljedice. Riječ je o podacima po kojima je prošle godine policija sudu predložila 1099 mjera zabrane približavanja žrtvi nasilja, a sudovi su izrekli samo 388 tih mjera.

Potom je policija u 403 slučaja predložila zabranu uznemiravanja ili uhođenja osobe izložene nasilju, a sudovi su tu zabranu izrekli 95 puta. Od 486 policijskih prijedloga da se nasilnik udalji iz kuće ili stana, sudovi su iseljenje naložili u svega 164 slučaja.


Iz ovog se zaključuje da policija radi svoj posao...

http://www.vecernji.hr/vijesti/stop-ubi ... nak-195914" onclick="window.open(this.href);return false;
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by milenanik3 »

Osobno mislim da se i ne radi o propustu policije koja na dojave izlazi uvijek,zadržava štoviše nasilnika do 24 sata i onda stvar preuzimaju sudovi.Zanimala bi me statistika po spolovima sudaca tko određuje najrigoroznije mjere protiv nasilnika ili zlostavljača?!
I u kraju krajeva i ako se dobije zabrana prilaženja/što je jako teško dobiti u Hrvatskom pravosuđu/ što to stvarno za žrtvu znači?Ona i dalje živi u strahu.Još ako je sama može se odseliti ali ako ima djecu,i još školsku djecu-problem se samo multiciplira.
Ne mogu zamisliti da nema izlaza kako to objašnjavaju čak i na Centrima za socijalni rad.
Kada razmišljam o ovoj posljednjoj žrtvi zlostavljača koja je ubijena na spavanju,u svojoj kući,u blizini djece..bude to tužno,jako tužno.A kreten koji ju je ubio se štoviše kao kukavica sam ubio..Pretpostavljam da je to bio njegov izlaz iz situacije,koji je to ljigavac,koji je to bezkičmenjak i kukavica.
U meni vrišti samo jedno pitanje:Od kuda mu pravo da se dirne u život druge osobe?
Poželim da njegova duša nikada ne nađe spokoja zbog tog mučnog ubistva,zbog djece,zbog svega.
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Jos jedna zrtva :patnja:

http://www.vecernji.hr/vijesti/potresen ... nak-277154

Dokle ce ova jebena zabokrecina od drzave ostavljati zlostavljacima mogucnost da ubijaju zene :swo:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Sad me samo zanima hoce li ga pustit nakon par mjeseci pa da zavrsi posao u kojem su ga sprijecili...

http://dalje.com/hr-hrvatska/zm-davio-s ... ilu/353329
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by djurdja »

da, čitala sam to danas, i prestrašno... brojke rastu :patnja: ... a kao pomirila se s njim zbog skrbništva nad djetetom
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Bile bi žive da je nekoga bilo briga

Post by ow »

Juratnje wrote:Milisav Đokić Mićo policiji je otprije poznat po nasilničkom ponašanju. Ali ne prema ljubavnici Lidiji, nego prema bivšoj izvanbračnoj supruzi, s kojom ima dvoje malodobne djece, a koja ga je, naime, prije tri mjeseca i prijavila zbog obiteljskog nasilja, nakon čega je Mićo osuđen na uvjetnu kaznu zatvora. Da je tada završio iza rešetaka, Lidija bi danas možda bila živa.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply