BalConn party :)

Gdje izaci i kako se zabaviti. Preporuke i iskustva iz prve ruke.
Post Reply
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

BalConn party :)

Post by laura »

Drage balconnke i one koje to nisu ali čitaju forum! :)

Ove godine BaLConn slavi jubilarnih 10 godina postojanja, pa smo odlučile ( ako za to bude zainteresiranih ;) ) da taj događaj obilježimo prvim BaLConn party-em :cer: !
Da li će se taj party održati ustvari najviše ovisi o vama, tj o zainteresiranosti da:
- se odazovete u što većem broju :daa:
- animirate neke svoje prijateljice, poznanice koje ne dolaze na forum da nam se pridruže
- da ne odustanete dva dana pred sam party ( znači ako imate namjeru preboljeti neku virozu ili slično obavite to što prije :hihi: )

A sada ozbiljno :roll: ! Otvaramo ovu temu da bismo vidjele što vi kažete na to, da malo prodiskutiramo o detaljčićima.
S obzirom da mi nemamo tradiciju partijanja kao CroL, ne znamo koliko žena možemo očekivati, pa npr postoji mogućnost da ukoliko shvatimo da će biti manje ljudi nego na CroL party-u ulaznica umjesto uobičajenih 30 bude 40kn.
Party se nebi održao u Rush-u već u nekom drugom prostoru na području Zagreba ali u organizaciji i logističkoj podršci dečkiju iz Rush-a.
To je bio jedini način da se party može održati u subotu - što nam je svima u interesu.
Nekakve početne organizacijske kalkulacije (najam prostora, ozvučenje, light show, konobari, zaštitar i.t.d. kreću su se iznad 10.000 kuna) što je trošak koji bi se morao pokriti kroz cijenu ulaznica i razliku u cijeni pića.
Dečki iz Rush-a su spremni u cijeli projekt ući bez ikakve zarade - no ne bi bilo dobro da budu u gubitku jer u tom slučaju više ne bi smo mogle računati na njihovu podršku (ne zato jer oni možda ne bi htjeli nego zato jer bi nama bilo neugodno kasnije tražiti od njih bilo kakvu podršku.)
Još ne znamo da li bi bio održan u studenom ili prosincu, možda čak i u januaru.
Sada će netko od vas reći: a šta onda znate? :hihi: Pa ne znamo ništa konkretno osim da imamo želju i volju da ga realiziramo.

Znači, još jednom da naglasim, na nama svima je samo da se odazovemo u što većem broju i da angažiramo što više žena!

Postavljajte pitanja, komentirajte, odobravajte, negirajte, slažite se, ne slažite se.....shoot! :yeah:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: BalConn party :)

Post by Dodir_Svile »

Ja ću doć'! :hajhaj:
Nisam bila na Balkonskom susretu još od 5.9.2004. :zir:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

imamo prvu :great: ( možda dovuče koju morsku ribicu sa sobom :cer: )
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: BalConn party :)

Post by Dodir_Svile »

Mozda :cer:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: BalConn party :)

Post by Aryanim »

Me to... :daa: a mozda i nekog isto dovucem... :dadada:
I to bi bio party isto samo za zene? Stara kao dj? :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: BalConn party :)

Post by dalloway »

bilježim se sa štovanjem :pozdrav: a povedem i whisper,ako bude dobro dijete do tad :strika:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: BalConn party :)

Post by fireandice »

Mislim da je ovo prvi put da mi je baš, baš, baš žao što ću propustiti neku žurku.
User avatar
Chanel5
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 27
Joined: 30 Nov 2002, 20:13

Re: BalConn party :)

Post by Chanel5 »

E pa sada je dosta sjedenja i razmišljana, ići ili ne, dolaziiiiiiiiiiim! Dakle, konačno prilka da se osobno upoznamo...Stara bilježi me. :yeah:
kazu otkazan let za Pariz, zbog kise,
svuda chanel broj 5, moj Boze, mirise....
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: BalConn party :)

Post by ow »

Chanel5 wrote:Dakle, konačno prilka da se osobno upoznamo...Stara bilježi me. :yeah:
ja se bojim s tobom upoznat :grize nokte: :hihi:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: BalConn party :)

Post by Instinct »

Možda bih i došla. Bilo bi cool da nije u Rushu nego negdje drugdje. I da,nije mi problem dati 30 kn za upad.

:instinct:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

dalloway wrote:bilježim se sa štovanjem :pozdrav: a povedem i whisper,ako bude dobro dijete do tad :strika:
dovedi ti nju, treba dijete malo na praktični dio nastave, pod kontrolom naravno :reper: :fitt: :danc.school: :kresanje:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: BalConn party :)

Post by dalloway »

laura wrote:
dalloway wrote:bilježim se sa štovanjem :pozdrav: a povedem i whisper,ako bude dobro dijete do tad :strika:
dovedi ti nju, treba dijete malo na praktični dio nastave, pod kontrolom naravno :reper: :fitt: :danc.school: :kresanje:
i ja mislim da je vrijeme da uđe u svijet odraslih lezbi,a nema bolje prilike za to od blc partya,tu je među svojima,pod budnom paskom teta iz vrtića :basi:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: BalConn party :)

Post by hellen_stewart »

meni bi bas odgovarao januar i onda bih dosla :yeah:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
nasta
penzionerka
penzionerka
Posts: 2118
Joined: 23 Jun 2008, 21:27
Location: 45°22′40″N 20°23′10″E

Re: BalConn party :)

Post by nasta »

Ja bih bas volela da prisustvujem tom party-ju :kolce:
~ Misli stvaraju dela. Dela formiraju navike. Navike grade karakter. Karakter oblikuje sudbinu. ~
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

nasta wrote:Ja bih bas volela da prisustvujem tom party-ju :kolce:
nasta, nasta :hejhaj: :hejhaj:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

hellen_stewart wrote:meni bi bas odgovarao januar i onda bih dosla :yeah:
tebe nećemo ni pitati, ako treba doći ćemo devama po tebe :hs:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: BalConn party :)

Post by hellen_stewart »

sve koje dodju, dobit ce po jedan grudnjak :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

ja imam bolju ideju, ako ti dođeš dobit ćeš sve grudnjake :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: BalConn party :)

Post by hellen_stewart »

laura wrote:ja imam bolju ideju, ako ti dođeš dobit ćeš sve grudnjake :laugh:
:hohoho: :hohoho: onda sigurno stizem
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: BalConn party :)

Post by Aryanim »

laura wrote:
hellen_stewart wrote:meni bi bas odgovarao januar i onda bih dosla :yeah:
tebe nećemo ni pitati, ako treba doći ćemo devama po tebe :hs:
ma otici cu ja po nju i vratit je ako treba... samo neka me nahrani doma i to je to... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: BalConn party :)

Post by ow »

hellen_stewart wrote:sve koje dodju, dobit ce po jedan grudnjak :hihi:
jel to iz onog slepera koji nestao prije par godina o cemu je pisao u medijima? :lol: :lol:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: BalConn party :)

Post by hellen_stewart »

jest ow,tek sam ih sad raspakovala da mi se ne udje u trag :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: BalConn party :)

Post by ow »

Pa daj da otvorimo stand grudnjaka na ulazu? :laugh:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: BalConn party :)

Post by Lea »

Balconnu, sretno... nek živi najmanje k'o Hajduk... i duže :cer:

lijepo se zabavite... :super:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: BalConn party :)

Post by laura »

Jesu l' to ovi, da ih malo i druge vide :nau:
http://www.ipress.hr/magazin/dolijala-t ... -2778.html" onclick="window.open(this.href);return false;
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply