dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Intresira me. Ista Vox Feminae sa minglea? (pokoj mu dusi). S liste frendova. I sad prvi put komuniciramo? Ako da jedan prijateljski pozdrav. Ako ne isto prijateljski pozdrav. ;)
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Ček', otkud?

Koliko znam postoji samo jedan takav nick, samo moj, i eventualno istoimeni festival. That's it. :cer:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

pa ne znamo se mi ali te imam na listi frendova na minglu(moj prvi profil na lgbtq forumima) pa sam tamo pokusala uspostavit kontakt s ljudima. Ali te cesto nije bilo. A sad ni mene vise nema tamo. Nisam u zg pa slabo znam ljude. Pratim ovako na netu situaciju. Ali znam sta radis? Evo cestitam i citam i dalje (cunterview).
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

pardon voxfeminae.net
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

da nisam nesto pobrkala? nema veze ako jesam. zaboravi. idemo dalje. :pomak:
Nista cudno trenutacno je sve moguce kod mene.
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Pa pravo da ti kažem. . . totalno si me zbunila. Nisam na Minglu, jedino ako je netko slučajno ili

namjerno takvog imena mjesto mene. . . iskreno, ni za ovo drugo se ne bih čudila.

Ne pišem za CV, ali imam neke poveznice sa voxfeminae.net.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

ako nista drugo ime. nema veze. onda cestitka vrijedi i za tebe. eto najbolje je za upoznavanje nekog totalno zbunit pa ce te taj teze zaboravit. Pozdrav
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

:pionir:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

:zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj:
Ja sam poseban slucaj. U nemogucnosti sam normalno razgovarat. Ne reagiram uopce na sporedne teme. A ona ih ponudi. U pic mac. Ko kreten se blokiram. Kolko mi je godina? Iznervirala sam samu sebe danas. Jao. Ne zakljucujem vise nista, samo promatram. Pitanje za zene oko 40te. Kad vidite zenu oko 30te. u vidljivoj zbunjenosti, mozda i malom strahu (ako nanjusite)? Jeli bi to moglo biti privlacno ili odbojno? Ili jos bolje mi pomognite: Šta tražite od buduće a od čega bježite čim primjetite?
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Gle, theta, ti se samo trebaš napokon opustiti kraj nje, a ne razmišljati jel to kad se

ukočiš privlačno ili odbojno jer, ruku na srce, to nikad nije privlačno namirisati. :cm:

Da saznaš što ona želi trebaš i ti beknuti. Možda je wonderwoman pa te kuži totalno, al u svakom

slučaju, pomogni sebi i njoj malo. . . u najgorem slučaju imati ćete bolju komunikaciju. U najboljem ćete

si razmjenjivati slinu, što mi se čini boljom opcijom. :hihi:

Al, opet, ja sam dvajst i sitnog, šta ja znam. . . :raspa:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

:klafra: :klafra: :cola:
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by cocky »

Ako budeš puno razmišljala i komplicirala, uvalit ces se u sranje. Pokušaj biti ono što jesi u njenom društvu.. ako si smotana budi smotana, ako si brbljiva budi brbljiva, ako te zbunjuje budi zbunjena... Jer ako joj se sviđaš, sviđaš joj se, nema tu puno filozofije. A da sad glumiš nešto što nisi, da bi joj se svidila, nema smisla. :)

I samo naprijed, cekamo nastavak ;)
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by fireandice »

Ama, ne može se znati. Bar ja ne mogu. Sve je to samo puko nagađanje, i sve i da te izljubaka i napriča ti sve i svašta, opet ne možeš. Lezbejke su ti to.

Čudna vrsta.


:glavobolja:



Samo,


;)
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

mozda se bude dala nagovorit. :lezbice:
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Dogovorile smo druzenje van posla. Konacno sansa za upoznavanje. Morala sam cekat jer nam okolnosti nisu isle na ruku. Dogodilo joj se nesto ruzno privatno pa je nisam ni vidjela do sada.

User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Inicijativa je bila moja ali je propala, a ona je odmah ponudila drugu opciju. :nau:
User avatar
Shefica
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 19 Apr 2011, 14:18
Location: Beograd

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Shefica »

Au, koja tema. Unapred se izvinjavam zbog seckanja, ali moram.

Dakle,
Hands up wrote: Drugi put kad sam je vidjela i kad je sjela do mene osjetila sam nervozu (...)
a onda:
Hands up wrote: Ne mogu je duze gledat u oci jer ce vidjet sta mi je na pameti.
ovo narocito:
Hands up wrote: (...) ja vec sad pet puta zakuham vodu prije nego uspijem napravit salicu caja a na posao odem u gornjem dijelu pidzame(nitko nije skuzio jer je crni).
:hihi:

i ovo:
Hands up wrote: U nemogucnosti sam normalno razgovarat. Ne reagiram uopce na sporedne teme. A ona ih ponudi. ... Ko kreten se blokiram. Kolko mi je godina? Iznervirala sam samu sebe danas. Jao.......
Hands up wrote: Iznenadila sam se kako sam brzo reagirala na nju, nije mi se to jos dogodilo.
o, da :zbunj:
Lorna wrote: I ako ikako možeš isključi subjektivni dojam o njoj, ne filuj filmove.
nikako ne mogu :one:

mada,
Hands up wrote: Zivo me intresira tko je ona. Znatizeljna sam.
Naravno, ima tu jos "nekoliko" komplikacija.
Ali, ne mogu sad o tome.
Mnogo vremena je proslo od kada sam se ovako osecala poslednji put.
Sad mi je lakse kad sam uspela negde da "istresem" ovo.
Eto. :)
You must be the change you want to see in the world.
- Mahatma Gandhi
User avatar
michelle
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 49
Joined: 18 May 2011, 20:31

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by michelle »

skuži se po pogledu obično, taj dubinski pogled koji prodire kroz tebe kao da upija svaki djelić tebe i malo potraje u nekom trenutku tišine između komunikacije... tako sam bar ja zadnji put skužila i nisam pogrješila... no problem je ako taj netko ne želi da ga se otkrije iz nekog razloga, pa namjerno sabotira duže poglede u tim među tišinama... onda pustiš, ak već imaš takav dojam, pa vidiš kak bu se dalje razvijalo....
ma ne, zaboravi sve kaj sam rekla... skužiš po tom kaj te promatra dok komunicirate, samo treba skužit razliku, gleda ili promatra... ug. sretno! ;)
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by wendy »

michelle wrote:skuži se po pogledu obično, taj dubinski pogled koji prodire kroz tebe kao da upija svaki djelić tebe i malo potraje u nekom trenutku tišine između komunikacije... tako sam bar ja zadnji put skužila i nisam pogrješila... no problem je ako taj netko ne želi da ga se otkrije iz nekog razloga, pa namjerno sabotira duže poglede u tim među tišinama... onda pustiš, ak već imaš takav dojam, pa vidiš kak bu se dalje razvijalo....
ma ne, zaboravi sve kaj sam rekla... skužiš po tom kaj te promatra dok komunicirate, samo treba skužit razliku, gleda ili promatra... ug. sretno! ;)
hm... :mislim: ma ja to nikako ne mogu skuziti :swo: :vice:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
Sandra u Parizu

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Sandra u Parizu »

wendy wrote:ja ti o tome nemam pojma :swo: pogotovu ako nisam sigurna da je zena lezz :((
ali da ti pozelim dobrodoslicu :cer: :kukuc: :welcome:
Nisam sigurna da znam, a i pametno za reći. Prije da o tome nemam pojma kao i ti Wendy. Dobro došla ovamo :)
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

a ovaj problem? kontolirati stvar preko smsa i maila je lakse ali poruke koje salje kada se vidite: ponasanje, fizicko priblizavanje, svaka tema koja se otvori je najintresantnija, Vaznije je ono sta ja pricam nego drugi u drustvu, zanimaju je svi podaci o meni van posla, pogledi koji su sve tezi za izdrzat i koje ona kuzi jer kada ga ja ne izdrzim i ona se okrene pa gleda kroz prozor jedno vrijeme prije nego nastavi pricati s drugima, pijemo ista pica ja narucim pivu ona naruci istu pivu, ja odaberem vino ona naruci isto vino. Ali u mailovima i sms je suzdrzanija tu se bolje kontrolira. Ok zakljucila sam da je stvar jasna i priznala joj rijecima ono sto se vidi u pogledu. Mislim da ju je uhvatila panika u prvom trenutku. Ima puno za proraditi, nisam racunala na to da je ipak njoj teze prihvatiti to razotkrivanje koliko god liberalna ona bila. Vjerovatno je vrtila u glavi i to dali je ocito da je gay a nije na ti sa tom cinjenicom bar ne javno(ne mislim da je out ali mislim da je u strahu bar malo). Ne zelim raditi pritisak pa sam pustila stvari da vidim kako ce reagirati ali me strah da ne odabere opciju nedjelovanja pogotovo jer se jos oporavlja od osobne tragedije (smrtni slucaj u obitelji. Kako joj dati do znanja da mislim na nju i ne zelim je siliti na nista kad ne znam dali je spremna bar malo otvoreno razgovarati o tome? Što se zbiva u glavi onog tko misli da je u opasnosti da drugi misle da je gay ali kad je s vama ipak pokazuje da mu je stalo do vas?
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

Ona je, dakle, priznala tebi, da je privlačiš i da bi htjela nastaviti? Samo da razjasnim.
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

I zašto misliš da je problem njenog prihvaćanja sebe veliki problem? Barem sam tako shvatila.
User avatar
sunce
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2010, 22:48
Location: Zagreb

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by sunce »

Dok ne padne mrtva pred mene ja se pravim glupa :idiot:
Sandra u Parizu

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Sandra u Parizu »

Zgodno, kao da ništa ne znaš, a zapravo makar naslućuješ :)
Post Reply