dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Upravo tako. Ali ne znam dali bi se složila da je to zgodno. Ne znam šta da mislim. Uzela mi je i oči i uši. Ne vjerujem ni njima ni njoj ništa. Faza. Ali do sada su me moja osjetila vjerno služila. Teško mi je povjerovati da su me prevarila. A ona je ta koja je pokazivala jedno a pisala drugo. Ljubavna agonija.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

još uvijek se nadam jer je dala odgovor ne mogu ti sada pružiti ono što ti treba. Kako sada s njom dalje? ja stalno razmisljam kako je ona a nista ne smijem pitati jer je tako uznemiravam. A nemojte zaboraviti mi se moramo vidati zbog posla. Ona svaki put gleda u mene kako cu ja reagirati.

Problem je u tome sto ja nisam racionalna uopce. _Nesposobna za postaviti se logicno.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Sta to znaci Ne mogu ti SADA dati ono sto ti treba.Lakse bi mi bilo da je rekla. Nemas sanse, odlazi nego ovo. Ovo znaci da nista sada ali opet znaci i da sam joj draga sta i pokazuje.
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Kako sam mogla to napisati da bi mi bilo lakse da mi kaze odlazi. Ne bi. Neka dobro je i ovako. Barem mogu cekati.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

umorit će te čekanje,vjeruj mi :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

:cer: :love:
Znam svoju curu. Trebalo joj je vremena ali subotu večer provele smo zajedno. Beautiful.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Bubble »

Hands up wrote::cer: :love:
Znam svoju curu. Trebalo joj je vremena ali subotu večer provele smo zajedno. Beautiful.
Cek cek nisam pratila u zadnje vrijeme....ta tvoja cura je cura iz prvog posta (kolegica sa posla)? :bubble:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Afrodita
penzionerka
penzionerka
Posts: 2242
Joined: 26 Aug 2009, 21:29
Location: Venera

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Afrodita »

šta se toga tiće ja sam glupa i tupa :/
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

Da uvijek ista. Nista ne ide glatko pa mislim da vise nis necu ni pisati u vezi toga. Jer malo smo blizu pa smo opet daleko. Sad se nećka. Bi il nebi. Ima dobre argumente ali jebiga. Pa šta ako je u depresiji.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

Hands up wrote:Da uvijek ista. Nista ne ide glatko pa mislim da vise nis necu ni pisati u vezi toga. Jer malo smo blizu pa smo opet daleko. Sad se nećka. Bi il nebi. Ima dobre argumente ali jebiga. Pa šta ako je u depresiji.

Ako ima dobre sise ne treba ti bolji argument :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Vox Feminae »

hellen_stewart wrote:
Hands up wrote:Da uvijek ista. Nista ne ide glatko pa mislim da vise nis necu ni pisati u vezi toga. Jer malo smo blizu pa smo opet daleko. Sad se nećka. Bi il nebi. Ima dobre argumente ali jebiga. Pa šta ako je u depresiji.

Ako ima dobre sise ne treba ti bolji argument :hihi:
:daa:

Dobre sise, dobre noge, guz i tako to. :strika:

Šta će ti sisa koju ne možeš za šta primit. To je onda uskraćujuća sisa. Dakle, takva sisa ne. :cer:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

Vox Feminae wrote:
hellen_stewart wrote:
Hands up wrote:Da uvijek ista. Nista ne ide glatko pa mislim da vise nis necu ni pisati u vezi toga. Jer malo smo blizu pa smo opet daleko. Sad se nećka. Bi il nebi. Ima dobre argumente ali jebiga. Pa šta ako je u depresiji.

Ako ima dobre sise ne treba ti bolji argument :hihi:
:daa:

Dobre sise, dobre noge, guz i tako to. :strika:

Šta će ti sisa koju ne možeš za šta primit. To je onda uskraćujuća sisa. Dakle, takva sisa ne. :cer:
i mala sisa nekad može biti dobra sisa ccc :crvenkapa: :kresanje:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by MOANA »

ak mi to doista ne pokaže ja nemam pojma da je druga strana u mene zatelebana..po tome pitanju sam totalni dibidus :)
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
Dannii
vrtic
vrtic
Posts: 12
Joined: 06 Dec 2010, 11:37

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Dannii »

Totalno sljepa. Nemam pojma kad je netko u mene zaljubljen dok mi to sam/a ne kaže. Obično mi već prije ljudi oko mene sugeriraju, ali ja samo odmahnem rukom jer "ja bi to već skužila da je to istina" onda se na kraju uspostavi da ja ne bi niš skužila. Ne znam kako to prođe pokraj mene i kako uvijek uspijem zabrijati da je zaljubljen u mene netko tko uopče nije. Uglavnom, niš ne primjećujem odnosno krivo primjećujem.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Instinct »

Ne baš. Osim ako je ta osoba iznimno direktna.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by nedodirljiva »

Hands up wrote::zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj: :zbunj:
Ja sam poseban slucaj. U nemogucnosti sam normalno razgovarat. Ne reagiram uopce na sporedne teme. A ona ih ponudi. U pic mac. Ko kreten se blokiram. Kolko mi je godina? Iznervirala sam samu sebe danas. Jao. Ne zakljucujem vise nista, samo promatram. Pitanje za zene oko 40te. Kad vidite zenu oko 30te. u vidljivoj zbunjenosti, mozda i malom strahu (ako nanjusite)? Jeli bi to moglo biti privlacno ili odbojno? Ili jos bolje mi pomognite: Šta tražite od buduće a od čega bježite čim primjetite?

inace ovo mi je najbolji post ikad :hihi: :hihi:
jbt. zakaj ova cura ne dolazi vise na forum :hihi: :hihi: presmješno

uglavnomm :hihi: hands up ja sam se stalno pitala ovo kaj se ti pitas u ovom postu lool.. al i dobila sam odgovor napokon :hihi: :hihi: pa ak se ikad vratis rado cu ti reci kaj su meni rekle :hihi: :hihi:

ot: nemam pojma uglavnom :hihi: meni moras bas ono rec direktno da znam :tadam: :hihi: .. aiil. cak i onda na pol vjerujem :hihi: jbg. :cer:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Hands up
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 21 Jan 2011, 19:23

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Hands up »

evo me. jos me uvijek zanima odgovor. je, je tebi je to smijesno a meni se glava razbila dok sam pokusala dobiti odgovore. koma al sam iskusnija.
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by nedodirljiva »

:laugh: smješno mi je jer kad sam citala tvoj post imala sam osjecaj ko da sam ga ja pisala :laugh:

uglavnom u mojim "slučajevima" je to njima kakti bilo slatko i privlacno :daa: :hihi: alii .. to im isto tak daje onaj osjecaj da su face, da se ohrabre i da im naraste ego do neba.. e u mojim slucajevima je bilo bed to kaj su onda pocele glumatat i pravit se vazne bla bla :hihi: e a ta glumatanja je nekaj kaj meni beskrajno ide na jetra :daa: i onda sam na kraju ja pobjegla i tak to.. :laugh:

al da je stres znam da je :laugh: ja bi mogla napisat knjigu o svojim debilnim i djetinjastim reakcijama, :daa: najgore od svega kaj kod mene godine ne igraju nikakvu ulogu..reakcije su mi iste ko i prije 10 godina, :gloopa: znas ono u glavi mi je sve poslozeno kak bi trebala reagirat kak sam trebala rec .. e jbg.. u "praksi" se glupo cerim i sve nesto :sridise: hehe ovo hehe ono :stid: :laugh: opce pol tog ne cujem kaj mi ko kaze, odgovorim nesto sto nema veze s nicim i tak :daa:
femme fatale nema kaj :tadam:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
infinity8
pripravnica
pripravnica
Posts: 354
Joined: 16 Oct 2011, 20:44

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by infinity8 »

pa uglavnom vidim, ako se svakodnevno srećemo...

neke stvari se ne mogu sakriti, koliko god se neki jaaaako trude da te postignu... :hohoho:
najviše volim vidjet to na kvazi strejt curama... :cer:
“It is part of the nature of every definitive love that sooner or later it can reach the beloved only in infinity.”
Rilke
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by fireandice »

Interesuju me samo one koje kažu jasno i jednostavno šta osjećaju. A za te sitne znakove i igre zavođenja me baš briga. Pravim se da ne vidim. Još da se ne bih preganjala oko toga...
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Instinct »

Ja sam takav debil kada je prepoznavanje toga u pitanju da to već nadilazi sve granice. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ma, šta ja to lupetam gore iznad. Joj što mrzim kad naiđem na neki svoj glupav post.

Osjeti se emocija drugih osoba i/ili se vremenom pokaže.
Zaljubljenost se prepoznaje po pogledu, dodiru, osmjehu, poljupcu, stavu, ponašanju u raznoraznim situacijama, tonu, govoru i razgovoru...
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Lea »

ne. meni treba crtati. ne bih se bunila da mi netko nacrta neku takvu emociju. :kava: a ono da se nekom sviđam, to skužim... to je jednostavno za uočiti...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by nedodirljiva »

ni ja nemam blage :cudise: .. uvijek sam se ono nadala pa valjda je.. .. al ono.. dok mi se otvoreno ne kaze il ne pokaze.. ne vjerujem i ne kuzim :laugh: :laugh:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Arizona »

U posljednje vrijeme nista ne kuzim :roll:
Post Reply