dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ne želim da mi se ponovi da mi neko direktno govori šta osjeća, misli, želi. Neka, hvala.
User avatar
Wini
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 90
Joined: 02 Apr 2013, 18:21

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Wini »

Ahh pa da znam ne bih sad glavu razbijala :lol: ovako danima se pitam sta je po srijedi :)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by hellen_stewart »

naravno da znam,u mene su svi zaljubljeni :laugh:

zezam se malo,ne znam kad je neko zaljubljen dok mi direktno ne kaze.Osjecam kad se nekome svidjam ali dal je zaljubljen to ne znam nikad.
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by whisper »

E mislila sam da znam,ali... :ne:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ma ja nešto mislim ako je obostrano i iskreno i emotivno onda se to uklapa samo od sebe vremenom bez nekog posebnog objašnjavanja i izjašnjavanja. Ili bar tako želim da mi se desi.
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: da li znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by mistake »

Iskreno, pojma nemam. Nemam talenta za prepoznati 'signale'. Mislim, znam prepoznati kad je nekome ok u mom društvu, ali ne znam prepoznati kad postoji tendencija za više od druženja. Sa mnom će prije ženska dobiti čir na želucu od ispijanja kafa ili cirozu jetre od pive, nego dočekati da ja 'skontam' da joj se sviđam.

:patnja:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: da li znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by zrela_tresnja »

mistake wrote:Iskreno, pojma nemam. Nemam talenta za prepoznati 'signale'. Mislim, znam prepoznati kad je nekome ok u mom društvu, ali ne znam prepoznati kad postoji tendencija za više od druženja. Sa mnom će prije ženska dobiti čir na želucu od ispijanja kafa ili cirozu jetre od pive, nego dočekati da ja 'skontam' da joj se sviđam.

:patnja:
znaš kako ćes to ukopčati... najprije, kad ti kasno salje sms, ono, eto samo pepo pajaj itd. i smije se tvojim glupim vicevima :cer: :cer: :cer:
ma samo luknu u nju i biće ti sve jasno :lol:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: da li znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by mistake »

zrela_tresnja wrote:
mistake wrote:Iskreno, pojma nemam. Nemam talenta za prepoznati 'signale'. Mislim, znam prepoznati kad je nekome ok u mom društvu, ali ne znam prepoznati kad postoji tendencija za više od druženja. Sa mnom će prije ženska dobiti čir na želucu od ispijanja kafa ili cirozu jetre od pive, nego dočekati da ja 'skontam' da joj se sviđam.

:patnja:
znaš kako ćes to ukopčati... najprije, kad ti kasno salje sms, ono, eto samo pepo pajaj itd. i smije se tvojim glupim vicevima :cer: :cer: :cer:
ma samo luknu u nju i biće ti sve jasno :lol:
hvala na savjetima, upisaću ih u telefon pod 'trešnjini savjeti kako skontati da se nekom sviđaš' :hihi:

p.s. moji vicevi nisu glupi :klep:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by nedodirljiva »

pa ne bi rekla "zaljubljen" ali sad sam eto nakon pustih godina neznanja :P .. pocela cak shvacat kad se nekome svidam.. onak uvijek isti, da ne kazem debilni "obrazac ponašanja" jbt.. :jooj: .. pa je onda to valjda to.. :roll: eh, bas sam ostarila, jer mi je to tak pocelo ici na zivce :jooj: :hihi:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Instinct »

Ne.Glupa sam za takve stvari.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by TempusVernum »

triba mi crtat :jooj:
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by whisper »

Ne znam više ni kad se ja zaljubim,a kamoli drugi. :cita:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Generalno sam pronicljiva.
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: dali znate ako je netko zaljubljen u vas?

Post by Arizona »

Kad mi se kaze onda znam. :cer: A nekad se desi da skuzim brze, ovisno o direktnosti druge osobe. :cer:
Post Reply