Veza sa udatom zenom

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

renči, ne bi ti ni to mogla, bez obzira na sve razdvojene krevete, žderalo bi te to stalno :nono:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

E,da,možda bi tada se dozvala pameti,i otišla kod hirurga,da mi ovu "donju"zašije-pa bi,konačno
imala mir :hihi:

Al,dobro,ne može se baš tako,udatoj ženi tražit da vuče velike rezove,ak su klinci još u razvoju.
To bi bilo dosta sebično,al ovo odvojeni kreveti-bi se moglo izvesti,tim više ako mu ona kaže da voli žene.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

:hohoho: :hohoho: luda si ko batina :lol:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

renata wrote:Mogla bi razumit,ako ona želi ostat u braku radi dice,naročito ako su maloljetna,ako bi za dicu rastava
bila šok,još ako im druga strana/primitivna/puni glavu da je mama ovakva i onakva,pa još hoće i živit sa ženom.
Razumila bi ako želi ostat u braku zbog ove grozne besparice i kredita,jer ,teško je da žena,danas preživi sa dvoje
male dice u podstanarstvu.Ali,onda bi tražila odvojene krevete sa mužom,nema sexanja sa njim.
A tek ta samoća za blagdane,rođendane...

Draga renata,haj ti mene lijepo poslusaj i nikad se ne petljaj sa udatom zenom :cer:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Veza sa udatom zenom

Post by cube »

hellen_stewart wrote:
renata wrote:Mogla bi razumit,ako ona želi ostat u braku radi dice,naročito ako su maloljetna,ako bi za dicu rastava
bila šok,još ako im druga strana/primitivna/puni glavu da je mama ovakva i onakva,pa još hoće i živit sa ženom.
Razumila bi ako želi ostat u braku zbog ove grozne besparice i kredita,jer ,teško je da žena,danas preživi sa dvoje
male dice u podstanarstvu.Ali,onda bi tražila odvojene krevete sa mužom,nema sexanja sa njim.
A tek ta samoća za blagdane,rođendane...

Draga renata,haj ti mene lijepo poslusaj i nikad se ne petljaj sa udatom zenom :cer:
:daa: :daa: :daa: potpisujem
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

možda bi mogla ovdje napisati svoje iskustvo,cura-žena,koja je bila
u vezi sa udatom,il udata žena?
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

ja sam bila udana kad sam se prvi puta zaljubila u zenu. a posto sam iskljuciva i kod mene je obično ili - ili .. rastala sam se. no da se razumijemo, ne zbog nje, iako sam u prvom trenu mislila da je zbog nje, nego zbog sebe. jer sam kroz nju shvatila tko sam :) nikad ne cinimo stvari i ne donosimo odluke zbog nekoga, nego iskljucivo zbog sebe. da bude jasno :)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

Ja sam bila u takvoj vezi i iz tog iskustva sam pisala u ovoj temi. Ona me nikada nije obmanjivala da ce se razvesti, niti sam ja to trazila, nikada nije rekla da ce mi se moci dati do kraja, i to je bilo uredu, na taj nacin sam i ja funkcionirala. Nikad nista jedna drugoj nismo obecavale, osim da cemo biti toliko fer da kazemo jedna drugoj na vrijeme kada se desi nesto sto ce poremetiti nas odnos takav kakav je. Njenog muza nisam dozivljavala kao prijetnju ni povod za ljubomoru, on je za mene bio neka druga dimenzija.
Obje smo uzivale, a uzivale bi i vise da nije bilo jos jedne prepreke, a to je fizicka udaljenost.Kada je doslo do raskida dale smo jedna drugoj prostora da saberemo misli i osjecaje, i nakon nekog vremena nas odnos je postepeno prerastao u jedno jako kvalitetno prijateljstvo :lezbice:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Bubble »

Nikad ne reci nikad....ali eto ja cu reci NIKAD sa udanom zenom (pa ni onda) :ne:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

Bubble wrote:Nikad ne reci nikad....ali eto ja cu reci NIKAD sa udanom zenom (pa ni onda) :ne:
ni ako srce izabere? :)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Jarac »

djurdja wrote:
Bubble wrote:Nikad ne reci nikad....ali eto ja cu reci NIKAD sa udanom zenom (pa ni onda) :ne:
ni ako srce izabere? :)


ma ni tad :nene:
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

sreca da ima i onih koje nisu tako isključive :hihi:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Bubble »

Uvijek kad kazem "nebu mene niko jebal" netko me sjebe ili kad kazem "nikad" to mi se desi ali stvarno mislim da u ovom slucaju ni tada :)
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

djurdja wrote:sreca da ima i onih koje nisu tako isključive :hihi:
:laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

ma sve su iskljucive dok se ne ukljuce :roll:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
marinkooo
vrtic
vrtic
Posts: 6
Joined: 04 Jul 2012, 13:34

Re: Veza sa udatom zenom

Post by marinkooo »

Ovdje se nezna ko koga j..., vi bi izgleda sve al vam se neda zbog muza..
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

ja ovog marinka nista ne kontam :mislim:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Vox Feminae »

laura wrote:ma sve su iskljucive dok se ne ukljuce :roll:
:hihi:
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

hellen_stewart wrote:ja ovog marinka nista ne kontam :mislim:
i garant ne mozes spavati zbog toga, ko ni ja :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Veza sa udatom zenom

Post by nedodirljiva »

ja glasam za flert sa udatim zenama :tadam: hehe.. jer veza u mom slucaju ne bi bila ono sto ja ocekujem ili zelim od veze.. :ne: obzirom da sam ja jedna od onih sta zele dijelit sveee.. :dadada: kao npr. stan :daa: /kucanske obveze /rezije :mis: / blagdane itd.itd. .. drugim rijecima ja sam za obiteljski zivot :daa: a to nazalost s udatim zenama uglavnom nije moguce.. barem ne u onoj mjeri u kojoj to ja zelim i ocekujem... :)
aliii fala bogu pa nisu svi zahtjevni ko ja.. :hihi:

uglavnom.. cesto sam imala priliku flertovat s udatim zenama :) iako moram priznat da to ima svoje čari hehe .. nisam se nikad previše "vezala" jer sam znala da to nema buducnosti.. osim da se razvije u lijepo i njezno prijateljstvo :) kao sto se u mojim slucajevima uvijek i dogodilo .. <3

doook jednog dana u moj mali zivot nije ušetala ONA :cer: jbt. oborila me s nogu od prvog trenutka kad sam ju vidjela.. spontana, topla, srdacna.. i naravno starija od mene hehe :mis: aliii... udataaa, s djecom koja su btw. moje godiste :hihi: ..s lijepo uređenim obiteljskim zivotom.. itd.itd..

i tak.. prvih par god. sam mislila da umisljam sve te duge poglede i zagrljaje i tu srdacnost koju pokazuje prema meni kad se vidimo.. ali s vremenom sam skuzila (da cak sam i ja skuzila heheh ) da to postaje sve konkretnije s njene strane :) a kada se ona napokon odlučila i poduzeti taj odlučujuci "prvi korak", nazvala me i rekla da dolazi k meni.. i po mene.. da provedemo tri dana zajedno.. đizus i dosla je fakat.. :shok: ali jbg. u "krivo vrijeme" :) tocnije u trenutku kada sam ja vec zapocela vezu.. <3 ali ne bilo kakvu "vezu" .. vec bas onakvu kakvu sam oduvijek zeljela.. i koju u tom trenu ne bi ugrozila ni za što na ovom svijetu.. :daa:
sta rec jos.. osim da se i dalje povremeno vidimo i vidim da joj je i dalje stalo do mene :) i dalje me lijepo gleda.. i čvrsto grli.. ali to je sve sto je ikad bilo.. i sto ce ikad biti između nas :) :daa:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Instinct »

Ono što je mene uvijek zanimalo po pitanju ove teme (a zaboravila sam pitati za vaše mišljenje kad sam postala prvi post u njoj) je da li se tu po vama treba gledat u smjeru: "Ona/on je u braku,to nije moj problem" i da se može živjeti apsolutno bez grižnje savjesti ili se ipak treba "stati na loptu" i reći si: "To je osoba koja ima covjeka koji ju voli,djecu također.Tko sam ja da to "uništim"?" :mislim: Naime,takvo pitanje me zanimalo i u situaciji kada je npr.jedna osoba u vezi a druga slobodna.

Oprostite ako sam bila nerazumljiva,živčana sam zbog bolova u grlu pa mi misli lete. :cer:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Veza sa udatom zenom

Post by fireandice »

Ne, ne bih.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

Instinct wrote:Ono što je mene uvijek zanimalo po pitanju ove teme (a zaboravila sam pitati za vaše mišljenje kad sam postala prvi post u njoj) je da li se tu po vama treba gledat u smjeru: "Ona/on je u braku,to nije moj problem" i da se može živjeti apsolutno bez grižnje savjesti ili se ipak treba "stati na loptu" i reći si: "To je osoba koja ima covjeka koji ju voli,djecu također.Tko sam ja da to "uništim"?" :mislim: Naime,takvo pitanje me zanimalo i u situaciji kada je npr.jedna osoba u vezi a druga slobodna.

Oprostite ako sam bila nerazumljiva,živčana sam zbog bolova u grlu pa mi misli lete. :cer:
Srce se ne daje na "pola",tj.na dvi osobe-daje se jednoj do vječnosti-i svaka tvoja pora to
vrišti iz tebe..prema tome,onaj tko živi pored tebe to,itekako osjeća i zna..
e,sad,kako će tko napraviti izbor i živjeti sa tim-to je stvar odabira.
osobno,nikad ne bi pristala na laž odnosa-jer to nosi strahovitu cijenu.
User avatar
Vashe
pripravnica
pripravnica
Posts: 252
Joined: 24 Dec 2012, 22:48
Location: zagreb

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Vashe »

dakle,ja sam sad u vezi sa curom koja ima zaruchnika i dijete od 10 mjeseci snjim,i svi mi govore da bih trebala to prekinuti..ona je snjim ostala (makar nit ne prichaju,nit spavaju skupa) samo zbog dijeteta i ja sam okej stim..makar me ponekad jebe u mozak to kaj nemremo normalno bit skupa..on radi pa skoro 80% vremena pa je ona doma sa malim i nemre neznam otich na kavu samnom..al funkcioniramo ajmo rech normalno,dodjem na kavu i druzhimo se sa malim..jedino kaj mi smeta u biti je to kaj nemre normalno doch prespavat kod mene,bez da u 5 ujutro mora ich doma..al fala bogu,zhivi 10 minuta od mene..rekla je da ne planira ostavit njega zbog malog,ali on je shvatio da se njoj neko drugi svidja i sad su posvadjani..ja sam joj puno puta rekla da chu se maknut,ako zheli..i nijednom nam nije uspjelo ostat daleko jedna od druge..u biti smo sad u pat poziciji..i chekamo kak che se to rijeshit..
The sun is gonna keep on shining..
User avatar
evaluna
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 829
Joined: 09 Nov 2011, 16:06
Location: Izmišljena

Re: Veza sa udatom zenom

Post by evaluna »

Ne znam zašto bi i ova tema bila išta drugačija od hetero normativa, gdje je sve rečeno, jos kroz filmove, miloni žena su ljubavnice kao i milioni muškaraca..jer je brak kao monogamna isntitucija odavno preslaba karika u ljudskim životima...

ili kako kaže Tanya :)
Post Reply