Statusi

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Statusi

Post by plastic_dreams »

Jeste li sami, solirate li? Ili ste u vezi? Nešto treće?
Kako vam je, kako se osjećate, bez obzira u kojem ste stanju? Bi li željele da je drugačije i na koliko dugo?
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Statusi

Post by ow »

a ja misl'a da imas prijedlog za nove forumske statuse jer mi ovi stari vec dosadili a nemam ideju za nove.... :lol:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Aha, ne :) Interesira me ustvari koliko vas je "on my own" momentalno, jeste li solo ili ne. :)
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Statusi

Post by Andain »

Bit će skoro pa godinu dana da sam solo ..i ta spoznaja mi je čisto nevjerojatna, još uvijek imam feeling da je prošlo par mj., pol godine najviše..hm :mislim: ..Anyway, u tih godinu je bilo svačeg, uleta, upoznavanja novih lica, brijanja i sl , ali nisam se zaljubljivala, i nekako..ne znam..paše mi trenutni status, ne jer sam solo, već jer mi trenutno, što se tiče ljubavnog života, ovo paše..dok ne naiđe netko meni poseban, i guess. :) Nekako nisam fazi gdje se opterećujem time, a neš mi govori i da slijedeći odnos (kad i ako dođe :hihi:) će biti kao i ovaj solo status, dosta obilježen nekakvom neopterećenošću i prostorom. Bar si to želim.
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

U odnosu koji je obilježen neopterećenošću i prostorom. :)
Stalo mi je do istog i to mi se sviđa.
Nikad kao Bane!
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Alba Avis wrote:U odnosu koji je obilježen neopterećenošću i prostorom. :)
A koji su to faktori koji opterećuju opterećenošću i prostorom? :hihi:
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

Svakojaki :cer: , sve je to zavisno od osobe.
Npr, kud ja oko, tud ona skokom i obrnuto, bilo koji tip gušenja ( smanjeni socijalni kontakt, vlastitih ambicija i aspiracija), užasna potreba za zajedničkim obitavanjem - djelovanjem, puno priče za nizašto, burne i nasrtljive rekacije i tsl.
Nikad kao Bane!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Statusi

Post by ow »

Alba Avis wrote:Svakojaki :cer: , sve je to zavisno od osobe.
Npr, kud ja oko, tud ona skokom i obrnuto, bilo koji tip gušenja ( smanjeni socijalni kontakt, vlastitih ambicija i aspiracija), užasna potreba za zajedničkim obitavanjem - djelovanjem, puno priče za nizašto, burne i nasrtljive rekacije i tsl.
A jebi ga, sta se nisi rodila 25-30 godina ranije? :daa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Alba Avis wrote:Svakojaki :cer: , sve je to zavisno od osobe.
Npr, kud ja oko, tud ona skokom i obrnuto, bilo koji tip gušenja ( smanjeni socijalni kontakt, vlastitih ambicija i aspiracija), užasna potreba za zajedničkim obitavanjem - djelovanjem, puno priče za nizašto, burne i nasrtljive rekacije i tsl.
I misliš li da nećeš žaliti ni za čim? Mislim na davanje i primanje u svim oblicima.
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

@ ow

A gle :) , stvar je organizacije i dogovora, u ovom slučaju - dogovora. :cer:

Privat, moliću lijepo :ceka:

@ plastic_dreams

NE, ne vidim razloga da žalim za nečim. Nije stvar kvanitete, stvar je kvalitete, vrijeme koje provodim s tom osobom je zdravo, osjećam se ispunjeno i zadovoljno. Igramo se na svoj način, bez primjesa. Dajem se, trudim se. To što nam je odnos obilježen transparentnošću, to ne znači da je povlačim za nos i čekam neku bolju priliku, ne želim se vezati u tom smislu, ne želim da se ni ona veže u tom smislu. Nemam potrebu za još jednom ovisnošću, sasvim su mi dosta ovi poroci :cer:
Nikad kao Bane!
User avatar
Winter
W
Posts: 609
Joined: 01 Sep 2007, 19:37

Re: Statusi

Post by Winter »

:roll:
Mladost je pobigla, a još ruke nisan diga od tebe
Krivu kartu san povuka, na prvi balun nogon tuka u oblake
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

Kaj te muči, njofra?
Nikad kao Bane!
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Alba Avis wrote: NE, ne vidim razloga da žalim za nečim. Nije stvar kvanitete, stvar je kvalitete, vrijeme koje provodim s tom osobom je zdravo, osjećam se ispunjeno i zadovoljno. Igramo se na svoj način, bez primjesa. Dajem se, trudim se. To što nam je odnos obilježen transparentnošću, to ne znači da je povlačim za nos i čekam neku bolju priliku, ne želim se vezati u tom smislu, ne želim da se ni ona veže u tom smislu. Nemam potrebu za još jednom ovisnošću, sasvim su mi dosta ovi poroci :cer:

I mislila sam na kvalitetu. Ali kvalitetan odnos ne podrazumijeva nužno ovisnost. Možeš li za sebe reći da tu osobu voliš, ili si na tom putu?
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

Gle, svi ljudi koji se nalaze u prostoru koji si sama određujem, imaju te neke zajedniče karakteristike -dragi su, volim ih i tsl. Da, privlačni su mi. To nije široka paleta ljudi, nisu svi odnosi isti ( razne boje :) ), ta osoba je tu, s njom gradim odnos druge boje ( zelena ili ljubičasta ?).
Nikad kao Bane!
User avatar
spook
studentica
studentica
Posts: 161
Joined: 11 Mar 2010, 22:48
Location: zd

Re: Statusi

Post by spook »

odnedavno soliram. ne mogu reci da mi je lose, oduvijek sam dobro podnosila samu sebe. :cer:

ne mozgam bi li voljela da je drugacije jer mi je tesko zeljeti samu vezu, veze radi. ako upoznam nekoga i budem u vezi (ili necemu slicnom), dobro. ne upoznam, opet ok. :)

:basi:
bring your mind into my head...
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Alba Avis wrote:Gle, svi ljudi koji se nalaze u prostoru koji si sama određujem, imaju te neke zajedniče karakteristike -dragi su, volim ih i tsl. Da, privlačni su mi. To nije široka paleta ljudi, nisu svi odnosi isti ( razne boje :) ), ta osoba je tu, s njom gradim odnos druge boje ( zelena ili ljubičasta ?).
Svi smo drugačiji i to je činjenica, osobno se ne prepuštam u ništa ako nije dovoljno intenzivno za moje apetite, otuda i moja tema oko sexa. Ne bih mogla biti u nečem površnom, a ako ćeš ti svoje strasti, ako ih imaš s tim nekim, definirati bojama, tvoj izbor. :)
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

Ali ovo nije površno, dapače.
Čini mi se dosta intezivan i prožet emocijama na uzajaman način.
Ne znam, različiti su nam vidici ( tebi i meni), to je okej. Samo nemoj moj odnos nazivati površnim, nije da se pravdam. Ali nikako mi ne odgovara takva odrednica istog.
Razlog - osobno ga ne doživljavam takvim.
Nikad kao Bane!
User avatar
Winter
W
Posts: 609
Joined: 01 Sep 2007, 19:37

Re: Statusi

Post by Winter »

Istinu zboriš, svi tvoji odnosi su jako duboki
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
dok traju :lol: :lol: :lol:
Mladost je pobigla, a još ruke nisan diga od tebe
Krivu kartu san povuka, na prvi balun nogon tuka u oblake
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Statusi

Post by Alba Avis »

To ti iz iskustva? :trep:

Nda, ako je tako :cer:, tko im je kriv da ne znaju zadržati osobu kao što sam ja :love: kraj sebe. :hihi:
Last edited by Alba Avis on 08 Apr 2010, 23:39, edited 1 time in total.
Nikad kao Bane!
User avatar
Winter
W
Posts: 609
Joined: 01 Sep 2007, 19:37

Re: Statusi

Post by Winter »

Ti to najbolje znaš ;)




ajd sad i ja da editujem (uvek si bila uzasno spora :hihi: )...
i nije stvar u zadrzavanju, vec u bojama :)......
Mladost je pobigla, a još ruke nisan diga od tebe
Krivu kartu san povuka, na prvi balun nogon tuka u oblake
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Statusi

Post by Lea »

Sama samcata :cer: I super mi je, ne mogu se požaliti :cer:
Ako izuzmemo činjenicu da sam baš ovisnik o ljubavi :hihi: it's ok... dobro je... podnošljivo :)
plastic_dreams wrote:Bi li željele da je drugačije i na koliko dugo?
Za sad ne... Imam previše obveza i tereta 'na glavi', koji me iscrpljuje, tako da ne bih bila produktivna u vezi.

Super mi je ovaj dio pitanja: 'na koliko dugo?' :cer:

A pa čuj... Kad jednom pronađem 'the one' osobu, za sebe, želim je, a pa neću lagati, do vječnosti :cupid: zauvijek :cupid:

:belj: i neka je djetinjasto i idealizirano rečeno :belj:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: Statusi

Post by Fusion »

plastic_dreams wrote:Jeste li sami, solirate li? Ili ste u vezi? Nešto treće?
Kako vam je, kako se osjećate, bez obzira u kojem ste stanju? Bi li željele da je drugačije i na koliko dugo?
Solo.
Malkoc sam tužnjikava jer nešto za što sam vjerovala da će uspjeti nije uspjelo.
S druge strane sam sretna jer se sad i praktično pokazalo da sam kroz godine i iskustva
stekla dovoljno snage da nešto prekinem ako postoje indikativni znakovi za ne baš blistavu budućnost.
Nekad su me isključivo vodile emocije i totalno sam bila spremna ignorirati razum što je pak kroz neko vrijeme rezultiralo sveopćim kolapsom.

Lagala bih kad bih rekla da ne bih voljela dane dijeliti s kompatibilnom partnericom i veseliti se kako osobnoj
slobodi i njegovanju sebe, tako i našem zajedništvu.

Inače, radije ću biti sama nego u nečemu što me veći dio vremena iscrpljuje i ograničava...i usmjeriti se na vlastitu
samoaktualizaciju uz poneke trenutke lijepe zabave i prijatelje. Image
plastic_dreams
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 20 Mar 2010, 09:46
Location: Zagreb

Re: Statusi

Post by plastic_dreams »

Fusion wrote:
plastic_dreams wrote:Jeste li sami, solirate li? Ili ste u vezi? Nešto treće?
Kako vam je, kako se osjećate, bez obzira u kojem ste stanju? Bi li željele da je drugačije i na koliko dugo?
Solo.
Malkoc sam tužnjikava jer nešto za što sam vjerovala da će uspjeti nije uspjelo.
S druge strane sam sretna jer se sad i praktično pokazalo da sam kroz godine i iskustva
stekla dovoljno snage da nešto prekinem ako postoje indikativni znakovi za ne baš blistavu budućnost.
Koji su to znaci? A kaj je bilo da nije uspjelo? Možda si brzopleta ili koristiš krive filtere...
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: Statusi

Post by Fusion »

Sasvim nebitno što je bilo, a i ne piše mi se o tome.
Ono što je bitno (kao i u svemu ostalom u životu) jest to da sam mirna, sigurna u (zajedničku) odluku
i bez žaljenja da sam napravila možda kakav propust.
A to jesam.
Tuđi zaključci su tada sasvim irelevantni. :)
User avatar
Roza_surla
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 61
Joined: 08 Mar 2010, 19:36

Re: Statusi

Post by Roza_surla »

Solo

Od jada se spašavam prevoženjem pasa koje su trebali eutanizirat preko granice obiteljima koje su ih odlučile udomit. Sinoć su tako spašena četiri prekrasna štenca... skoro je jedan završio meni doma, prekrasna kujica.
Roza nije nužno 'koza'.
Post Reply