Iz pocetka - KAKVE VAS ZENE PRIVLACE

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Iz pocetka - KAKVE VAS ZENE PRIVLACE

Post by Vulf »

Mozemo li ovako krenuti - malo da se raskravim, mozda imam sanse ako ne na pero a onda na "telo", a mozda budem bar pratilja ili mozda vozac ili sufler ispod bine, mislim, mozda da uvedete novo radno mesto sta ti ja znam, naci ce se valjda i za mene ... posla. Kakve VAS zene privlace?
:cuca:
VASE NEDONOSCE
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

.....stav....glas.....izgled....smisao za humor...ono nesto....eroticne...
improvizacija je moj hobi
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

..mora nešto tajanstveno ''zračiti'' iz nje....a onda ću je ja polako istraživati...
i otkrivati dio po dio nje.....
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

A da li VAS u vecini slucajeva privlace malo muskobanjaste ili totalno zenstvene, ili sve to nije vazno?
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

jabooka31 wrote:.....stav....glas.....izgled....smisao za humor...ono nesto....eroticne...
i ja, cak i kad nemam nista od toga. :cool:
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Privlače me žene koje imaju stav. Volim i one koje me mogu smotati riječima. Kad sam upoznala Ixiu prvo me dobro popljuvala 8:) zaljubila sam se na licu mjesta :mrgreen: . Sviđaju mi se duboki glasovi. Duhovitost nije na odmet. MORA voljeti životinje.
Ne vjerujem u podjele na butch i femme ali ako ćemo tako djeliti žene onda biram butchice. Iz razloga što:
Nikad me ne bi mogla privući žena u štiklama (hejtam štikle), sa ružem na usnama (fuj za poljubit), načičkana zlatom (alergična sam na zlato i u doslovnom i u prenesenom značenju te riječi). Nemam svoj tip žene ako pričamo o fizičkom izgledu ali više mi se sviđaju kratkokose (što kraće to bolje), starije (ali sam voljela mlađe muškarce...hmm...nova tema!), žene prosječnog izgleda (kad vidim jako zgodnu curu poprskala bi je lakom za kosu i stavila na regal a ne u krevet).
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
jesen
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 63
Joined: 28 Apr 2006, 13:00

Post by jesen »

Ne volim hladne žene, lukave ni slabićke u karakternom smislu.
Volim suosjećajnost i mudrost, hrabrost, snagu i nježnost, odlučnost, smisao za humor, volim kad je djetinjasta i što ne želi odrasti, tvrdoglava, ponekad nespretna...i volim što ne teče kao rijeka, nego onako kako ona želi.
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

Eto, to sam zelela da znam. Sve slicno razmisljamo, bar do sad i uvek sam se to pitala, i nikad nisam mogla biti sigurna. O, hvala ti Boze sto smo ovakve!Najbolje i najlepse :beer:
infinity
jebeno nježna
jebeno nježna
Posts: 713
Joined: 27 May 2006, 13:41
Location: zagreb

Post by infinity »

Vulf wrote:A da li VAS u vecini slucajeva privlace malo muskobanjaste ili totalno zenstvene, ili sve to nije vazno?
isključivo ženstvene..

ali i pored toga, cura mora imati ono nešto da me privuče.. a ono nešto je vrlo teško opisati riječima.. nisam toliko elokventna :mrgreen:
..ljubav nema pameti kad se ponos izgubi,
priznaj da si spremna sad za to..
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

imam osjecaj da se ponavljam,ali zena mora biti otvorena,karizmaticna,pomalo tajanstvena,imati stav,biti osjecajna njezna i ponajprije iskrena.
feme ili butch relativan pojam. :wink:
Swanheart
Zlo od deteta - ego maniac
Zlo od deteta - ego maniac
Posts: 377
Joined: 07 Jul 2006, 23:48
Location: burek u svemiru

Post by Swanheart »

hmm...tesko pitanje...zavisi od trenutka,raspolozenja...zavisi od milion faktora...jednog dana moze da mi se svidi jedna devojka a sledeceg dana druga koja je susta suprotnost od prve...
Don't stand in my way
With nothing to say
And think you're the world

Cheers Darlin'

www.myspace.com/_incubus_
crispy
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Posts: 877
Joined: 19 Feb 2003, 20:56

Post by crispy »

Glas.....padam na sramezljijve....stav....pogled
Image
Image.....pipni Image
dolphin2106
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 04 Oct 2005, 14:43
Location: more

Post by dolphin2106 »

snažna je, energična, impulsivna, strastvena, romantična, dugokosa, nježna, razigrana, otkačena, kreativna, voli more, planine, pse, šetnje, putovanja, piše prekrasne priče i pjesme, šaranje sprejem joj nije mrsko, potukla bi se za pravdu (ako treba)...
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

kosa boje meda :DH:
zanimljive, komunikativne, sa smislom za humor (po mogućnosti crni humor:mrgreen: )
pomalo infantilne , energične... :cool:
Image
dolphin2106
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 04 Oct 2005, 14:43
Location: more

Post by dolphin2106 »

zaboravih: duhovitost. obavezno!!!
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

Volim zene otvorenog srca i sirokog osmeha. Volim zene koje misle iskljucivo svojom glavom, opustene, zene koje ne sebicno znaju da dele, i koje umeju da uzmu sve sto im das, strasne, odlucne, jake, ne volim pickice, previse razmazene sto ih sve zulja, smeta i ometa, i reaguju kao da se ceo svet rusi, volim zene koje rese problem i idu dalje, zene koje ti veruju jer znaju sta vredi a sta ne, one koje ce sa tobom ici na voznju sa balonom i to jedva docekati, koje daju iskren savet iz sopstvenog iskustva, pazljive i nezne, verne... :shock: :lol:
Anna-Marie
CIA agent
Posts: 261
Joined: 06 Sep 2005, 11:38
Contact:

Post by Anna-Marie »

privlace me sofisticirane kurve.
every tool is a weapon if you hold it right
Natasshha
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 20
Joined: 08 Jan 2006, 16:49

Post by Natasshha »

volim starije ''tete'' koje imaju drzanje kao kurvice :evil: ,a ustvari i nisu.to jest,takve me najvise pale,a volim razne :mrgreen:
TurboBaby!
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 54
Joined: 27 Aug 2006, 17:40
Location: varaždin

Post by TurboBaby! »

Volim starije,karizmatične,erotične,sa faktorom x,pametne sa dobrim crnim smislom za humor, :lol: tajanstvene,i naravno skrz padam na sexy glas 8:)
....život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo nego momentima koji nam oduzmu dah....
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

mene vise nikakve*g*
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
Zmija
studentica
studentica
Posts: 185
Joined: 03 Aug 2006, 09:03
Location: ..in your eyes..

Post by Zmija »

jesen wrote:Ne volim hladne žene, lukave ni slabićke u karakternom smislu.
Volim suosjećajnost i mudrost, hrabrost, snagu i nježnost, odlučnost, smisao za humor, volim kad je djetinjasta i što ne želi odrasti, tvrdoglava, ponekad nespretna...i volim što ne teče kao rijeka, nego onako kako ona želi.
Zar je potrebno još nešto napisati?
Jesen :kla:
Život se ne mjeri brojem udisaja, već brojem trenutaka od kojih zastaje dah.
User avatar
swayka
pripravnica
pripravnica
Posts: 208
Joined: 26 Aug 2006, 15:30

Post by swayka »

vise ni sama ne znam sta me privuce kod nekoga, nesto je, ali iz dana u dan se gubim i ne znam sta je to jer svaka osoba s kojom sam bila nema nista zajednicko except dark eyes... :roll: wtf? moguce stav, osobnost, simpaticnost sa dozom arogancije... osmijeh... ne znam... al padam na oci.
smajl.
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

..
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 12:24, edited 1 time in total.
Stara Feba
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 57
Joined: 25 Sep 2006, 21:10
Location: Na granici moguceg

Post by Stara Feba »

Ah ah, te zene. Kad se samo osvrnem i pomislim na njih, ucini mi se da gubim svaki kriterijum. Salim se. Vazno je da u sebi prepoznam to osecanje, odmah postanem sigurna da me privlaci.Bile su i crne i plave ali sve su bile neodoljive, posebne i specificne. :mrgreen:
svaku ribu koju upecam, poljubim i pozelim zelju
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

jesen wrote:
vancouverite wrote:
dolphin2106 wrote:snažna je, energična, impulsivna, strastvena, romantična, dugokosa, nježna, razigrana, otkačena, kreativna, voli more, planine, pse, šetnje, putovanja, piše prekrasne priče i pjesme, šaranje sprejem joj nije mrsko, potukla bi se za pravdu (ako treba)...
imam psa, pisem, i dugokosa sam. inace nista drugo.
...onda ništa :mrgreen: , ima neka druga koja je sve drugo :mrgreen:
ma uviejk ima druga, samo sto se ja malo yajebavam. moye neka da vam kaye da je sve sto yelite i da to nije, a mogu stvari biti i podpovrsinske. umijece je u sagledavanju stvarne a ne navodne situacije.
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
Post Reply