Idealan dan

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Idealan dan

Post by Lea »

Raspisite se... Sto za vas predstavlja idealan dan/e, zivot, a sto kolotecinu? Umori li vas kolotecina i kako je se rjesavate?
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Idealan dan

Post by Jelena-E »

Fali mi jedan opusten dan sa puno sunca, jednom sporom jutranjom kafom, laganom setnjom do grada gde bih kupila neke lepe sveze namirnice i pripremila jedan ukusni i ednostavni rucak. Posle rucka bih naravno odremala 15-20 minuta ponovo popila akafu da se malo razbudim i onda bih uvece izasla u grad na jedno pice ili dva sa nekim veselim opusten ljudima koji bi pricali o nekim neozbiljnim temema.

Mozda i jedan dan u krevetu kad pokupim sve svoje sveske i svescice, izvucem iz svoje glave sve one misli koje se motaju svakodnevno ali nikako ne izbijaju na povrsinu i pebacim ih na papir samo da bih zaboravila na njih a posle ih ponovo pronasla i citala pitajuci se ko je ova osoba koja je ovo ispisala.

I to je to ne trazim mnogo.
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Idealan dan

Post by cube »

Idelan dan u ovom periodu mi je vikendaski, sa dragim osobama u prirodi, rostilj, zezancija, pivo, gitara. Ako se tu nadje i special draga osoba, jos bolje. U kolotecinu rijetko upadam. Trudim se da mi je svaki dan drugaciji i zanimljiv. Nikad mi nije dosadno. I ne razumijem ljude kojima je dosadno u zivotu. Meni je cesto dan prekratak za sve i uzivam u svakom njegovom trenu. Bio dobar ili los, dan svaki je idealan.
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Idealan dan

Post by Lea »

Za mene je idealan dan, dan sa mojim psom, curom, roditeljima, sestrom, necakinjom, dragim prijateljima i prijateljicama u setnji, prirodi, na kavi, bilo u kojoj opustajucoj situaciji van kupovine bilo koje vrste. Ne volim kupovati i probavat stvari, zivcira me to, iako obozavam odjecu. Svaka druga kombinacija mi je savrsena, bilo u zatvorenom ili u otvorenom prostoru.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Re: Idealan dan

Post by vancouverite »

idealan je svaki dan u pokretu, lisen kolotecine.
Volim putovati, ali ako to nije moguce, ideaan dan je onaj proveden s ljudima, na primjer, u razgovoru Koji stimulira.
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Idealan dan

Post by renata »

no stress... :)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Idealan dan

Post by Jelena-E »

Petak je moj idealan dan. :yup:
Post Reply