Kako ubijate dosadu?

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

Meni je veoma cesto jako dosadno. Mozda imate neke predloge kako je prevazici.
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by cube »

meni skoro pa nikad nije dosadno

imam jako malo slobodnog vremena i uglavnom ga ispunjavam - rekreacija, citanje, citanje, citanje, pisanje, ucenje, kafica s rajom, setnja, sredjivanje prostora gdje zivim itd...

ali citanje najbolje ubija svaku dosadu :daa:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by daleka »

skitnja, fotografiranje, kava sa ekipom, čitanje, surfanje po netu, gledanje
filmova
maštanje, e da, mašta savršeno ubija dosadu :)
a u biti kad doma imaš dijete u fazi puberteta nema šanse da ti je dosadno.
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

Hvala za ovo poslednje moracu da probam da nabavim dete u fazi piuberteta onda... Ili mi ti pozajmi svoje kad se umoris da te odmenim malo. :laugh:
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by anansa »

Ako ti neće ona iznajmit dete bum ja i moje je u pubertetu. Ah
ja ne svijetlim,ja sijevam
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by daleka »

Jelena, čuj evo anansa i ja ti iznajmimo svoju djecu i to odmah.
Vratiš ih kad navrše 24 godine :laugh: :laugh: :laugh:
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by laura »

Jelena, ima ovdje dosta žena čija djeca su u pubertetu, najbolje da otvoriš neki ljetni kamp ili nešto slično, malo njih rasteretiš, malo se zabaviš i zaželiš dosade :tadam:

OT a ne mogu ti baš pomoći nekim smislenim savjetom, meni naprosto nikada nije dosadno, spadam u one ljude koji uvijek nađu nešto čime će se zaokupiti u slobodno vrijeme, čitanje, pisanje, igranje igrica, raspravljanje sama sa sobom :hihi: ...
A da se upišeš negdje, na neku aktivnost, tipa sport, ili ako nisi taj tip onda npr nekakav kurs pisanja, slikanja, izrađivanja nečega, ima mnogo takvih mogućnosti, zavisi šta te konkretno može zainteresirati ;)
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by daleka »

a i seks dobro rješava dosadu :laugh:
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

laura wrote:Jelena, ima ovdje dosta žena čija djeca su u pubertetu, najbolje da otvoriš neki ljetni kamp ili nešto slično, malo njih rasteretiš, malo se zabaviš i zaželiš dosade :tadam:

OT a ne mogu ti baš pomoći nekim smislenim savjetom, meni naprosto nikada nije dosadno, spadam u one ljude koji uvijek nađu nešto čime će se zaokupiti u slobodno vrijeme, čitanje, pisanje, igranje igrica, raspravljanje sama sa sobom :hihi: ...
A da se upišeš negdje, na neku aktivnost, tipa sport, ili ako nisi taj tip onda npr nekakav kurs pisanja, slikanja, izrađivanja nečega, ima mnogo takvih mogućnosti, zavisi šta te konkretno može zainteresirati ;)
Raspravljanje sa smom sobom? To definitvno izbegavam da radim. Ima ih mnogo i ne dozvoljavaju jedno drugom da zavrse nego se prepiru u isto vreme :lol:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

laura wrote:Jelena, ima ovdje dosta žena čija djeca su u pubertetu, najbolje da otvoriš neki ljetni kamp ili nešto slično, malo njih rasteretiš, malo se zabaviš i zaželiš dosade :tadam:
Daleka ima jedno dete i pune ruke posla a ti mi predlazes da otvorim kamp :grize nokte:
Kad malo bolje razmislim uopste mi nije dosadno...
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by daleka »

Jelena-E wrote: Raspravljanje sa smom sobom? To definitvno izbegavam da radim. Ima ih mnogo i ne dozvoljavaju jedno drugom da zavrse nego se prepiru u isto vreme :lol:
Pa ako imaš nekoliko njih kak ti onda može biti dosadno ? :hihi:
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

Pa kazem izbegavam.
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by anansa »

Zamijeni se samnom samo jedan dan i bit će ti dosta. Kad bolje razmislim od sedmog mjeseca nisam imala baš nešto vremena samo za sebe.
ja ne svijetlim,ja sijevam
sjenka
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 85
Joined: 16 Nov 2012, 20:10
Location: u sjeni

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by sjenka »

Uopce ne mogu zamislit mjesto ni vrijeme U kojem bi mi moglo biti dosadno. U sadasnjoj taxi zivota pogotovo uz posao I dvoje skolske dice jedva nadem vremena da povirim na balconn. Evo jos nisam ni posteni oglas stavila.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

:belj: Meni dosadno a vi biste odmah da me uposlite. Evo deca, evo posao, obaveze..... Pokajala sam se lepo vam kazem sto sam pitala za savet :)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by hellen_stewart »

Kad mi je dosadno onda pisem,pisem misli,pisem krakte price i eto,zabavljam se sopstvenim mislima :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

ako podelis sa nama te price onda cu ja citati pa ce I moja dosada nadam se nestati.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by hellen_stewart »

pa sad,previse je osobno i vise pisem onako za sebe,ponekad za nekog koga volim u tom trenutku :) Kao neka vrsta dnevnika,cisto da ubijem dosadu :dadada: (ne znaci da bi te to zabavilo) :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

Ok :-)
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by cube »

dosada? sta je to? :laugh:

nemam vremena za vrijeme a kamoli za dosadu :hihi:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jelena-E »

cube wrote:dosada? sta je to? :laugh:

nemam vremena za vrijeme a kamoli za dosadu :hihi:
Sta da ti kažem cube vrednima je retko dosadno.... Šteta što ja nisam jedna od njih :hihihi:
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by mistake »

cube wrote:meni skoro pa nikad nije dosadno

imam jako malo slobodnog vremena i uglavnom ga ispunjavam - rekreacija, citanje, citanje, citanje, pisanje, ucenje, kafica s rajom, setnja, sredjivanje prostora gdje zivim itd...

ali citanje najbolje ubija svaku dosadu :daa:
potpisujem i dodajem da kome baš ima nekoliko sati u višku, mogao bi razmisliti o volonterskom radu - evo u nekom azilu za napuštene životinje, ko voli cuke i mace
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by Jarac »

ne ubijam dosadu, pustim da mi bude dosadno.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
my_way
pripravnica
pripravnica
Posts: 415
Joined: 23 Dec 2013, 21:08

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by my_way »

hm, crtam, pevam (bolje receno, dernjem se, posto veze nemam da pevam), setam, visim na netu, citam... sta god, uvek nadjem nesto sto mi drzi paznju, retko kada da mi je bas dosadno.
User avatar
evaluna
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 829
Joined: 09 Nov 2011, 16:06
Location: Izmišljena

Re: Kako ubijate dosadu?

Post by evaluna »

Prije par mjeseci počela sam vjezbati yogu rekreativno i jos neke istočnjačke discipline. Preporucila bi svima, transformira tijelo na bolje, zateže mišiće, diže raspoloženje , genijalno ubijanje vremena i dosade ako dodje,,
Post Reply