Koliko ste smotane?

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.

?

Nisam uopšte
4
33%
Srednje
3
25%
Zovite me Sajla
5
42%
 
Total votes: 12
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Koliko ste smotane?

Post by ow »

naturale blonde wrote:da,ispada da je sam smotana,ali u biti nisam
Ispada da je dobro da si još uvijek u komadu :cer:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Koliko ste smotane?

Post by naturale blonde »

ow wrote:
naturale blonde wrote:da,ispada da je sam smotana,ali u biti nisam
Ispada da je dobro da si još uvijek u komadu :cer:

hihi

u komadu sam,i to povecem :hihihi:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Koliko ste smotane?

Post by Instinct »

Neki dan sam pala na stepenicama u zgradi. Udarila sam par cm iznad trtice, osim toga sam malo nabila ruku i lagano dotaknula glavom drugu stepenicu. Imam modricu od valjda 2 metra na tom dijelu koji sam udarila. :patnja: Par tjedana prije toga sam pala ispred vlastitog stana isto na stepenicama. Možda najbolje da se zatvorim u kuću i ne izlazim. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Koliko ste smotane?

Post by naturale blonde »

Instinct wrote:Neki dan sam pala na stepenicama u zgradi. Udarila sam par cm iznad trtice, osim toga sam malo nabila ruku i lagano dotaknula glavom drugu stepenicu. Imam modricu od valjda 2 metra na tom dijelu koji sam udarila. :patnja: Par tjedana prije toga sam pala ispred vlastitog stana isto na stepenicama. Možda najbolje da se zatvorim u kuću i ne izlazim. :laugh:

sajla sa veliko Č

:hihi:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Meni je sad pomalo smiješno koliko sam se ja nervirala što sam smotana i zbunjena, često rasijana i zanesena, zbunjena, pogubljena u vremenu, prostoru, bezrazložnom neraspoloženju, svu k'o da me poplava izbacila. Al' dobro, računam da će mi nekad biti interesantno na neki način i ovo vrijeme u kom moram da govorim sebi šta da radim i to mora da bude ispravno, a usput posmatram interesantnim to ispred što sam pisala. Znate šta, nije loše to što su prestale da mi se tresu ruke kad moram nešto važnije da obavim, što mi ne drhti glas i što se ne zakucam onako slučajno ko zna zašto sa nečim što mi zapravo i nije na putu, ali su noge našle način da dođu dotle dok ja gledam ko zna gdje.

I mislim da je i 'psihička smotanost' u vidu nemogućnosti iznalaženja pravovremenog odgovora, te kasnijeg premotavanja filma i griženja što nisam rekla baš to tad kad je trebalo, a sad to ipak ne može, jer gubi smisao, na neki način na zalasku. Prepoznajem to. I znam sad sasvim fino i jednostavno da kažem i odgovorim, nasmijem se i okrenem. Nije baš potpuno, ni uvijek, ali opet se dešava i bolje se osjećam zbog toga.

Na neki način je to i obris mene onakve kakva sam bila tokom gimnazijskog perioda, ali bar sam pametnija nego onda što sam bila, pa ne vidim to kao regresiju, već napredak u vidu smislenije upotrebe nečega što već imam u sebi.
Post Reply