Ravnodusnost

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

laura wrote:
fireandice wrote:Jao, ova tema je isplivala na površinu :one:
Laura, izvini zbog mog agresivnog pristupa.
Bila sam nova u učešću u ozbiljnijim diskusijama ovde, i imala potpuno drugačiju percepciju o tome nego sada, da sam pišući te postove imala strah da ću reći nešto glupo i da ćete mi se sve smijati i trudila se da budem stroga i da nešto pametujem. Grozno.
Joooj sjećam se ovoga, pa i ja sam tu bila dosta nebulozna, sad kad to čitam sjećam se da sam bila nešto ljuta i zapravo uopće nisam baš argumentirano odgovorila :laugh: , naročito onaj dio koji se tiče mašte :hihi: , ali znam jedino da nisam na tebe bila ljuta, samo nisam znala šta suvislo da ti odgovorim :laugh:
:laugh: Ma ja sam kriva, ne znam šta sam se uhvatila, negdje sam na nekoj drugoj temi napisala nešto o ravnodušnosti i onda kad sam vidjela da je otvorena tema o tome, doživjela sam ne znam kako kao da ja tu sad ne znam ti šta trebam objasniti i obrazložiti zašto je to tako kako mislim, umjesto da pustim da svako napiše šta želi i misli o tome. O svašta od mene :skriva:
Plus, tad nisam imala jasnu predstavu o vama (o onim prvim mudroslava, vancouverite i toj ekipi jesam, kasnije sam izgubila) i mislila sam da ćeš da me totalno olešiš u nekom od narednih postova. :laugh: Imala sam tremu tamo iza :laugh:

Sad tačno ne mogu ni da čitam onaj veliki post gore od neke neprijatnosti. :skriva:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re:

Post by laura »

fireandice wrote: mislila sam da ćeš da me totalno olešiš u nekom od narednih postova. :laugh: Imala sam tremu tamo iza :laugh:
:hohoho: , mislim da smo imale isti osjećaj, i još sam mislila da ćeš me kao dugogodišnja forumašica poklopiti samo tako jer sam ja tada bila brucošica :laugh:

Bitno je da nismo bile ravnodušne :cekcek:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Ravnodusnost

Post by renata »

e da ste tada pokazale zgodne noge i dobra koljena,
ne bi bilo treme :hihi:
šalim se,svojim postovima ste oplemenile mnoge teme
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

laura wrote: Bitno je da nismo bile ravnodušne :cekcek:
:daa:

Jao, renči, nadam se da neće opet biti skorog podizanja mojih kojekakvih postova :skriva:
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Ravnodusnost

Post by nedodirljiva »

hm mislim da nisam nikad bila skroz ono ravnodusna da ne osjecam bas nista.. uvijek osjetim bar nesto. (lijepo ruzno nebitno) Ovisi o kome se radi i kakva je situacija..

recimo u obiteljskim situacijama koliko god se ja trudila biti "ravnodusna", to mi uspjeva samo ako se maknem i distanciram od određenih osoba ili situacija.. cim dodem u kontakt ponovno se javljaju reakcije i osjecaji itd.. :jooj: :cer: znaci izbjegavam pitanja, nepotrebnu komunikaciju, susrete i na taj nacin imam mir u glavi.

tako recimo i na poslu.. sve sto mi stvaraju loše osjecaje ili bilo kakve negativne reakcije samo maknem od sebe i problem riješen. - znaci nisam ravnodusna nego sam uspješna u tome da u glavi poslozim stvari tako da mogu normalno funkcionirati, bez zivciranja, nervoze i sve sto ide uz to. :)
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

...
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Ravnodusnost

Post by naturale blonde »

ravnodusna sam samo prema odredjenim ljudima npr,ovima koji imaju drzavne poslove i uhljebljenja,siguran krov nasd glavom,a puni su samosazaljenja i kukaju kako im je tesko i jedu govna kako god stignu
ma nije mi ih zao niti malo,pogotovo sta mnogi/e medju njima traze kruha preko pogace

i ravnodusna sam prema inim sportskim dogadjanjima,od rukometa,nogometa pa nadalje,osim prema balotama i badmintonu
Post Reply