Kako se (ne) nosite sa sopstvenom nesavrsenoscu

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Kako se (ne) nosite sa sopstvenom nesavrsenoscu

Post by naturale blonde »

odlicno

zivin sa parolon da san savrsena :dadada:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Kako kad. Uglavnom ne baš najbolje. Nije da ja težim tome da budem savršena, već svaki dan ima nešto na šta se vraćam u mislima i presabiram i poredim sa onim što mi se posle čini bolje, prikladnije, ili me vraća u prošlost, pa vrtim onda nju po glavi, čak i neke trenutke koji su već izgubili na značaju u manjoj ili većoj mjeri, pa me to čini malo zbrkanom u trenutku u kom se nalazim i onda, u toj zbrčkanosti misli, redovno napravim nešto novo u narednom, zbog čega ću se naknadno vraćati u mislima i presabirati i porediti sa onim što mi se posle čini bolje, prikladnije, ili me vraća u prošlost, pa ću onda vrtiti kasnije i to po glavi, čak i neke trenutke koji su do tad već izgubili na značaju u manjoj ili većoj mjeri, pa će me to činiti zbrkanom u trenutku u kom ću se tad nalaziti i onda ću, u toj zbrčkanosti misli, redovno napraviti tad opet nešto novo u daljem toku, zbog čega ću se naknadno vraćati u mislima i presabirati...
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Kako se (ne) nosite sa sopstvenom nesavrsenoscu

Post by Instinct »

S godinama se sve više učim nositi sa svojim krajnostima. Prvenstveno zadnjih mjesec dana nastojim utjecati na svoju eksplozivnost, nastojim "ohladiti" u raznim situacijama i ići dalje hladne glave. Teško mi uspijeva ali vjerujem da takve stvari dolaze s godinama. U suštini sam zadovoljna samom sobom iako bih voljela da sam smirenija, zbog sebe. Daleko sam od savršenstva ali mislim da su svi tako da me to ne zabrinjava previše. Vjerujem da od milijun mojih nijansi ljudi mogu ipak naći par koje im se sviđaju. Bar oni koji to žele. Za druge me nekako ni nije briga. :)
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako se (ne) nosite sa sopstvenom nesavrsenoscu

Post by Jelena-E »

Ja mislim da sam savršena a moji bliski se nose sa time. :hihihi:

Ne znam kako uspevaju ponekad. Imam potrebu da im kažem hvala.
Post Reply