Kućni ljubimci

Ovdje možete napisati sve o svojim ljubimcima, velikim ili malim, čupavim ili ne, morskim ili kopnenim...
Post Reply

Moj kucni ljubimac je:

Macka
38
27%
Pas
42
30%
Ptica
8
6%
Zamorac
0
No votes
Mis
1
1%
Kornjaca
2
1%
Ribice
4
3%
Kokos
1
1%
Dijete
5
4%
Nesto sto nije nabrojano
3
2%
Imam vise razlicitih kucnih ljubimaca
19
14%
Nemam kucnog ljubimca.
17
12%
 
Total votes: 140
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Dali su sve od sebe, i stari i stara i veterinar...i glupa, glupa mačketina nije mogla ostati doma dok skroz ne ozdravi.

Taliban
2003 - 2005

Nadam se da ćeš sada naći mir kojeg nikad nisi imao.

:cry:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Malchik
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Nikad ne reci nikad neću pojebati "..."
Posts: 170
Joined: 06 Jul 2005, 11:49
Location: Pripizdina !

Post by Malchik »

Ja sam si uvijek htio imati macu, al mi mama ne da... :? (kako si balavo zvuchim... :roll: )

A ni moj dragi ne voli mace... :|

Pitam se jel bi onda mogao proci sa jednom zmijom (ili dvije) ! 8:)
Svaki dobar peder ima svoju hordu lezbi...
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

zmajka wrote:Dali su sve od sebe, i stari i stara i veterinar...i glupa, glupa mačketina nije mogla ostati doma dok skroz ne ozdravi.

Taliban
2003 - 2005

Nadam se da ćeš sada naći mir kojeg nikad nisi imao.

:cry:
Nije našao mir ali je našao put kući! Taliban je živ. Taliban se vratio!
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

zadrzala sam malo mache koje sam s ceste pokupila (pred kucom) i preslatka je i nedam je nikome. Mala moja Suki s pinki nosekom, bebach maleni. I tako sad imam dvije curice i jednog dechka koji je pas. Obozavam ih!
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
balerina
nedonošče
nedonošče
Posts: 748
Joined: 20 Feb 2004, 23:36
Location: Buje

Post by balerina »

zaboravih se pohvaliti...
imam novog kucnog ljubimca...
crnu udovicu... preslatka je... 8:)
al imam osjecaj da nece jos dugo :cry:
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Odričem te se. Moje dijete da ima pauka? Nikad.
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
balerina
nedonošče
nedonošče
Posts: 748
Joined: 20 Feb 2004, 23:36
Location: Buje

Post by balerina »

joj.. kad bi ju samo vidjela... ah.. ljubav na prvi pogled...
al kak je samo zivahna! gadurica jedna moja mala lukava... jednom me presjeklo i mislila sam da je uginula.. i otvorim ja staklenku... kak je samo skocila... joj... preslatko moje malo... al nazalost... stara je odlucila da joj nije mjesto ni u kuci a bogme ni medju zivima :(
vanessa
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 70
Joined: 15 Jul 2005, 10:50

Post by vanessa »

Što se tiče kučnih ljubimaca, kod mene se uvijek nađe puna kuča....nekako su mi životinje draže nego ljudi,izuzev mog klinca .
Dakle, imam jednog malog psa i jednog velikog koji nas, kao sve čuva.. :DH: ,zamorca, ribice su u pripremi i klinca koji održava ravnotežu, ali da priči nebi bio kraj....i moja draga posjeduje psa....he he he , na svu sreću samo jednog, inače , di bi nam bio kraj :yeah:
n e o
Tarot Master
Tarot Master
Posts: 32
Joined: 01 Aug 2005, 15:05
Location: Shit hole

Post by n e o »

Ovako bilo je papiga, ribica kornjaci i macaka, ali momentalno imam svoju malu bebu (pa dobro i nji neto mala, oko 25 kg) ali je moja beba. Stara je 5 godina i 4 mjeseca. Inace je crna labradorka Asta
Fear cannot touch me...
It can only taunt me,
it cannot take me,
just tell me where to go...
furKA
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 45
Joined: 04 Apr 2005, 19:38
Location: malo tu malo tam

Post by furKA »

Jednom kad sam bila mala maltretirala sam starce da mi kupe kravu,al srecom pa razumni ljudi nisu nasjeli na moje zahtjeve!!!P.S.pa i krava mora jednom narasti,a ja mislila da moze zuvijek ostati malo slatko tele!!! :? :?
Zivot je lijep!!!!!!
furKA
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 45
Joined: 04 Apr 2005, 19:38
Location: malo tu malo tam

Post by furKA »

E da šta se tiće ostalih životinja,trenutno imam 6 mačaka i dvije kuje-manje više sve ono kaj sam našla na cesti i nisam mogla odoliti a da ih ne dopeljam doma!
Zivot je lijep!!!!!!
bona
Slidi nevojcica debastida
Slidi nevojcica debastida
Posts: 12
Joined: 20 Nov 2002, 11:03
Location: pored desne saksije

Post by bona »

imadoh kjutest kornjace dugovrate sa nosicjem, al nisu prezivjele moju neodgovornost... :(

e, a posto smo konacno me & my woman pocele da zivimo zajedno, uskoro nam pristizu njene 4 piranice :cool: ona ce da ih 'rani, razumije se. :mrgreen:
od zvezda se ucis namigivanju...
zrinka
pripravnica
pripravnica
Posts: 390
Joined: 19 Feb 2003, 17:03
Location: Krapina
Contact:

Post by zrinka »

imam peseka, a volila bi i vijetnamsko prase .. tak su mi medeni :DH:
ono ides u setnji sa pesekom i prasetom .. mozes misliti kakvi bi to pogledi bili ! :DH: jos u ovoj sredini di jesam hm ... mislim da bi me proglasili psihijatriskim slucajem :ogle:
za samo kap njeznih rijeci te molim jer srce moje duboko te voli
Image
voljeti i započeti iznova.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

moj tata je htio da nabavimo uzice za mace pa da ih nekad izvedemo napolje, jer nam je svima zao sto nikad ne izlaze (zivim u soliteru). ali skuzili smo da bi se usrale od straha. a i nekak mi ne izgleda da se ne bi otkacile sa uzice.
The rockstar hands of a big butch dyke.
Bianka
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 45
Joined: 24 Sep 2005, 16:38
Location: medju zvezdama...

Post by Bianka »

Obozavam pse i imam u stanu kokerku koja se zove Hana,braon- crne boje.
Na vikendici imam Giu i Frana( rasa je cane corsso),crnu zenku i tigrastog decka!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
be what you are......................
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Post by nedodirljiva »

a imam i 4 male muske bebe poluperzijanke.. tak su slatki i cupavi joojj Image
Last edited by nedodirljiva on 17 Feb 2013, 19:48, edited 1 time in total.
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

moja mama je cijeli zivot bila ubijedjena da visi sisari (tipa macke, psi, krave) smrde, ostavljaju dlake, ne mogu se nauciti na wc, ima puno posla oko njih itd. i to je mislila cijeli zivot, tako da sam se morala zadovoljavati sa hrccima, kornjacom, hrccima, hrccima i hrccima. i ponekad ribicama. i tako bi bilo i sad, da mi 2003. nije poginuo najbolji prijatelj, nakon cega je moja mama zakljucila da mogu dobiti nekog viseg sisara, da me kao utjesi (bez obzira sto nisam bila neutjesna, al eto). i jednog dana, dodje mama i kaze, jel bi ti jednu macku? jer je kao, njenoj prijateljici iz sarajeva se omacila macka, i hoce da nam da mace. ja sam htjela da uzmemo neku macku sa ceste, jer ce ove ionako biti zbrinute, al je mama rekla da su ove naucene na wc jer ih je njihova mama naucila. i tako smo otisle u sarajevo, strpale dvije macke u torbu i dovezle ih kuci (autobusom! najduzih sat i 15 minuta u mom zivotu). cijelo vrijeme su mjaukale i izvirivale glavama napolje. i tako. sad su tu :)
The rockstar hands of a big butch dyke.
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

meni je moja zenica pored kornjaca i djeteta natovarila nove kucne ljubimce :roll:
kako joj je na godisnjem bilo dosadno pocela je hraniti neku macku koja se skitala okolo i malo po malo ta se maca pocela osjecati kao kod kuce :shock: i jos mi kaze kao nedaj mi da pod stare dane hodam po kvartu sa vrecicama sa hranom za macke pa da skupljam macketine i hranim ih... :mrgreen:
i koji tjedan nakon toga ja se radi zdravlja opet vratim na more i... sad ne samo da imam i hranim tu macku nego i njezinog "lovera" i plod njihove ljubavi... (negdje izmedju 3 i 5 mladih macica, jos se boje i ne mogu ih sve prebrojati ali ipak pozderu sve sto ostavim). :shock: i sto sada? sad sam se ja promjenila u babuskaru koja hrani macke i mackone i micice... a zena se na sve moje zalbe samo slatko smije i uziva u situaciji... :? 8:)
Mala partizanka kolo vodila...
svizac
Za Trokut! Spremni!
Za Trokut! Spremni!
Posts: 154
Joined: 22 Aug 2005, 17:23

Post by svizac »

...znas kaj,i ja uživam u toj tvojoj situaciji!
Neki dan sam cula cijelu pricu i koturala sam se od smijeha!
...a to ti je tak kad hranis žensku macu :DH:
Mi smo na Pagu isto hranile ali macora,nazvale ga Duje!
...mazile i pazile,cak je po noci spal na mojim nogama!
Jednog dana,u razgovoru sa vlasnicom saznale smo da se Duje zove Uma....
...maknula sam tog peseka,metnula bum nekaj drugo...mozda..hmda...
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Po Zagrebu kruze ljudi od stakora. Usao mi kreten drito bez pardona u dvoriste (a imam psa) i lupa li lupa po vratima pa zvoni do besvijesti, sva sam se prepala. Pas je lajao na njega on i dalje lupa. Otvorim vrata i uz ostalo mi kaze da je pas maznuo iz torbe neku kockicu (valjda otrov), ali kao da je nije progutao nego ga je on trknuo pa je ovaj ispustio. Covjek se seta sa otvorenom torbom bez ikakvih vrecica, onako drito iz torbe grabi sa nekom posudicom. Katarstrofa. odmah smo vodili psa veterinaru i zvao je veterinar te iz deratizacije i direktor je dao rijec da psu nece biti nista pa sad sva na iglama moram cekati jos sutra i prekosutra da vidim hoce li biti reakcije. Nadam se da mu nece biti nista. Zamisli ti njih. A jos i vidi da imam zivotinju, naravno da necu nikakav otrov u kuci.
(ako pisem malo cudno to je zbog sinosnjeg tuluma)
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

moj kuco :mrgreen:

http://www.geocities.com/xxmizzyxxlovexx/HPIM0168.jpg

njegova seka :mrgreen:

http://www.geocities.com/xxmizzyxxlovexx/HPIM0541.jpg

sjecate se mice koju sam htjela udomiti????
E PA NEDA MIZZY SVOJU BEBU NIKOME 8:)

http://www.geocities.com/xxmizzyxxlovexx/HPIM0441.jpg
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
rhirhibongo
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 49
Joined: 28 Mar 2006, 11:25

Post by rhirhibongo »

iman ribice ... al cili zivot zelin pasa!
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

ja nemam nista vise, ni pticice ni psa. posto djeca se nisu htjela brinuti za njih, pobrinula sam se da dodu u ruke onome tko ce se brinuti o njima. i nemam namjeru bilo sta vise donositi u kucu, jer nemam za njih vremena.
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

Original-Emi wrote:ja nemam nista vise, ni pticice ni psa. posto djeca se nisu htjela brinuti za njih, pobrinula sam se da dodu u ruke onome tko ce se brinuti o njima. i nemam namjeru bilo sta vise donositi u kucu, jer nemam za njih vremena.
djeca su vaznija ... mogu misliti kako ti je bilo, ja nemam djecu, ali za sada su mi ove moje zivotinje kao djeca. Macke uopce ne izlaze iz kuce (dok ih ne steriliziram ... sto mi je i dalje grozno, ali morat cu), a paso je ili u kuci ili u dvoristu, kako mu dodje i nekada se sjetim, da ovu staru macu nisam dragala bar dva dana, pa mi bude krivo i zao i sve, a ona je takva da je uvijek nekako negdje u svom kutu, voli mir, dok mala bucka mi je stalno uz nogu, kud ja tu i ona, a paso onda bude ljubomoran i tako ja nemam vise 5 min za sebe. :mrgreen: ali lolem ih mucho
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Post by bombona »

imam sijamske maca,nedavno pre mesec i po dana operisana
Post Reply