Danas(4.siječnja),Mostar

Vidjele ste ju u tramvaju, na partiju ili negdje na kavi a niste se usudile pitat kako se zove.. Ostavite joj ovdje poruku, možda se upravo ona javi vama.
Tražite bivšu, sadašnju, buduću curu, ženu, ljubavnicu.. Oglasite se ovdje!
Post Reply
Ultraviolet
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2013, 12:20
Location: Split

Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Ultraviolet »

Trazim zaposlenicu cinestara u mepas mallu.Danas sam te vidila kad sam izlazila iz kina i pitala te dali se mogu vratiti.Ako si kojim čudom ovdje javi se.
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by zrela_tresnja »

e ovo mi je najjjjjsladje do sada :cupid: :slin:

drzim ti fige :dadada: :dadada:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by honky »

Ja ti isto držim fige. :)

Ak ju nađeš, bi li ju mogla pitati di nabavljaju onaj sirni umak za tacitose, i da li može sredit koju kanticu?

Naravno, ne odmah, prvo ljubav, a onda sirni umak. :)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Ultraviolet
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2013, 12:20
Location: Split

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Ultraviolet »

zrela_tresnja wrote:e ovo mi je najjjjjsladje do sada :cupid: :slin:

drzim ti fige :dadada: :dadada:
Hvala.Sumnjam da je ovdje, al je preslatka.
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by zrela_tresnja »

pici opet u kino:) nema ti druge :ne: :ne:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Arizona »

U pravu je zrela_tresnja, lijepo se vrati u kino i nadji je. :daa: Zelim da nam uskoro pises kako si je zbarila. :cer:
Ultraviolet
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2013, 12:20
Location: Split

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Ultraviolet »

Arizona wrote:U pravu je zrela_tresnja, lijepo se vrati u kino i nadji je. :daa: Zelim da nam uskoro pises kako si je zbarila. :cer:
Nažalost trenutno ne mogu jer sam u Splitu, ali valjda će prilika naić :)
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by zrela_tresnja »

evo ti jedan savjet: NE ODUSTAJ!!!
ako ti se bas tako svidjela, onda postoji nacin da dodjes do nje.npr. prije dva dana sam sjedila u jednom trgovacnom centru i vidjela extra velike i prelijepe balone :slin: prvo sam konobara jednog lokala pitala odakle su, i kako mogu doci na njih, on mi je odg.da ne zna, nisu oni ukrasavali trgovacki centar( logicno) i uputio me na infomacije. momak tamo je takoder slegao ramenima i uputio me na odjel za marketing, koji me dalje uputio firmi koja izradjuje te balonee :hajhaj: :hajhaj:
eto, mozes li izvuci pouku??? :dadada: :dadada: :dadada:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
Ultraviolet
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2013, 12:20
Location: Split

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Ultraviolet »

zrela_tresnja wrote:evo ti jedan savjet: NE ODUSTAJ!!!
ako ti se bas tako svidjela, onda postoji nacin da dodjes do nje.npr. prije dva dana sam sjedila u jednom trgovacnom centru i vidjela extra velike i prelijepe balone :slin: prvo sam konobara jednog lokala pitala odakle su, i kako mogu doci na njih, on mi je odg.da ne zna, nisu oni ukrasavali trgovacki centar( logicno) i uputio me na infomacije. momak tamo je takoder slegao ramenima i uputio me na odjel za marketing, koji me dalje uputio firmi koja izradjuje te balonee :hajhaj: :hajhaj:
eto, mozes li izvuci pouku??? :dadada: :dadada: :dadada:
Hahahaha shvaćam ja što ti želiš reći, ali ja studiram u Splitu, a i nisam iz Mostara tamo samo odem u kino kad sam doma na praznicima, a i nemam kog uopće upitat.Jedino ako ovdje netko zna nekog tko bi mogao znati nešto ;)
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by zrela_tresnja »

pa cackajuci po fb( polako preuzima ulogu googla) nadjem da postoje otvorene grupe, cinestara mostar:):) sretnoo :daa: :daa:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
Ultraviolet
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2013, 12:20
Location: Split

Re: Danas(4.siječnja),Mostar

Post by Ultraviolet »

zrela_tresnja wrote:pa cackajuci po fb( polako preuzima ulogu googla) nadjem da postoje otvorene grupe, cinestara mostar:):) sretnoo :daa: :daa:

Hvala na trudu.Probat ću je pronać :)
Post Reply