Čuuuvam teeee ne dam nikom da te diiiraa na dlaanuu si moja

Vidjele ste ju u tramvaju, na partiju ili negdje na kavi a niste se usudile pitat kako se zove.. Ostavite joj ovdje poruku, možda se upravo ona javi vama.
Tražite bivšu, sadašnju, buduću curu, ženu, ljubavnicu.. Oglasite se ovdje!
Post Reply
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Čuuuvam teeee ne dam nikom da te diiiraa na dlaanuu si moja

Post by fireandice »

taaaajnaa urezaaanaa čuuvam teeee :pjeva:

Obožavam kad dobijem ovu pjesmu od neke lezbe, a svaka druga ju je bila kadra poslati, taman da mi sva vještičavost izbije na površinu.
Mislim, znam se i sama čuvati, hvala. :kolutaočima:

Nego, gledam ove teme po ovom podfolderu i sad me nešto zanima, koliko vodite računa o vašoj sigurnosti, kad se tako s nekim upoznajete? Mislim, hajde standardna postava foruma, zna se kad smo legle, ustale, pile kafu, šta smo slušale, kroz vrijeme se i stekne kakva-takva, opet bolja predstava o osobi, ali šta kad su to neke nepoznate osobe koje se jave na oglas? Mislim, to može da bude bilo kakva osoba, a može da se preko interneta predstavi kako god hoće i stvori vam sliku o sebi kakvu želi.
Koliko ste obazrive sa tim novim upoznavanjima?

Tražila sam juče da se otvori ovaj podforum, a posle sam počela razmišljati o tom pitanju sigurnosti, pa me eto zanima šta vi mislite o tome, na stranu to što je moje lično vjerovanje da se ljubav tako ne traži.
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Čuuuvam teeee ne dam nikom da te diiiraa na dlaanuu si m

Post by Arizona »

Dobra tema, pokusavam koliko toliko voditi racuna o sigurnosti. Jos nisam imala nekih "online" :cer: problema, a i nisam u drustvu "svaka me zna i svaku zelim znati". Ova me tema podsjeti na dokumentarac "Catfish", kao i na istoimeni MTV show. Ako niste gledale preporucujem. Evo nekih dijelova, uzivajte :)



User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Čuuuvam teeee ne dam nikom da te diiiraa na dlaanuu si m

Post by Lea »

pa evo, trudim se koliko je to u mojoj moći zadržati sve svoje veze za sebe (tj. zaštititi sve žene s kojima sam bila bliska, ma kako da je veza zavšila), jer se naprosto osjećam obvezna, što zbog osjećaja poštovanja prema njima, što zbog emocije koju sam nekad gajila. pljuvanje po nekom s kim si bio i uvlačenje te osobe u nekakve tračeve ili nepovoljan položaj je vrlo nisko i nepoželjno ponašanje, što se mene tiče... a sad, tko će što i kako iščitati i interpretirati, to je stvar svakog posebno. u to ne ulazim...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Post Reply