za moju plavusicu - ti znas tko si....

Vidjele ste ju u tramvaju, na partiju ili negdje na kavi a niste se usudile pitat kako se zove.. Ostavite joj ovdje poruku, možda se upravo ona javi vama.
Tražite bivšu, sadašnju, buduću curu, ženu, ljubavnicu.. Oglasite se ovdje!
Post Reply
User avatar
malaacrnaa
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 12 Jan 2010, 17:14
Location: Rijeka

za moju plavusicu - ti znas tko si....

Post by malaacrnaa »

Nemogu do tebe..nikako..
Ako ikad, slucajno naletis ovdje i procitas ovu poruku, nadam se da ces se odluciti javiti..jednom..nadam da cu ti bar jos jednom cuti glas...ali nemogu do tebe ljubavi moja..
Izgleda da sam ja za sve kriva. Ne, znam to.
I znam, da vise nema nade da ikad budes moja. A tako te zelim ponovno vidjeti. Samo bar jos jednom, proci ti prstima po kosi..pogladiti te po licu..Ali nekako znam u srcu da sam te zauvijek izgubila. Mozda te nisam nikada ni zasluzila imati pored sebe. Ti nisi ljubavi moja za ovaj svijet. Zasluzujes sve najbolje u zivotu a ja to nisam ni priblizno.
I znaj da te nikada necu prestati voljeti..nema te sile na svijetu koja ce te iscupati iz mog srca..i mojih misli..
Rekla si mi pred kraj da mogu bez tebe i da cu naci nekog drugog. Ali ja znam, ljubavi moja nesretna, da to nikada nece biti moguce. Znam to...

Znas jednom sam procitala nesto sto mi je ostalo u sjecanju i ide ovako nekako...
Znas li kada cu te prestati voljeti?
- onda kada slijepi slikar nacrta pijev ptica koje lete oko dvorca koji ne postoji....
gdje si ljubavi?
Bar javi da si dobro i da je sve u redu..

volim te..
tvoja mala crna
User avatar
LudiZeka
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 72
Joined: 13 Nov 2012, 19:21

Re: za moju plavusicu - ti znas tko si....

Post by LudiZeka »

ofarbala sam se u crveno!
http://www.youtube.com/watch?v=du6OPA-n ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: za moju plavusicu - ti znas tko si....

Post by Vox Feminae »

Evo da dignem malo ove oglase, veljača je... :cer:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: za moju plavusicu - ti znas tko si....

Post by la pittura »

Vox Feminae wrote:Evo da dignem malo ove oglase, veljača je... :cer:
:hohoho:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply