blc home

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

blc home

Post by cocky »

citate li blc home? kako vam se sviđa koncept, dizajn? da li se dobro snalazite?

ja sam prije puno vise citala. onda neko vrijeme nisam upce nego bi se odma ulogirala na forum i to je to. u zadnije vrijeme mi se ponovo probudio interes za citanjem pocetne stranice, ali se nekako ne snalazim dobro na njoj. ne znam sto gsje spada, gdje da trazim. ne kuzim sto su nove vijesti, sto stare itd. mislim sve to skuzim ako se potrudim, ali onda me prođe volje, pa mi se vise i ne cita.
inace, dizajn mi se sviđa (ovo je da me stara ne ubije :hihi: ).

je li do mene :gloopa: ili do sajta?
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: blc home

Post by Vox Feminae »

Meni se ovo novo sviđa, nisam ni znala da se promijenilo, potpuno mi je prirodno odlaziti ravno na forum. :cer:

LGBTIQ tematiku inače čitam na zamirzinama, H-alteru, CESI stranicama, gay.hr-u.
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: blc home

Post by cocky »

je li do mene ili do sajta?


dobro, shvatila sam :belj:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: blc home

Post by fireandice »

Jok ja direktno na forum stupam :cer:

Otišla sad da vidim - ne radi link u gornjem lijevom uglu - "Servis računala za neoutane". Nije što mi lično treba, nego kad već zavirujem da pomenem :cer:
User avatar
Lorna
pripravnica
pripravnica
Posts: 274
Joined: 01 Nov 2010, 23:37
Contact:

Re: blc home

Post by Lorna »

Čitala jOpet Mudroslavku :love:

ont. čitam Home, jašta.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: blc home

Post by Bubble »

Imam obicaj da preskacem home stranicu, direktno idem na forum jer mi je spremljen link od foruma a ne

od pocetne stranice...ali svratim ponekad.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: blc home

Post by hellen_stewart »

home stranica nije loša,samo me one pahuljice malo iritiraju te čine nešto nervoznijom,sve mi se čini da od njih dobijam tikove,ovako nekako izgledam dok čitam :zir:

Mali savjet-pošto korinice često preskaču HOME i direktno idu na forum,možda ne bi bilo loše staviti malo više slika golih teta,čisto da im privuče pažnju :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: blc home

Post by cocky »

ili se ulizujete Staroj ili sam ja glupa, pitanje je sad :ljutimse:

mogla bi stavit anketu hihiihiihh :hihi:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: blc home

Post by Vox Feminae »

hellen_stewart wrote:home stranica nije loša,samo me one pahuljice malo iritiraju te čine nešto nervoznijom,sve mi se čini da od njih dobijam tikove,ovako nekako izgledam dok čitam :zir:

Mali savjet-pošto korinice često preskaču HOME i direktno idu na forum,možda ne bi bilo loše staviti malo više slika golih teta,čisto da im privuče pažnju :hihi:
Mogla bih i ja sudjelovati u tome, kažu da imam sposobnost privući pažnju. :cer:
Post Reply