Sadrzaji na naslovnici sajta

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Hidden_soul »

Ajd de, s obzirom da sad brinem za to, da vas cujem, sto biste vi htjele procitati, o cemu biste htjele citati i da li biste htjele citati uopce nesto sa naslovnice sajta balconna?

Imate li kakve prijedloge?

Koliko ceste odlazite na naslovnicu sajta? Dugo sam vremena spadala u one tipove koji samo link foruma imaju u browseru, tako da mjesecima nisam odlazila na naslovnice i nisam imala pojma sto tamo pise. Common, gimme some help.
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Dodir_Svile »

ja isto ne idem na homepage i bas sam se jucer obrukala pred starom kad sam je pitala jel vidjela nesto (mislim da se radilo o IDAHO spotu) pa je ona rekla "a jel ti citas homepage?" :hehehe:

meni je od svega najvaznija aktualnost. evo, recimo, sinoc su legalizirani homoseksualni brakovi u portugalu, a ja bih to voljela procitati vec danas na balkonu. jer ako nema toga, onda cu svaki put ici na gayhr, jer znam da ce objaviti vecinu bitnih stvari cim se dese.
i voljela bih kad bi se napravilo da ako zelis komentirati neki clanak sa sajta, kad kliknes comment, da ti automatski otvori temu o tome na forumu, jer mi je malo blesavo raspravljati dole ispod clanka kad imamo cijeli forum za to.
i jos, meni se ne svidjaju one skrolujuce najave clanaka jer imam osjecaj da ima tri milijuna clanaka pa nijedan da nabodem. al to moze bit do mene :cer:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Hidden_soul »

Portugal je stavljen vec danas poslijepodne, opet ne citas homepage? :siba: :)

No da, dobro, za izgled se i ja slazem, to govorim ow da treba promijenit izgled naslovnice, jer korisnika odmah pri posjetu treba privuci sam izgled portala i preglednost.
I meni se malo gubi preglednost s tim udarnim slideshowom, a ostali su prozorcici sa vijestima jako mali.
I za komentare se slazem, cemu 10 mjesta za komentirati nesto... (jebote, jel ovo vec druga stvar da se u vezi nje slazem s tobom danas? :cer: )
Ali to vec spada u vjesticino podrucje, nagovaram je da promijeni izgled, moras je i ti mentalno silovat da promijeni (jer ja to necu naucit jos za 50 godina :cer: )

Inace ok, aktualnosti je dobar primjer. Na tome sad radim, nastojim doduse ne copy/pasteat clanke sa istog izvora, pa 10 gay portala ima doslovno istu vijest sa istim clankom.

Thanks :) Bar netko da odgovori bokte.
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Dodir_Svile »

Hidden_soul wrote:Portugal je stavljen vec danas poslijepodne, opet ne citas homepage? :siba: :)
ups :hihi:

ali kuzis sta hocu reci :dadada:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by ow »

sigurno cu vrlo brzo promjeniti homepage :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by milenanik3 »

Hidden_soul wrote:Ajd de, s obzirom da sad brinem za to, da vas cujem, sto biste vi htjele procitati, o cemu biste htjele citati i da li biste htjele citati uopce nesto sa naslovnice sajta balconna?

Imate li kakve prijedloge?

Koliko ceste odlazite na naslovnicu sajta? Dugo sam vremena spadala u one tipove koji samo link foruma imaju u browseru, tako da mjesecima nisam odlazila na naslovnice i nisam imala pojma sto tamo pise. Common, gimme some help.

Puno si pitanja navela..Hajde da polako odgovorim..
Meni osobno se sviđa naslovnica sajta..imam ga na na prvoj stranici Googla i čim otvorim stranicu vidim da li me nešto zanima..Sviđa mi se "dnevnik" i dio gdje su Zmajkini monolozi../sorry,malo me memorija zeza pa mi je otišao naziv djela ali Ti ćeš
znati na koji mislim/..
U pravilu sam ispočetka odlazila češće a onda sam shvatila da rubrike stoje..barem one koje mene zanimaju i da u njima nema
ništa novoga.
Prijedlozi..hm..možda da umjesto da se "žalimo"pomognemo kako koja zna i može..Vjerujem da mnoge od nas prate i strane
sajtove LTBG orijentirane,tamo se vijesti mijenjaju brže/već zbog broja populacije/,a koji puta su zgodne za pročitati i nama..
/Ow će se sjetiti vijesti o Martini Navratilovoj/..nebi trebao biti problem sada poslati Tebi članak ili link..
Osobno vjerujem da je lakše raditi kada imaš pomoć,da tako nazovem a i svima će biti interesantnije..
pa da na kraju parafraziram J.Donna Ne treba pitati što Balconn može učiniti za mene,nego što ja mogu za Balconn!
U zajedništvu smo jače..
Toliko od mene..Tebi sretno! :)
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Dodir_Svile »

jel to nisu bili kennedy i kosorica? :pd: (konacno ovaj smajli!!! :hajhaj: )
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Re: Sadrzaji na naslovnici sajta

Post by Hidden_soul »

Naravno da je svaka pomoc dobrodosla, tako da posaljite rubrike same, nesto napisite, uputite me na nesto, kako god zelite, kazem opet, svaka je pomoc dobrodosla.
Ako imate sto za objavit, samo mi se javite tu na forum.
Od misljenja pa neceg drugog.
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
Post Reply