Kad smo već kod seksa....

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Kad smo već kod seksa....

Post by Modesty Blaise »

zašto više nitko od vas ne ide na chat? :booz:

Je, je, nekad se chatalo na veliko, nekad je na balkonskom četu vrvilo, svi su se znali, sestrinstvo, ženska mafija, blablabla, ali to je bilo nekad, a nekad je nekad, a sad je sad, pa me zanima zašto baš nitko nikad ne svrati tamo.

Stajala ja triput ovog tjedna, onako u dodatnom prozoru na chatu, k'o onaj manijak što iskače iz grmlja u kišnom kaputu i čeka prolaznicu da joj fleša naked body, ali nigdje nikog.

I ne, nema ovo sad baš imperativno veze sa seskom.

Samo bih voljela da se na Balconnu malo više grupno sek...ovaj,chata. To je sve.
Ono zdrava zajebancija i tako to.

Ajde, oćete se malo aktivirat nekad? :pionir: :pionir: :pionir: :pionir: :pionir:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Kad smo već kod seksa....

Post by hellen_stewart »

možeš ti do sutra vapiti al niko neće svratiti,al ne brini se,nije do tebe :DH:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Kad smo već kod seksa....

Post by Modesty Blaise »

A valjda nije do mene. :???:

Pa ja sam ti Hellen vječiti optimist, što ćeš, ovo je već treći topik koji otvaram u nastojanju organizacija chata. Nakon 82 topika će ljudi počet dolazit, vidjet ćeš.

Važno je vjerovati. :DH:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Kad smo već kod seksa....

Post by dalloway »

Modesty Blaise wrote:A valjda nije do mene. :???:

Pa ja sam ti Hellen vječiti optimist, što ćeš, ovo je već treći topik koji otvaram u nastojanju organizacija chata. Nakon 82 topika će ljudi počet dolazit, vidjet ćeš.

Važno je vjerovati. :DH:
nakon samo 82 topika!..stvarno si optimist :shock: ..
a čuj..da malo smanjiš :booz: iz najgornjeg posta,možda bi bilo nade za optimizam,ovako hm.. :DH:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Kad smo već kod seksa....

Post by Modesty Blaise »

Hej, nemoj tako pa možda i ja :booz: iz altruizma!! :DH:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Re: Kad smo već kod seksa....

Post by sama »

ja sam se na chatu zaljubila u mimmi :)
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
Post Reply