Brisanje tema

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Brisanje tema

Post by malena8 »

Zašto je izbrisan topic o neaktivnosti Balconn-a?
Hvala
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Čini se da će šutnja na tvoje pitanje samo potvrditi neaktivnost Balconna....
Zeleno ,volim te 8:)
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

Nemam pojma da je izbrisan :ogle:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Post by ixia »

ow wrote:Nemam pojma da je izbrisan :ogle:
Ovo bi bilo smijesno da nije tuzno.
pas, pseto, pasetina
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Dobro, nitko nema pojma. Što sad?
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Post by zmaj »

Ima pojma ali nitko ne želi o tome a ona koja je obrisala temu trenutno nije online.
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Kao da sam znala. Ma super, neka se i dalje brišu teme po mogućnosti nemojte ništa reći. Ja imam jedan vid poštovanja prema onima koji imaju ta ovlaštenja, samo je očito da nitko nema prema onima koji npr. otvore temu. Svaka čast! Ja mogla šutiti, sve naj. Sutra mi se ponovno nešto izbriše, ako vi smatrate da je to regularno i uredu, ok, povlačim se i prihvaćam vaše zakone. Iako držim da je ovo bilo sasvim nekorektno. Topic se mogao zatvoriti, izbrisati neki postovi koji su po bilo kojem kriteriju narušili nečiju privatnost (ili već što), ali ovako da ono nestane. Nečuveno.
sad bi ono kao trebala očekivati ban...
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

U trenutku kad se topic zatvori,izbriše...
....zadnji odgovor mora obrazložiti i razlog,a to uglavnom rade moderatorice,ili se varam.....onako,ljepo,crvenim slovima,a ne kako se kome....ćefne....
...iz poštovanja prema posjetiteljima Balconna...
Bar je tako prije bilo. :pd:
Živjele.
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

E ovako, da vama ja nesto objasnim. Sad cete vidjeti sto je diktatura:

Ova stranica je postavljena da bi stvorila prostor na kojem cure nesmetano i slobodno mogu izrazavati sebe, bez straha da ce ih netko zbog toga diskriminirati.
Naglasak je na SEBE, a ne na neke druge osobe.

Zamisljeno je kao mjesto tolerancije, uvazavanja, postivanja sugovornika i razvijanja kulture medjusobne pomoci i u svakom smislu.

U početku je financiran donacijama cura kojima je do njega stalo. Zadnjih godina je financiran iskljucivo iz moga dzepa jer mi je dosadilo fektati okolo lovu za prostor i domenu.

Iza Balconna stoje nebrojeni sati rada. Sto moga sto nekih drugih cura (od kojih cak mnoge vise nisu ovdje), koje nam nitko nikada nije platio.

Naprotiv, ja uskracujem lovu svome djetetu da bi vi imale gdje doci i dramiti ovdje zbog jedne izbrisane teme - i sto je zgodno (a to sam uspjela iscitati u Ixijinom postu) - jos i mene prozivati za nerad i neupucenost.

I sto je najzgodnije, stalno kukate kako je BaLConn dosadan, kako umire bla bla kenj kenj, bez da se ijedna od vas potrudila da ga ucini zanimljivim. Ocekujete da vam netko drugi potpuno besple servira informacije koje bas vas zanimaju, ocekujete da vam moderatori i admini valjda titraju, serete nam za svaku sitnicu, a kad netko pokrene bilo koju ozbiljniju temu ta tema ostane potpuno bez odgovora.
BaLConn nije slika onih koji na njemu rade, vec onih koji na njega dolaze.
I ako vam je dosadan napravite vi svoju stranicu, pljunite lovu iz dzepa za domenu i prostor pa uredite mjesto onako kako se vama svidja.
Ili se jednostavno uhvatite posla ovdje pa ga napravite zanimljivijim. Ali ne na način da ovdje izivljavate svoje privatne frustre i netpeljivosti.

Svi kukate kako je BaLconn dosadan i nitko nista ne pise. No naravno, kad je na pomolu fajt onda se svi sjate pljucnuti na nekog od admina ili moderatora, prozivati za nerad ljude koje NITKO ne plaća.

Malena sorry sto cu biti malo gruba, ali nisi napisala Anu Karenjinu pa da je netko izbrisao neprocjenjivu umjetnicku vrijednost. Izbrisan je topic u kojem je bilo podjebavanja (suptilnog i ispod žita, što ti kao nova korisnica vjerojatno ne možeš znati) i to je jedini valjda topic u zadnjih 5 mjeseci koji je na ovom forumu izbrisan.
Meni je glupo da moram trošiti svoje dragocjeno vrijeme pregledavajući bazu podataka da bih istražila što je tko napisao, a jos mi je gluplje pravdati se bilo kome zasto sam (ili nisam) nesto napravila.

Ono sto je dovelo do brisanja tog topica ima svoje uzroke, povjest, aktere, i necije interese koji nemaju veze s tobom, a koji su, slucajno suprotni mojima. No buduci sam ja u poziciji da jednim klikom misa definitivno ukinem ovo mjesto za vijeke vjekova, interesi suprotni mojima ovdje ne mogu opstati.

Stoga kom se ovdje svidja nek dolazi, kom se ne svidja siroko mu polje. Tko zeli pisati nek pise, tko ne zeli nek zaboravi da BaLConn uopce postoji. Internet, Bogu hvala, nema ogranicenja niti itko bilo koga prisiljava da ovamo dolazi.

A na politiku vodjenja (ili nevodjenja) stranice, te rada ili nerada admina i modova ionako nitko od vas ne moze utjecati jer ja se vama ne petljam u vase slobodno vrijeme, pa necete ni vi u moje a niti u slobodno vrijeme ljudi koje sam postavila.

Demokracija ne znaci samo pravo da se moze rec sto netko hoce. Ona podrazumjeva i odgovornost za ono sto se izrekne.

No u svakom slucaju demokracija NIJE ocekivanje da se drugi ljudi ponasaju bas onako kako mi hocemo. [/b]
:galeb:
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

malena8 wrote:sad bi ono kao trebala očekivati ban...
Ne ne trebas ocekivati ban, ti si ionako u ovo upala sasvim slucajno ne znajuci za neke odnose od ranije.

I ne znajuci da postoje ljudi kojima je njihova tastina daleko iznad bilo cega sto se ne tice samo njih.

No, ja tim ljudima moram ocito jod jednom naglasiti da se mogu posaditi na glavu, al na BaLConn-u ce se slijediti oni interesi i voditi ona politika koju JA budem odredila.
Sorry, al tko placa taj i pije.
:galeb:
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

hey , bilo bi steta da se ovo ukine jer je stranica(ne samo forum) jedna od bolje napravljenih lgbt stranica na prostoru bivse juge :cool:
Naravno za bolju stranicu treba i novca (server i sve ostalo) a kad je novac u pitanju ljudi se svađaju :(
ali ipak balconn nije jedina lgbt nit lezbijska stranica na prostoru bivse juge tako da se i njezina neaktivnost moze pregrmit
a sta se foruma tice , to svak moze imat :mrgreen: i besplatno :!:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
D:)
prvoborac na balkonu
prvoborac na balkonu
Posts: 180
Joined: 19 Nov 2002, 23:58
Location: Bgd

Post by D:) »

:sca:












:pft:
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Post by zmaj »

I to je, Malena, odgovor na tvoje pitanje o nekaktivnosti Balkona.
Meni je smiješno, ovo definitivno nije više tužno.

Stara, možda si trebala uštediti koju kunu, jer eto, ove godine je prvi puta da si sama platila (nisu li prošle godine domenu plaćale one iz one gej agencije? a prije toga volonterke koje su bile spremne pljunuti lovu?).

Počivao u miru.
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

Jebi ga Zmajka, ti bi mozda i voljela da on pociva i miru da bi valjda tako dokazala ne znam ni ja sta. Al vidis - to ne ovisi o tebi nego o meni.
BaLconn ce pocivati u miru onda kad ja tako odlucim. Do tada - ili cete ga koristiti u svrhu kojoj je namjenjen, ili ga uopce necete koristiti.
Druge svrhe i interesi mene uopce ne zanimaju. Privatne obracune i pizdarije, kao i svoje osobne interese ostavit cete lijepo pred vratima, il cu vas ja, u maniri pristojne domacice zamoliti da zatvorite vrata za sobom.

Balconn je u zadnjih dvije i pol godine napustilo jako puno kvalitetnih diskutanata. Da li da povlacim pitanje zasto je to tako? Da li da nabrajam nickove onih koje su otisle?

Ne necu, ali necu vise dopustiti niti da nitko ovdje siri negativnu energiju, da podjebava druge javno ili ispod zita, niti da stvara klimu sukoba, netrpeljivosti i ostalih sranja.
Ako treba, ovdje nek ostane samo 5 cura, ali tih 5 ce onda komunicirati kako spada, tolerantno i argumentirano, siriti pozitivne vibracije i nastojati pomoci jedne drugima.

Svi ostali koji imaju neke druge vizije BaLConn-a mogu slobodno otici s njega.
zmaj wrote:Stara, možda si trebala uštediti koju kunu, jer eto, ove godine je prvi puta da si sama platila (nisu li prošle godine domenu plaćale one iz one gej agencije? a prije toga volonterke koje su bile spremne pljunuti lovu?).
...pa me ti sad imas pravo prozivati jel?
duso - stvar je vrlo jednostavna: dok su volonterke placale - mogla si ovdje odlucivati ti. Sad kad placam ja - odlucujem ja. Ako pozelim umjesto BaLConna podici stranicu "Duhovna obnova katolicke mladezi" - slobodno to mogu uciniti. Prema tome zajebi te socijalisticke floskule, i prozivanja bilo koga ( a osobito mene) bez pokrica. Ti ne mozes odlucivati o tome kako cu ja trositi svoju lovu, kao sto ne mozes odlucivati ni o tome sto ce se na BaLconn-u dalje dogadjati i kojim pravcem ce ici.

BaLconn je nastao i opstao zbog onih kojima je bio (i jos uvijek je) potreban. Zbog onih kojima on moze pomoci da prihvate SEBE, svoju seksualnost, i da im na taj nacin olaksa zivot. I zbog njih ce BaLconn i dalje biti tu.
Svi ostali koji misle da bi on trebao biti drugaciji nek svoje vrijeme, umjesto na BaLConn-u potrose na ucenje i nek naprave sajt kakav misle da bi BaLConn trebao biti.

Bit demokracije nije da jedni drugima ogranicavamo prostor i namecemo stavove, vec naprotiv, svatko ima priliku da ostvari svoje teznje i interese. Ali sorry, ne preko tudje grbe. Prema tome, svatko tko misli da ovaj sajt i forum ne vrijede - kako rece alex2, besplatno uz malo truda moze napraviti svoj forum. I na njemu kreirati politiku bas onakvu kakvu zele.
:galeb:
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Post by zmaj »

Kao što rekoh, počivao u miru.
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

zmaj wrote:Kao što rekoh, počivao u miru.
Možda ona varijanta BaLConn-a kakav bi ti željela da bude.
Bogu hvala različiti smo, pa je nekima ovo što ja ovdje pišem odista "smrt" BaLConn-a.
No koliko ja imam informacija, mnogim drugima je ovo "uskrsnuće" onoga BaLConn-a koji su oni izgubili davno.

Dakle, kao što vidiš - sve je relativno.

P.S. Eto Malena8, vidis da ovo stvarno nema veze sa tobom i da je brisanje tvoje teme samo "kolateralna steta ratnog sukoba" na koji ti nikako nisi mogla utjecati niti si ga na bilo koji nacin inicirala.
:galeb:
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Isto i dalje mislim da se topic nije smio tek tako izbrisati, već zatvoriti. Eventualno izbrisati koji post.
Da, nisam napisala Anu Karenjinu, ali napisala što napisala, nije se smjelo tako postupiti. Ustvari možda i je u vlasti potpunog apsolutizma (kad se već koristimo tom terminologijom).
Hvala
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

vidis malena, mozes ti to zvati kako god hoces, da li moj apsolutizam, diktatura, mracni srednji vijek ili kako god ti pase. U svakom slucaju imas mogucnost izbora. Ja da sam na tvom mjestu bez razmisljanja bih napustila to mracno mjesto gdje se netko, izazvan podlim provokacijama koje zadiru u stvari koje se ne ticu niti tebe niti mene, drznuo obrisati antologijsku temu koja je bila neprocjenjive vrijednosti za lezbijsku zajednicu. Mos mislit teskog zlocina. Gotovo na razini Holokausta.
Ma sta apsolutizam, Ja sam ti Staljin, Hitler i Bush mladji u jednoj osobi.

Jedna izbrisana tema u 5 mjeseci je fakat dobar razlog da se pocnemo razbacivati takvom terminologijim.
:galeb:
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

U stvari da, BaLconn je postao jako jako dosadna stranica. Nema pravih tema, nema pravih diskutanata, sajam tastine i samodopadnosti, nema argumentiranih rasprava, nema nicega zanimljivoga za procitati. Sve sto je iole vrijedilo nekud je u ove dvije i pol godine nestalo, ostalo je samo par poluautisticnih diskutantica kojima je od svaklog drustvenog pitanja daleko zanimljivije sad mislim, volim, mrzim, gledam, slusam, jedem, pijem, serem, pisam, fukam. Barem da se znate zajebavati kak spada. Ali i to je na razini 3-ceg osnovne.

Sorry sto ste mi dosadne, al fakat me boli klinac tko od vas sad sta slusa, jede, pije, i ostala sranja.

Tko uopce i zeli zadrzati stranicu na koju dolaze cure koje ne zanima nista drugo osim njih samih, ili u najboljem slucaju teme tipa: kako nekome smjestiti u 3 koraka ?
Mozda bi najpametnije bilo da ga prodam :ogle:
:galeb:
raindrop
youtube addict
youtube addict
Posts: 1036
Joined: 24 Aug 2006, 15:52
Location: down by the sea

Post by raindrop »

Ma daj, kakva prodaja. Ljudi dolaze, prolaze, ostaju, odlaze...
Uvijek će biti tako. I bura i bonaca.
Nisam uopće naletila na taj topik, što me ne čudi jer sam sajla smotana. Ili jesam, pa se ne sjećam?! :shock:
Mogu samo zamisliti kakav je bio prema ovim dugim i nekim kratkim odgovorima.
Besame, besame mucho
Como si fuera esta la noche
la ultima vez
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

Ma cha vam je curice :elef:
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Vulf wrote:Ma cha vam je curice :elef:
Jašta,slušajte i gledajte ZAZARU :mrgreen:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
raindrop
youtube addict
youtube addict
Posts: 1036
Joined: 24 Aug 2006, 15:52
Location: down by the sea

Post by raindrop »

Stara, ja bih ove dvije banirala.
Ne vide složenost situacije.
Besame, besame mucho
Como si fuera esta la noche
la ultima vez
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

ma ne smijem. Ako baniram Vulf izbit ce medjudrzavni sukob. A zuja kao samohrana majka bi me mogla prijaviti Babama za nasilje u obitelji pa sam onda tek najebala. Zamisli u kojim bih se mogla naci govnima da mi natovari Sarnavku na vrat? Jes' vid'la kak je jadni Pukanic prosao?
:galeb:
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

stara wrote:ma ne smijem. Ako baniram Vulf izbit ce medjudrzavni sukob. A zuja kao samohrana majka bi me mogla prijaviti Babama za nasilje u obitelji pa sam onda tek najebala. Zamisli u kojim bih se mogla naci govnima da mi natovari Sarnavku na vrat? Jes' vid'la kak je jadni Pukanic prosao?

Ne samo da je Zuja samohrana, nego i ja, zamisli tek tih nereda, valjda zato i ne vidimo slozenost situacije :opsednute samohranom: :mrgreen:
Last edited by Vulf on 25 Nov 2007, 00:50, edited 1 time in total.
Post Reply