Gastro kutak

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Gastro kutak

Post by honky »

Draga moja ow,

kao prvo, nevezano za ostatak posta, ti znaš da si mi jaaako draga :ajde:, kao što znam da sam i ja tebi, uostalom. :andjel:

Evo ti jedna virtualna čokoladica za dobro jutro:

Image



E tak. Htela sam ti reći da ako budeš ikada trebala moderatoricu za Gastro kutak, ja se dobrovoljno javljam. Nikad nisam moderirala ništa, ali mislim da to nemre biti nuklearna fizika, samo stišćeš gumbe, kaj ne?

A ako slučajno stisnem nekaj pa recimo, obrišem neku forumašicu s foruma, pogotovo neku koja non-stop nekaj drobi nevezano za taj sveti podforum, znam da mi to nećeš zamjeriti. Image

Mislim da bi to bilo to.

Srdačan pozdrav,

honky
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Gastro kutak

Post by nedodirljiva »

honky wrote:Draga moja ow,
draga??? you are kidding me right!?! :shok: :laugh:


honky wrote: Evo ti jedna virtualna čokoladica za dobro jutro ..
Image

:laugh: :laugh: luda si :laugh: :laugh: al kakvo zvečevo pobogu!?! OW PLUS..daj vise zapamti!! :klep: :hihi:


honky wrote:A ako slučajno stisnem nekaj pa recimo, obrišem neku forumašicu s foruma, pogotovo neku koja non-stop nekaj drobi nevezano za taj sveti podforum, znam da mi to nećeš zamjeriti. Image
:klep: :marti: :klep:

:laugh: :laugh:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Ow ne odgovara, očito je jadna opala u nesvijest od sreće i nevjerice šta je dobila takvu ponuda.

Bez brige ow, tak i tak nemaš para da platiš moje moderiranje, a za badav ti ne bi delala.

Nego, forumašica Jelena-E je izrazila želju da joj umjesto penzionerka, u podnicku piše haringoloverica, pa ako možeš curi ispunit želju...

Ona ti je malo sramežljiva, pa se ustručava pitat. :pomak:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

honky wrote:Ow ne odgovara, očito je jadna opala u nesvijest od sreće i nevjerice šta je dobila takvu ponuda.

Bez brige ow, tak i tak nemaš para da platiš moje moderiranje, a za badav ti ne bi delala.

Nego, forumašica Jelena-E je izrazila želju da joj umjesto penzionerka, u podnicku piše haringoloverica, pa ako možeš curi ispunit želju...

Ona ti je malo sramežljiva, pa se ustručava pitat. :pomak:


Jao kako su ovo niski udarci...

Reci lepo šta te muči.
Dozvilićuti da koristiš ovaj poslednji ukus za sladoled (Inka-haringa) ako ti se toliko svidja :hihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote:
Reci lepo šta te muči.
Dozvilićuti da korist da koriš ovaj poslednji ukus za sladoled (Inka-haringa) ako ti se toliko svidja :hihi:
Evo glava ako na ovom forumu ima luđe žene od ovog Jelenčeta. :laugh: :laugh: :laugh:

U pravu si, ljubomorna sam kaj se ja nisam sjetila tako zamamne recepture. :andj:

Ali s vremenom ću smoći snage i nastaviti sa svojim životom... kao i ti sa svojim lepim podnickom. :hihi:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

A bokte, prevrtljive žene, opet se predomislila:




Message subject: inka haringa
From: Jelena-E
Sent: Mon Feb 18, 2013 10:43 pm
To: honky

Izvini šta smaram, ali možeš li ipak da zamoliš ow da stavi "inka haringa" natpis ispod moga nicka? Mnogo je lepše tako.

Važi?


Print view | Forward PM
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

honky wrote:A bokte, prevrtljive žene, opet se predomislila:




Message subject: inka haringa
From: Jelena-E
Sent: Mon Feb 18, 2013 10:43 pm
To: honky

Izvini šta smaram, ali možeš li ipak da zamoliš ow da stavi "inka haringa" natpis ispod moga nicka? Mnogo je lepše tako.

Važi?


Print view | Forward PM

Jao čime se još služiš, falsifikovanje pa to je kažnjivo zakonom... :galeb:
Žalim ali moraću ja ovo da prijavim vlastima na forumu :lol:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Message
Message subject: Re: inka haringa
From: Jelena-E
Sent: Mon Feb 18, 2013 10:55 pm
To: honky


Nemoj da se ljutiš, moram da se malo foliram na forumu. Prosto mi neugodno da pitam za inku-haringu u sopstveno ime, hvala ti na svemu, prava si drugarica. Bit ću mnogo srećna ako mi ow to učini.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

honky wrote:Message
Message subject: Re: inka haringa
From: Jelena-E
Sent: Mon Feb 18, 2013 10:55 pm
To: honky


Nemoj da se ljutiš, moram da se malo foliram na forumu. Prosto mi neugodno da pitam za inku-haringu u sopstveno ime, hvala ti na svemu, prava si drugarica. Bit ću mnogo srećna ako mi ow to učini.

Eto sad si prijavljena vlastima pa gledaj šta ćeš. :klep:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Tko izda - pizda. :P

Ako me baniraju, gledaj ti šta ćeš bez mene u Gastro kutku. Plakat ćeš ti za mnom ko kišna godina, gospođice.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Gastro kutak

Post by laura »

Evo šta se desi kada topic započme sa "Draga moja ow,"

:hohoho: :hohoho: :hohoho:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

hahahahahahahahahaha :laugh: :laugh: :laugh:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

:lol: :lol: :lol: :lol:

O bože bože kave sam ja ludake srela....

Dobro evo povlačim prijavu.... Kad malo bolje razmislim nedostajaće mi.
Al da se služi prljavim sredstvima služi se i to sve iz ljubomore.
Dodji na časove iz kuvanja.
Otvaram školu "Cuisine ala Jela" evo tebi ću držati besplatne časove. :hihi:
Last edited by Jelena-E on 18 Feb 2013, 23:23, edited 1 time in total.
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote::lol: :lol: :lol: :lol:

O bože bože kave sam ja ludake srela....


I ja velim. Deaktivirala fb profil i aktivirala se opet na BLC - trebala sam znat da ništa dobro ne mre izać iz toga. Ništa! Image
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

Poruka vlastima foruma:

Molim vas da ovoga puta progledate honky kroz prste zbog ovog nesrećnog slučaja falsifikovanja i povrede mojih prava na forumu.
Pošto joj je ovo prvi prekršaj predlažem da joj kazna bude društveno koristan rad u mojoj kujni "Cuisine ala Jela" u trajanju od 400 sati ako me ne bude zajebavala a ako me počne zeati onda ću joj ja svojevoljno skratiti na 2 minuta. Tako će da propusti priliku da nešto nauči od majstora :lol:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote: Dodji na časove iz kuvanja.
Otvaram školu "Cuisine ala Jela" evo tebi ću držati besplatne časove. :hihi:
Je, najbolje da još plaćam da naučim kuhati te tvoje splačine. :laugh:
Već vidim..."Zalij haringu slatkom pavlakom, pospi sirćetom i tucanim biberom. I još malo masla i voćnog jogurta po vrhu - i voila. Sad kuhate kao Jelena-E." Image


Aj bok, idem spat sad.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote:Poruka vlastima foruma:

Molim vas da ovoga puta progledate honky kroz prste zbog ovog nesrećnog slučaja falsifikovanja i povrede mojih prava na forumu.
Pošto joj je ovo prvi prekršaj predlažem da joj kazna bude društveno koristan rad u mojoj kujni "Cuisine ala Jela" u trajanju od 400 sati ako me ne bude zajebavala a ako me počne zeati onda ću joj ja svojevoljno skratiti na 2 minuta. Tako će da propusti priliku da nešto nauči od majstora :lol:

Odi kvragu, moram priznati da je ovo čak i duhovito. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Laku noć, pokemonko.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Khm-khm, dakle iskoristit ću priliku da, iako je obična drukerica (= tužibaba), čestitam forumašici Jeleni-E na novom podnicku. Image

Da sam zločesta, rekla bih da bi, umjesto " Cuisine ala Jela", možda prikladnije bilo "Trovačnica ala Jela", ali budući da nisam... :hihihi: :hihihi:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

honky wrote:Khm-khm, dakle iskoristit ću priliku da, iako je obična drukerica (= tužibaba), čestitam forumašici Jeleni-E na novom podnicku. Image

Da sam zločesta, rekla bih da bi, umjesto " Cuisine ala Jela", možda prikladnije bilo "Trovačnica ala Jela", ali budući da nisam... :hihihi: :hihihi:
Pa hvala ti draga moja. Šta bih ja bez tebe. :hihihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote: Pa hvala ti draga moja. Šta bih ja bez tebe. :hihihi:
Niš se ne umiljavaj, srdim se i dalje na tebe zbog drukanja. :belj:

Dobro da nisi EUROPOL nahuškala na mene. :p
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

Oćeš da pitam vlasti da promene tvoj podnick u "Sous-Chef de Cuisine", jel bi to izgladilo stvar? :hihi:

Ajde nemoj se ljutiti sve je dobro prošlo vidiš da ni kazna nije spovedena u delo. To je bilo samo ko bajagi.... :mucica:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote:Oćeš da pitam vlasti da promene tvoj podnick u "Sous-Chef de Cuisine", jel bi to izgladilo stvar? :hihi:

Neću.



Jelena-E wrote: Ajde nemoj se ljutiti sve je dobro prošlo vidiš da ni kazna nije spovedena u delo. To je bilo samo ko bajagi.... :mucica:
:pd: E pa još najbolje da sam popila ban zbog tebe. :laugh:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Gastro kutak

Post by Jelena-E »

honky wrote:
:pd: E pa još najbolje da sam popila ban zbog tebe. :laugh:
E baš me briga sad. Duri se koliko ti je volja. :belj:
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Gastro kutak

Post by ow »

eto sto su ti zene.... :vice:
pocne sa draga moja ow, a nakon dva posta od ow ni traga :ljutimse:
idem u kut plakati :hihi: gorko

(laura :hohoho: :hohoho: :hohoho: :hohoho: )
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Gastro kutak

Post by honky »

Jelena-E wrote: E baš me briga sad. Duri se koliko ti je volja. :belj:


Aww, come here, durilice :grli:




ow wrote:eto sto su ti zene.... :vice:
pocne sa draga moja ow, a nakon dva posta od ow ni traga :ljutimse:
idem u kut plakati :hihi: gorko

(laura :hohoho: :hohoho: :hohoho: :hohoho: )
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A kad su stvari poprimile neočekivan tok, umjesto moderature na kraju sam još sretna kaj nisam banirana. :laugh: :natiruza:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Post Reply