Tražim posao

Post Reply
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Tražim posao

Post by MOANA »

Vjerojatno nisam sama u ovoj situciji, stoga eto nečega što bi možda moglo pomoći meni i drugima.
Naime, kratko i jasno TRAŽIM POSAO :mah:

Već više od 18 godina radim kao knjigovođa i sada je firma zbog ludosti gazde otišla na bubanj :(( .. Iako imam od nedavno završen tečaj za samostalnog knjigovođu, nisam baš vična vođenju poslovnih knjiga poduzećima. Ali zato obrtnike imam u malom prstu.
Inače zanimaju me i administrativni poslovi. :super:
Ali radila bih bilo što, jer si nemogu dozvoliti da ostanem bez ikakvih prihoda.... :((
Stoga....Ukoliko netko zna nešto, nekoga neka se slobosno javi...
Isto tako ukoliko neka od Vas ima isti problem ili sličan, neka piše po ovom topicu....
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Tražim posao

Post by ow »

Ako sta cujem javim ti se.
Hajd samo preciziraj to obrtnike
Da li samo one koji su u sustavu poreza na dohodak ili i one koji su u sustavu poreza na dobit?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Tražim posao

Post by MOANA »

oni koji su u sustavu poreza na dohodak. Uz to doduše pomažem i u knjiženju, radim sve plaće, prijave,odjave...kalkulacije maloprodajama..čistim, perem...joj, ma kaj da ti velim :patnja:
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Tražim posao

Post by Alba Avis »

Nemam trenutno nikakvih informacija, u svakom slučaju - sretno s traženjem posla :)
Nikad kao Bane!
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Tražim posao

Post by MOANA »

Alba Avis wrote:Nemam trenutno nikakvih informacija, u svakom slučaju - sretno s traženjem posla :)
hvala Alba :)
Bome će mi trebati sva sreća....ufffff
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
Post Reply