Cuisine ala Jela

Za sve gurmane i one koji ce to tek postati. Preporucite restoran, napisite nam svoj novi recept da nam slinica curi...
Post Reply
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

moraš ovdje odabrati drugi smajli - forum.hr je zaražen...
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Cuisine ala Jela

Post by laura »

Jel to Honky ostala bez zubiju :ogle: , o u što se pretvori ova kužina :swoon:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

laura wrote:Jel to Honky ostala bez zubiju :ogle: , o u što se pretvori ova kužina :swoon:
I zato ću uzet godišnji tamo do devetog mjeseca, moram si zubiće popravit i malo se odmoriti od vas dvije.
:cer: :cer:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

honky wrote:
laura wrote:Jel to Honky ostala bez zubiju :ogle: , o u što se pretvori ova kužina :swoon:
I zato ću uzet godišnji tamo do devetog mjeseca, moram si zubiće popravit i malo se odmoriti od vas dvije.

:cer: :cer:
Ma kakv odmor :stara:
Jel ti misliš da u kujni vlada samourpavljanje....Pa ja rekoh već jednom da je kod mene pozni kapitalizam sa primesama novog svetskog poretka tako da odmor zaboravi. :hihihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

Pusti me, vidiš da si moram zubiće popravit. :andj:

I tak nam ne ide nešto ludo, imamo jednu jedinu mušteriju - Ow, najbolje da na jesen opet krenemo punom parom.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

Pa ajd dobro kad me tako lepo pitas... :mucica:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Cuisine ala Jela

Post by laura »

kad će ta jesen :glad:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

@ Jelena: Hvala šefice. :galeb:

@ Laura: Joj ti mustro jedna mustrasta. :hihi:
Nek ti se supruga mane dizajniranja malo i primi kuhače, brata mili gladna si 0-24 h.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

Image

Evo jedna ideja za letnje osveženje... Posebno za lauru pošto stalno kuka da ništa ne kuvam... Ko da kuva po ovoj vrućini. :mis:

A pošto je poslednjih dana postala praksa da se postaju slike u ovoj temi a ne I recpeti onda ću I ja tako... :hihihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

U ovoj kužini samo gaštapane i pantagane caruju. :basi:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

honky wrote:U ovoj kužini samo gaštapane i pantagane caruju. :basi:
Vidi vidi ko se setio da navrati :hihihi:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Cuisine ala Jela

Post by laura »

Kada počima deratizacija :ceka:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

laura wrote:Kada počima deratizacija :ceka:
Pa mačka je tu sad samo ako nije previse mrzovoljna :hihihi:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Cuisine ala Jela

Post by laura »

Na koju misliš? :cer:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

Eh vidiš :lol: Tek sad sam povezala...

Ma na ovu veliku mačku. ova tvoja mala cica maca ne verujem da bi se I sa mišem mogla obračunati vidiš kakva je sva slatka I pufnasta :hihihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

Jelena-E wrote:
Ma na ovu veliku mačku. ova tvoja mala cica maca ne verujem da bi se I sa mišem mogla obračunati vidiš kakva je sva slatka I pufnasta :hihihi:
Joj, daj se ne ulizuj lauri, sve me sram to čitati. :roll:
Ona ti je šljakerica kak i mi, bolje čuvaj te fore za inspektoricu...ali budi suptilna, nešto tipa "jer tvoje je kraljevstvo i slava i moć baniranja u vjekove". :hihi:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Cuisine ala Jela

Post by ow »

:klep: :klep:
:stara:
kuš - Gospo! :laugh:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

honky wrote:
Jelena-E wrote:
Ma na ovu veliku mačku. ova tvoja mala cica maca ne verujem da bi se I sa mišem mogla obračunati vidiš kakva je sva slatka I pufnasta :hihihi:
Joj, daj se ne ulizuj lauri, sve me sram to čitati. :roll:
Ona ti je šljakerica kak i mi, bolje čuvaj te fore za inspektoricu...ali budi suptilna, nešto tipa "jer tvoje je kraljevstvo i slava i moć baniranja u vjekove". :hihi:
Hehehe...al je neko ljubomoran :hihihi:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Cuisine ala Jela

Post by Instinct »

Mene i dalje zanima samo kad je svadba? Honky+Jelena. :love:

:laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

Instinct wrote:Mene i dalje zanima samo kad je svadba? Honky+Jelena. :love:

:laugh:
Samo ti provociraj... skuvaće te honky kao laganu zakusku :hihihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

Insect, ne zajebavaj. :klep:

Jelena, ne zajebavaj. :klep: Mogla bi i puno gore proć od mene, samo da znaš. :kava:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

honky wrote:Insect, ne zajebavaj. :klep:

Jelena, ne zajebavaj. :klep: Mogla bi i puno gore proć od mene, samo da znaš. :kava:
Pa da znaš... ako se slutnje ins obistine proćiću ja ko bos po trnju :grize nokte:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

Nego stvarno bi bio red da neko nešto skuva u ovoj kujni... Opšte rasulo je vladalo celo leto sad je stvarno dosta...

E sad uzdržaću se od objavljivanja svojih autorskih recepta jer sam u fazi raw food pa sam danas iskombinovala neke sastojke koji nisu baš bili ukusni I sve se plašim završiće u kanti za djubre. Ako neko ima neki dobar recept za glavno jelo od presnih sastojaka bila bih zahvalna...

Nadam se da ću ovih dana da pripemim neko jelo iz knjige Mary Berrys supper for friends pa ću javiti kako je ispalo....
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Cuisine ala Jela

Post by honky »

Jelena-E wrote: danas iskombinovala neke sastojke koji nisu baš bili ukusni I sve se plašim završiće u kanti za djubre.
Ah, neke stvari se nikad ne mijenjaju. :hihi:

Jelena-E wrote: Ako neko ima neki dobar recept za glavno jelo od presnih sastojaka bila bih zahvalna
Špek i luk? :tadam:
Raw foodisti dozvoljavaju sušenje namirnice, sad ne znam do kolko točno stupnjeva.


A za kuhinju se slažem, ja sam pokušala doprinijeti, ali su moja jela popljuvana, točnije rečeno mi je da izgledaju "k'o da se Marsovac izbljuvo". :smrc:

To me ipak nije omelo :laugh: Prilažem svoje čokoladne kocke (pod "svoje" mislim na prepisano s coolinarike, nisam ja inovator neki).
Image

Ow, živo me zanimaju posebno tvoji nadahnuti komentari. :cer:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Cuisine ala Jela

Post by Jelena-E »

honky wrote:Špek i luk? :tadam:
Raw foodisti dozvoljavaju sušenje namirnice, sad ne znam do kolko točno stupnjeva.
Dozvoljava do 40 stepeni samo neznam šta je Špek.... a I ne volim baš luk mnogo... ma kad malo bolje razmislim raw food sucks. odustajem praviću sutra neko meso :hihihi:
Post Reply