LGBT turisti treba da zaobiđu Crnu Goru - kazu ameri :)

Put putujete i jedva cekate?Planirate ici na izlet?...kako vam je bilo?
Nasli ste svoju omiljenu destinaciju ili je jos trazite?
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: LGBT turisti treba da zaobiđu Crnu Goru - kazu ameri :)

Post by hellen_stewart »

Ove godine sam ljetovala u Boki Kotorskoj,odusevljena sam i mislim da cu narednih godina ljetovati tamo.Ljudi su susretljivi,
na carini nam pozeljese samo sretan put,ponudise carnici i pomoc oko savjeta da uzememo trajekt,ostali smo u cudu da nam nisu prekopali gepek i pitali koliko novaca nosimo,jesmo li
ponijeli meso i paradajz :hihihi: Na plazi se razbacali kao i uvijek,niko nam nije mjerio decibele za Ginisovu knjigu rekorda,nego eto cuda,
pridruzise nam se brojni Beogradjani,Uzicani,Kraljevčani..Nude pivo,rezemo skupa paradajz i uzivamo u igranju odbojke.Odosmo u grad,tamo nas pop dočekao kao bliznjeg svog,potrudi se covjek da nam pokaze svoju crkvu koja bijase uistinu lijepa,ja se nesto duze zadrzah sa popom al to su eto moje i popove neke interne teme,elem pozdravismo se ko jarani :hihihi: Dodjosmo u nas apartman,kad na ulazu nas docekao gazda i uvali nam pogolem komad lubenice u usta,veli,umorni ste od hodanja ajmo malo sjesti..nasu covjek i neku rakiju domacu,pravo je dobra bila,pokaza nam frzider gdje stoji pa veli,uzmite sami kad vam volja..Eto ukratko tako,moji dojmovi o Crnoj Gori.
Bio je drug Aleksa u pravu kad je napisao ovo:

Boka



BOKA

Naša mila Boko, nevjesto Jadrana,
Pokrivena nebom kô od plave svile,
Ljepša si od tvoje primorkinje vile
I svjetlija si od njenog đerdana.


Nikada se tebe nagledao ne bi'!
No da mi je jedno: da postanem valom
Sinjega ti mora, pa pred tvojim žalom
Da vječito šumim i da pjevam tebi.


I da s tobom gledam na tvoj Lovćen plavi!
Pa jednoga dana, kad se gospod javi,
Kad orlovi naši visoko zabrode

I sa tvojih ruka panu gvožđa tvrda,
Da pobjednu himnu slušam s tvojih brda,
I da s tobom slavim dan zlatne slobode!


1906.
ALEKSA ŠANTIĆ
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Kruzer sa pripadnicima LGBT populacije nije izazvao „uzbunu“

KOTOR - Uobičajeni saobraćajni kolaps koji prati dolazak velikih putničkih brodova jedino je što je u ponedeljak obeležilo uplovljenje ogromnog kruzera „Selebriti siluet“ kompanije „Atlantis“ u Kotor sa 2.456 putnika, uglavnom pripadnika LGBT populacije.

Brod, koji je pored pomenutih gostiju dovezao i 1.225 članova posade, izazvao je veliku medijsku, ali ne i pažnju domaćina. Tradicionalno tolerantni i gostoljubivi Kotorani goste su prihvatiti kao i sve druge, pa su turisti bez problema razgledali znamenitosti drevnog grada.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re:

Post by hellen_stewart »

fireandice wrote:Kruzer sa pripadnicima LGBT populacije nije izazvao „uzbunu“

KOTOR - Uobičajeni saobraćajni kolaps koji prati dolazak velikih putničkih brodova jedino je što je u ponedeljak obeležilo uplovljenje ogromnog kruzera „Selebriti siluet“ kompanije „Atlantis“ u Kotor sa 2.456 putnika, uglavnom pripadnika LGBT populacije.

Brod, koji je pored pomenutih gostiju dovezao i 1.225 članova posade, izazvao je veliku medijsku, ali ne i pažnju domaćina. Tradicionalno tolerantni i gostoljubivi Kotorani goste su prihvatiti kao i sve druge, pa su turisti bez problema razgledali znamenitosti drevnog grada.
'Bemti,kako ja nisam tad bila :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: LGBT turisti treba da zaobiđu Crnu Goru - kazu ameri :)

Post by hellen_stewart »

Image
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: LGBT turisti treba da zaobiđu Crnu Goru - kazu ameri :)

Post by hellen_stewart »

Image
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re:

Post by cube »

fireandice wrote:Kruzer sa pripadnicima LGBT populacije nije izazvao „uzbunu“

KOTOR - Uobičajeni saobraćajni kolaps koji prati dolazak velikih putničkih brodova jedino je što je u ponedeljak obeležilo uplovljenje ogromnog kruzera „Selebriti siluet“ kompanije „Atlantis“ u Kotor sa 2.456 putnika, uglavnom pripadnika LGBT populacije.

Brod, koji je pored pomenutih gostiju dovezao i 1.225 članova posade, izazvao je veliku medijsku, ali ne i pažnju domaćina. Tradicionalno tolerantni i gostoljubivi Kotorani goste su prihvatiti kao i sve druge, pa su turisti bez problema razgledali znamenitosti drevnog grada.
da sam ja bila tu taj dan, garant bi uplovio neki kruzer gerijatrije :vrtiprst:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
Post Reply