putovanja

Put putujete i jedva cekate?Planirate ici na izlet?...kako vam je bilo?
Nasli ste svoju omiljenu destinaciju ili je jos trazite?
Post Reply
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: putovanja

Post by mistake »

:)

Hvala na ekspresnom odgovoru. Ne dolazim u ovom mjesecu, već kraj 7, početak 8. Airbnb mi je poznat, radila sam u hostelu jedno vrijeme. :) Ja opet volim ljude, samo ne sve ljude. :cer:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: putovanja

Post by Jelena-E »

honky wrote:Ja bih to tak napravila, ali ja ne volim ljude i zato hosteli nisu za mene.:hihi:
Uf sad mi je već lakše a ja mislila da je do mene :vala: :hihihi:
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: putovanja

Post by Jarac »

Jelena-E wrote:
honky wrote:Ja bih to tak napravila, ali ja ne volim ljude i zato hosteli nisu za mene.:hihi:
Uf sad mi je već lakše a ja mislila da je do mene :vala: :hihihi:


i u hostelima imate zasebne sobe, biserke.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: putovanja

Post by Jelena-E »

Jarac wrote:i u hostelima imate zasebne sobe, biserke.
Možda se baš i nisam najbolje izrazila al evo sad ću pojasniti: Ja sam bila ubeđena da honky ne voli samo mene al sad kad je javno ovako sapoštila da ne voli ljude u globalu malo mi je lakše jer vidim da nije do mene....
Osim ako nije počela naprasno da ih ne voli od kad sam se ja priključila ovom forumu :mislim:
Al da ne lupam glavu pitam je pa ti javljam :hihihi:
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: putovanja

Post by Jarac »

Jelena-E wrote:
Jarac wrote:i u hostelima imate zasebne sobe, biserke.
Možda se baš i nisam najbolje izrazila al evo sad ću pojasniti: Ja sam bila ubeđena da honky ne voli samo mene al sad kad je javno ovako sapoštila da ne voli ljude u globalu malo mi je lakše jer vidim da nije do mene....
Osim ako nije počela naprasno da ih ne voli od kad sam se ja priključila ovom forumu :mislim:
Al da ne lupam glavu pitam je pa ti javljam :hihihi:


ja mislim da ona ima pogresnu sliku o hostelima jer mislim da misli da u hostelima mora biti sa 100 nekih drugih ljudi. tako sam ja shvatila njenu recenicu. citiram: "...ali ja ne volim ljude i zato hosteli nisu za mene." zavrsen citat.



ali dobro, nije da me zanima ovo. aj zdravo. ;)
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: putovanja

Post by honky »

Jarac wrote:
Jelena-E wrote:
Jarac wrote:
ja mislim da ona ima pogresnu sliku o hostelima jer mislim da misli da u hostelima mora biti sa 100 nekih drugih ljudi.

Erm, neee, znam da imaju i single bed sobe. :laugh:
Ipak, čini mi se da hostele preferira mlađa ekipa koja je on a budget i koja voli mingling, druženje,upoznavanja, bla bla - nije to za me. :hihi:

Jelena-E wrote:Ja sam bila ubeđena da honky ne voli samo mene al sad kad je javno ovako sapoštila da ne voli ljude u globalu malo mi je lakše jer vidim da nije do mene....
Osim ako nije počela naprasno da ih ne voli od kad sam se ja priključila ovom forumu :misli:
Koji ego. Naravno, svi moramo biti oduševljeni tobom i opast na rit od sreće kad nam se obratiš. :zaljub: :roll:
Ja osobno i nisam nešto impresionirana. :hihi: :hihi: :cer:


U pizdu strininu, opet samo u off-u, evo ne bum više. :)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: putovanja

Post by honky »

Jarac wrote:
Jelena-E wrote:
Jarac wrote:
ja mislim da ona ima pogresnu sliku o hostelima jer mislim da misli da u hostelima mora biti sa 100 nekih drugih ljudi.

Erm, neee, znam da imaju i single bed sobe. :laugh:
Ipak, čini mi se da hostele preferira mlađa ekipa koja je on a budget i koja voli mingling, druženje,upoznavanja, bla bla - nije to za me. :hihi:

Jelena-E wrote:Ja sam bila ubeđena da honky ne voli samo mene al sad kad je javno ovako sapoštila da ne voli ljude u globalu malo mi je lakše jer vidim da nije do mene....
Osim ako nije počela naprasno da ih ne voli od kad sam se ja priključila ovom forumu :misli:
Koji ego. Naravno, svi moramo biti oduševljeni tobom i opast na rit od sreće kad nam se obratiš. :zaljub: :roll:
Ja osobno i nisam nešto impresionirana. :hihi: :hihi: :cer:


U pizdu strininu, opet samo u off-u, evo ne bum više. :)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: putovanja

Post by honky »

Jarac wrote:
Jelena-E wrote:
Jarac wrote:
ja mislim da ona ima pogresnu sliku o hostelima jer mislim da misli da u hostelima mora biti sa 100 nekih drugih ljudi.

Erm, neee, znam da imaju i single bed sobe. :laugh:
Ipak, čini mi se da hostele preferira mlađa ekipa koja je on a budget i koja voli mingling, druženje,upoznavanja, bla bla - nije to za me. :hihi:

Jelena-E wrote:Ja sam bila ubeđena da honky ne voli samo mene al sad kad je javno ovako sapoštila da ne voli ljude u globalu malo mi je lakše jer vidim da nije do mene....
Osim ako nije počela naprasno da ih ne voli od kad sam se ja priključila ovom forumu :misli:
Koji ego. Naravno, svi moramo biti oduševljeni tobom i opast na rit od sreće kad nam se obratiš. :zaljub: :roll:
Ja osobno i nisam nešto impresionirana. :hihi: :hihi: :cer:


PS. U pizdu strininu, opet samo u off-u, evo ne bum više. :)
Uspjela sam tri puta postati jedan post, ispričavam se, Jelena me uzrujala svojom egocentričnošću pa sam od muke valjda više puta kvrcnula "submit". :andj:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: putovanja

Post by mistake »

Pa i nema svaki hostel zasebne sobe. Radila sam u jednom super jeftinom koji je prilično dobar za te novce, ali definitivno privatnost jeste zavisila od toga da li je sezona i koliko je ljudi u hostelu. Uvijek se moglo doplatiti da budeš solo, ali onda to više i nije tako cheap. S druge strane platio, ne platio da si sam u sobi kupaonica je zajednička. :((
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: putovanja

Post by honky »

@ mistake: ako već nisi vidjela, ovdje imaš pregled svih hostela u Zagrebu , sa cijenama-> http://www.hostelsclub.com/city-hr-809-Zagreb.html
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: putovanja

Post by mistake »

Tačno sam bez ideje gdje otići ovo ljeto... Za egzotične destinacije ove godine neće biti love, a baš mi nekako treba full odmor.
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: putovanja

Post by honky »

mistake wrote:Tačno sam bez ideje gdje otići ovo ljeto... Za egzotične destinacije ove godine neće biti love, a baš mi nekako treba full odmor.
A oklen si ti mala? Iz Sarajeva? Pa vi imate direktnu liniju SA-Istanbul za 50 ojrića, eto ti egzotične destinacije (recimo :hihi: ).

https://book.flypgs.com/Common/MemberRe ... anguage=EN
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: putovanja

Post by mistake »

Aha, Saraj'vo... I ti ako dođeš u Sarajevo, biće ti put do Istanbula 50 evrića. Plus gratis noćenje u Saraj'vu. :belj: :hihi:

Sad šalu na stranu. Frendica i ja prije nekoliko dana diskutujemo o toj mogućnosti, posto nas je 'gledao' bilbord sa reklamom Sarajevo - Istanbul 49 eura dok smo pile kaficu. S tim da kad uključiš takse to je opet oko 150-160 eura.
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: putovanja

Post by cube »

bice egzotika :hajhaj:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: putovanja

Post by Instinct »

Nadam se kroz neko vrijeme:

Image
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Re: putovanja

Post by bombona »

Bila sam u Becu(Austrija) pet puta sam bila..Bilo mi je divno sam izlazila sa mojom bivsom devojkom :)Image
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: putovanja

Post by Instinct »

Portugal i Argentina su definitivno idući..samo da skupim novce.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: putovanja

Post by naturale blonde »

Instinct wrote:Portugal i Argentina su definitivno idući..samo da skupim novce.
hoces mi pokazat di se to skupljaju,lopatom,spatulom,mistrijom ili kako,negdje,kuda?
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: putovanja

Post by B. Cause »

naturale nalopataj onda i za mene :laugh:
Image Image Image
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: putovanja

Post by nedodirljiva »

obozavam putovat.. trudim se otic nekud van hrv barem dva puta godisnje.. :super: bez problema cu zadnju kunu potrošit na put,, tako da sam prošla uglavnom cijelu Europu,, dio sjeverne Amerike, mali dio Azije :) .. ostaju jos Afrika i Australija.. :cer: za Australiju cisto sumnjam da cu ikad otic.. radije cu opet u Ameriku.. :srce: alii nikad se ne zna! .. :cer:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Najradije bih krenula korak po korak, hodati, hodati, hodati, samo hodati pravo bez zastoja, bez odmora, danima, mjesecima. Mnogo je dosadno što se ljudi umaraju, što moraju jesti, piti, spavati, imati krov nad glavom i posao da sve to omogući.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: putovanja

Post by Instinct »

naturale blonde wrote:
Instinct wrote:Portugal i Argentina su definitivno idući..samo da skupim novce.
hoces mi pokazat di se to skupljaju,lopatom,spatulom,mistrijom ili kako,negdje,kuda?
Evo kad nađem pa ti pošaljem :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: putovanja

Post by naturale blonde »

B. Cause wrote:naturale nalopataj onda i za mene :laugh:

ma da

bi ja
ma vidis da krije i to unaprid a slala bi samo na kapaljku

pssst,ona ti je jedno veliko Č

:cer:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: putovanja

Post by Instinct »

Image

Kad tad.

:love:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: putovanja

Post by Arizona »

BiH ovog ljeta. :)
Post Reply