Banja Luka?

Put putujete i jedva cekate?Planirate ici na izlet?...kako vam je bilo?
Nasli ste svoju omiljenu destinaciju ili je jos trazite?
Post Reply
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Banja Luka?

Post by ixia »

Postoji mogucnost da cu svratiti do Banja Luke pa me interesira ako ima netko od tamo da mi da par informacija.

idem autom. Slovenija ima propis da auti bez zimskih guma i lanaca za snijeg nisu u mogucnosti uci u zemlju.Da li to vrijedi i i u drugim drzavama (ja naravno imam ljetne gume na autu).
Zatim (znam da je glupo pitanje ali moram postavit) da li znate za slucajeve stradavanja auti sa Zg registracijom ili sam zrtva paranoje.
Ako imate informaciju koliko okvirno kosta nocenje u motelu ili hotelu.
Isla bi na 2 dana pa ako znate i koliko mi love treba za recimo dva postena obroka u restoranu.
Hvala
pas, pseto, pasetina
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Banja Luka?

Post by hellen_stewart »

ixia wrote:Postoji mogucnost da cu svratiti do Banja Luke pa me interesira ako ima netko od tamo da mi da par informacija.

idem autom. Slovenija ima propis da auti bez zimskih guma i lanaca za snijeg nisu u mogucnosti uci u zemlju.Da li to vrijedi i i u drugim drzavama (ja naravno imam ljetne gume na autu).
Zatim (znam da je glupo pitanje ali moram postavit) da li znate za slucajeve stradavanja auti sa Zg registracijom ili sam zrtva paranoje.
Ako imate informaciju koliko okvirno kosta nocenje u motelu ili hotelu.
Isla bi na 2 dana pa ako znate i koliko mi love treba za recimo dva postena obroka u restoranu.
Hvala
Pokušaću da ti odgovorim iako nisam iz Banja Luke,al nedavno sam bila tamo pa eto mozda koja informacija bude korisna.I ovdje kod nas moras imati zimsku opremu obavezno,onaj prsluk fluorescentni i sta vec ide kao i svugdje.Zimske gume bi ti preporucila jer ovdje kad padne snijeg bome bude gadno i sa zimskim a sa ljetnim ne mozes nikud maknuti.
E sad ovo gore pitanje (nije toliko glupo)al bilo je slucajeva,iako ja ne vjerujem da ces imati problema radi zagrebačkih registracija,ipak savjetujem da budeš malo pažljivija ili onako opreznija,ne stavljaj auto u zavucene ulice :!: Nikad ne znas,svugdje ima kretena pa tako i u Banja Luci.Nocenje mozes naci mislim od 50 eura onako za dvoje,,,cijene su ti svugdje iste ovisno o kategoriji hotela tako da to ti je sve negdje tu...

A za jedan posten obrok izdvojis otprilike 10 km ili 40 kn plus minu 5km al to ti je tu negdje...eto nadam se da sam barem malo pomogla :cool:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
ixia
duša
Posts: 318
Joined: 28 Jun 2003, 22:45
Location: Zagreb

Post by ixia »

hvala, puno si pomogla
pas, pseto, pasetina
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

e da,jos sma se raspitala i evo jos jedna informacija.Moras imati gume zima/ljeto 4mm šara i plus lance tako da bez toga ne kreces na put jer ces biti meta policije...
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Re: Banja Luka?

Post by sama »

ixia wrote:Postoji mogucnost da cu svratiti do Banja Luke pa me interesira ako ima netko od tamo da mi da par informacija.

idem autom. Slovenija ima propis da auti bez zimskih guma i lanaca za snijeg nisu u mogucnosti uci u zemlju.Da li to vrijedi i i u drugim drzavama (ja naravno imam ljetne gume na autu).
Zatim (znam da je glupo pitanje ali moram postavit) da li znate za slucajeve stradavanja auti sa Zg registracijom ili sam zrtva paranoje.
Ako imate informaciju koliko okvirno kosta nocenje u motelu ili hotelu.
Isla bi na 2 dana pa ako znate i koliko mi love treba za recimo dva postena obroka u restoranu.
Hvala
ja ti preporucujem motel MIG
jako mje povoljan
sto se tice registracija 100% neces imati problema
PARKIRAJ GDJE HOCES AL NAJBOLJE NA PARKINGU UZ NAPLATU ALI SAMO ZBOG KAZNI
toliko...
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
User avatar
mimmi
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 817
Joined: 01 Jun 2008, 00:00
Location: mjesec
Contact:

Post by mimmi »

ma daj ixia pusti se Banja Luke tamo ionako nemas sta vidjeti....produzi ti do Sarajeva :wink: :wink: :wink: :wink:
budi REALNA,
zahtjevaj od zivota
NEMOGUCE...
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Post by sama »

mimmi wrote:ma daj ixia pusti se Banja Luke tamo ionako nemas sta vidjeti....produzi ti do Sarajeva :wink: :wink: :wink: :wink:


cuj nje molim te

PUSTI SE BANJA LUKE

Banja Luka je super grad
pogotovo sad dok su praznici
sav grad je okicen
i ljeti je divan
ima prelijepe parkove
fontane
gospodska ulica je savrsena
a tek zene koje setaju gospodskom :lol:
ma Banja Luka ima sve
blago receno
to je grad u kojem bi rado zivjela...
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Nema more :rt:

:sala:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Post by sama »

alex 2 wrote:Nema more :rt:

:sala:

e jos samo more fali
i da umrem u Banja Luci
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

da se malo ubacim, inace ako treba koje objasnjenje puta za di po bosni, hellen zna sve, od putokaza do putokaza od samog ulaza u bosnu i sire :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

ima jedna pjesmica o Banja Luci a ide ovako "Banja Luko grom u tebe puk'o jedva sam se iz tebe izvuk'o" SRETAN PUT IXIA :elol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

fit wrote:da se malo ubacim, inace ako treba koje objasnjenje puta za di po bosni, hellen zna sve, od putokaza do putokaza od samog ulaza u bosnu i sire :mrgreen:

e pa da,jednom sam fit govorila kuda ce,krenula je za Sarajevo a dosla uz moju pomoc u Mostar hihihih
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

od table do table, nismo taj dan isli za mostar neg za crnu goru, a za sarajevo nismo stigli, sjecam se tak dobro jer sve bilo poslovno slikanje za casopis :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Image

Ma nista kad se auto pokvari samo skocis u rijeku :mrgreen:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Post by sama »

pa zar nije lijepa
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Moze proc :wink:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
Post Reply