Piąem ja, piąite i vi...(ak baą hoćete, ono!)

neo
theoria
theoria
Posts: 93
Joined: 24 Nov 2002, 20:36
Location: tamo gde obitavaju vile

Post by neo »

"dobro vece komsinice", rece jedna od kasirki, znate one koje su oduvek zelele sve da znaju o svojim musterijama. uh, kvragu..." dobro vece",..., "znate ja bih majonez i cigarete", ona baulja po ustima suncokret i gleda me radoznalo,"izvinite, komsinice, odakle vam ta masnica, da niste pali u kupatilu?"...., pih verovatno misli da me neko sredio, kakva kvocka, sigurno se nasladjuje sto misli da me je neko napesnicio...., "ne, komsinice, sredio me je ljubavnik, znate kakav ku*ac ima!". zastade, na usnicama su joj bile ljuspe...
jako dosadna lezbejka
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

...a niz kuteve se pocela nakupljati slina...frrrrr...kakva blesaca zatucana i ogranicena...ipak sam se trebala prosetat po ducanu i smazati sto vise cokoladica i raznoraznih slatkisa,zguzvati papirice,baciti ih,bahato u kos kod kase...platiti vidljivo a prosvercati zeludac prepunjen slatkisa...k vragu...bas sam blesava...25 kuna?...kaj?...aha...blagajnica se sabrala,spolizala je slinu i ostatke kostica...a bome je ubrala i sminku sa usana...frrrrrrrrr...zvadim punu saku zeljezne kinte i rasprsim to pred nju: brojite,sigurno vam trebaju sitni nofci?
I koj je meni klinac?...ha,zakaj se bas meni uvijek dogadjaju takve bedaste situacije?...zakaj nisam ko...
Image
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

..moja mater pa da te sitne odem razminiti u trafiku za krupne,ali neee,ja uvik tiram po svom i gotovo!Al ajde sad ąta je tu je,izbrojala je novce,bilo je i viąe nego ąta triba,vraca mi ostatak,ja kaľem da ne triba,kao da mi se da joą vuci tu sitnjavu natrag.Pozdravljam,izlazim hodam,i dalje je vruce za popizdit,sunce mi upeklo u glavu,i mislim se kako cu uvaliti majonezu susjedu kad se vratim kuci,da ga se mogu rijeąiti,jer sve ąta bi tila je imati mira,i tiąine i biti sa svojim mislima...
Gibaj se gibaj,gibaj
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

...naravno o njoj...
...uf,bolje da idem tucat kamenje na goli otok,onak u privatnom aranľmanu...ej,a ja bila na Golom!...ajmeee sad su mi se slike pojavile...bila sam tam,prolunjala po kaznionicama,pokusala dignuti onaj ogromni cekic...nasla neki nazubljeni i maznula ga...prckala po nekoj arhivi...ukrala sam jos nekih prckarija kaj su bile rashitane svud naokolo...a,da isla sam sama...nakon jednog perioda koji nalikuje na ovaj sadasnji..hm,hm...da odem na Goli?...ma figu idem!
...sanjam samo o toj njeznosti i umilnosti kojom zaustavlja dah...ona...
Image
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

..jedna i jedina,a ja je ne mogu imati,jer ne smin...ne mogu...zabranjeno mi je,i to tako uľasno boli,ąta zbog nje ąta zbog mene same,i mrzim mobitel,i sms-e koje niąta ne govoru dobro,nego samo loąe vijesti.i dođe mi da ga slupam,jer si mislim da ce mi tako biti lakąe,ali onda se ponadam boljim vijestima pa samo lagano stavim kraj glave cekajuci,al niąta nema ih... :(
Gibaj se gibaj,gibaj
balerina
nedonošče
nedonošče
Posts: 748
Joined: 20 Feb 2004, 23:36
Location: Buje

Post by balerina »

... zvuk poruke... brzo uzimam mobitel... njezina poruka... rekla je da me ľeli vidjeti, danas... tako sam sretna... izlazim van da joj kupim najljepąi osmjeh na svijetu kod stare prodavačice u 13. ulici... samo ąto sam zakoračila na cestu, pregazi me nadobudni mladić na motoru... budim se u bolnici... ... ....
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

...sa potresom mozga i amnezijom...k vragu tko sam,kaj sam i zasto sam u bolnici?
Nepomicno lezim i pribirem se...necije tople ruke plaze po mom licu...lagano micem oci i sretnem se sa plavookom ljepoticom kojoj su suze curile niz obraze...boze...zena je lijepa ko slika...ali...ali ....
Image
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

....ali ja ne znam tko je to,ne mogu se sititi,ajme majko moja,placem i ja suze mi idu niz obraze,ona me tjeąi i place sa mnom.kroz suze mi govori,to sam ja,to sam ja,ne placi sve ce biti u redu,ja sam sad tu uz tebe...
Gibaj se gibaj,gibaj
hope
rupe dobro poznaje
rupe dobro poznaje
Posts: 77
Joined: 11 Feb 2003, 00:36
Location: in my head..
Contact:

Post by hope »

ajme kako mi je poznata.. mozda je samnom bila na turniru u sahu i mozda sam je pobijedila.. ah ne to je druga.. ili nije.. tako me glava boli.. zasto placem s tom nepoznatom zenom? i kaj ona radi ovdje? kako da je uopce nesto pitam kad je tako nesretna..
*caPtuRed*
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

....u tom trenu ulazi doktor u sobu,i pita sestro,sestro ąta vam je,pa ąta placete,a ona diľe glavu i sva u suzama govori,"doktore ja sam se tako pripala za ovu djevojku,da se nisam mogla sabrati ni doci k sebi",ma sestro ne brinite s njom ce sve biti u redu,jest da je puna modrica,i ima amneziju,al mlada je ona,oporavit ce se....
Gibaj se gibaj,gibaj
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

...uglavnom slijedi rehabilitacija u sanatoriju.
Uz pratnju dvadeset kofera dolazi u vilu "Marija".
Vila,kako i prilici,slici na dvorac okruzen prekrasnim parkom i na samoj je obali...pescana plaza koja se proteze kilometrima...na stepenistu je docekuje osoblje...
Image
SunShine
tamo-vamo preko stare nekoliko puta
tamo-vamo preko stare nekoliko puta
Posts: 259
Joined: 11 Sep 2003, 15:45
Location: ni na nebu ni na zemlji

Post by SunShine »

...njihova vedra, nasmijana lica, ulijevaju joj trunku samopouzdanja... na trenutak zaboravlja da se joą uvijek ne moľe sjetiti ni tko je ni odakle dolazi, zna samo ono ąto su joj zadnje rekli.. doľivjela je nesreću, proći će dosta vremena prije no ąto joj se vrati sjećanje.. ako se vrati..
ali upoznavajući se sa osobljem, osjetila je mir i toplinu koja ovdje vlada, pomislila je: ovdje će mi biti lijepo, barem to kad već moram biti tu.. a onda su joj pokazali njenu sobu, rekli joj da se smjesti i da će do nje ubrzo doći voditeljica sanatorija, doktorica Marija... 8:)
balerina
nedonošče
nedonošče
Posts: 748
Joined: 20 Feb 2004, 23:36
Location: Buje

Post by balerina »

...kada je uąla u sobu, ostala sam :shock: ...doktorica je bila u svojim najboljim godinama (63), jedva pa je imala 3 dlake na glavi, al zato ih je na nogama imala kao osrednji orangutan... oči su joj bile izbuljene, a zubi ľuti od previąe uvoznih kubanki... ... sve u svemu, spodoba koju čovjek ne bi trebao vidjeti u mraku... ali odisala je nekom čudnom toplinom...
sjela je do mene i počela pričati o svojoj kćerki...
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

..koja je poginula prije tri godine u automobilskoj nesreci,i kako je ona joą nije priľalila,a ja ne znam ni ko sam ni ąta sam,a ona tu meni ide sad pricati nekeke price,e ľivote moj,govorim u sebi,pa daj ľeno makni mi se sa vida,nerviraą me,a ona prica li ga prica,u jednom trenu je cak pocela i plakati,a ja se kao pravm dobra pa je pocmen tjeąiti,i govoriti joj da ce sve biti ok,i da ne brine,ostane joą tako malo,i ode,ostajem sam u sobi spuąta se polako mrak,zatvaram oci,i kroz misli mi se pocme provlaciti netko joą uvjek nepoznat,tko li je to,ne mogu se sititi,pokuąavam,preznojavam se od muke,al ne ide,i tako polako se smirim i zaspem,odjedanput u pola noci probudi me straąni krik ąta je odjeknuo hodnikom...
Gibaj se gibaj,gibaj
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

..izađem na hodnik,i prvo ąta vidim je puno doktora i sestara,hodam nesvjesna svega,probijam se da vidim ąta se događa,kad ugledam ľenu oblivenu krvlju kako leľi na podu,doktori je pokuąavaju spasiti vode je u sobu sa hodnika,al ne uspjevaju,umrla je jadnica.Nakon par dana sam saznala da je to napravila zato jer joj se vratilo sjecanje,i kako je bila vec jako dugo to u sanatoriju svi njeni bliľnji su umrli,pa ni njen ľivot nije imao smisla viąe,ľalosno pomislih,boľe moj ąta ako tako bude slucaj i sa mnom,suze mi potecu niz obraze,zabijem glavu u jastuk da nitko ne cuje moje jecanje,al najednom u sobu ulazi sestra sa novom pacijenticom...
Gibaj se gibaj,gibaj
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

...blijedom ľenom u tridesetima,sa očima kojima ne bih znala odrediti boju.Očima koje su staklo ,očima koje su ulje na vodi.Ako nastavim gledati u njih za koji trenutak bi me mogao preplaviti osjećaj da sve znam o njenom ľivotu...ili barem sve ono ąto vrijedi znati o bilo čijem ľivotu.
"Malo ste previąe za mene,teta" -mislim si,a ľenine usne se razlijevaju u tanak osmijeh dok prilazi prozoru.Ne vjerujem,nikako me nije mogla čuti.
"Izgledaą iscrpljeno" govori dok gleda kroz prozor.
Hm,nisi ni ti Miss svijeta, mislim.
"Imam problema sa spavanjem.Zato su me doveli.Zakaj ste Vi tu?
®ena me i dalje ne gleda.(Bit će da sam joj zanimljiva:)
"Ruľno sanjaą?"
"Ponekad."
"Nije to tako straąno.Koąmari ispare pred zoru."
"Nije uopće straąno...Volim ja sve svoje snove."
"A da probaą malo viąe zavoljet svoj ľivot."
"Mislim da joą nikad nisam bila prva u nečemu."
..................................
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

ko je za da nastavimo ovu priču koja je tako davno bila aktualna na blc?Meni je bas zanimljivo...jeste li Za?
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

...posmatram krajičkom oka kako stoji kraj prozora,pokušavam uhvatiti njen pogled dok zuri u neku neodređenu tačku.To mršuljavo tijelo koje jedva stoji na nogama,mislim si "ko zna šta joj se dogodilo kad izgleda ovako iscrpljena?"Kao da me čula naglo se okrenula,navuče blagi osmijeh na lice i reče mi "A Vi,zašto ste tu?"...

(nastavite)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re:

Post by milenanik3 »

hellen_stewart wrote:...posmatram krajičkom oka kako stoji kraj prozora,pokušavam uhvatiti njen pogled dok zuri u neku neodređenu tačku.To mršuljavo tijelo koje jedva stoji na nogama,mislim si "ko zna šta joj se dogodilo kad izgleda ovako iscrpljena?"Kao da me čula naglo se okrenula,navuče blagi osmijeh na lice i reče mi "A Vi,zašto ste tu?"...

(nastavite)
Gledam je i dalje..u sebi osjećam nagomilane suze..Ona kao da osjeća prilazi mi i sjeda na krevet..Polagano podiže glavu i progovara:
"Ne brini,ako i ne znaš..pa to zapravo i nije važno..Zar ne?"
Tiho odgovaram:"Da,ne znam što mi se dogodilo..pokušavam se prisjetiti..još uvijek je to tako teško..Kažu da sam imala neku prometnu
samo se ja toga ne sjećam..stvarno.."
"Pa kažem ti da to nije važno..Sada više nisi sama..ja sam tu pored tebe.."
"Da?Čudno..ne sjećam se da li imam koga..tamo vani.."
/nastavite/
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
san od Sarajeva
-
Posts: 1788
Joined: 24 Nov 2002, 00:03
Location: sarajevo

Re: Piąem ja, piąite i vi...(ak baą hoćete, ono!)

Post by san od Sarajeva »

Nista ne brini...
vani je cocky(patronazna sestra) doci ce da pogleda tvoje stanje
i ukljuci ti jednu novu sexualnu terapiju,
da se pokusas prisjetiti kako se to radi.
-A kakva je sexalna terapija?
-Suvremena ali efikasna metoda...nakon nje(cocky)
sex nikad neces moci zaboraviti...a ostalo ce doci vremenom..
-Kako se radujem....
U tom je cula lupkanja klompa ispred vrata.
Ugledala je nasmijanu Cocky i jos jednu osobu koju nije mogla naslutiti ni cuti po koracima jer je bila u borosanama... :lol:

daljeeeeeeee :yeah:
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Piąem ja, piąite i vi...(ak baą hoćete, ono!)

Post by zujalica »

Ugledala je nasmijanu Cocky i jos jednu osobu koju nije mogla naslutiti ni cuti po koracima jer je bila u borosanama... :lol:

:hihi: :hihi:

...koje su mehkano klizile po hladnom bolničkom podu...zar još uvijek proizvode te fine borosane,upitala se crnokosa djevojka sa amnezijom...cocky ushićeno podvikne:
Hajde,bar neki pomak,sjećaš se borosana,zar ne,neznanko? :nono:
Neznanka je uplašeno pogleda i reče:
Zar se trebam nečeg sjećati,ja bi radije da me uključite u tu terapiju...i odjednom joj pade san na oči :hihi: Oh,ne...i crnka opet zaspa...

/nastavite/
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
Post Reply