g-projekt

Ovaj forum mogu čitati samo registrirane korisnice.
Elem, ima nas nekoliko koje smo se upustile u nekakve biznise.
U ovom forumu možemo razmjenjivati iskustva, informacije o kreditima, i razno drugo znanje.
Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

g-projekt

Post by ow »

Iako nije iskljucivo lezbijski i to je nesto... :roll:
http://www.gprojekt.com" onclick="window.open(this.href);return false;
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: g-projekt

Post by Andain »

Pa zanimljivo, u svakom slučaju..
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: g-projekt

Post by ow »

Zanimljivo ili ne, ja vec imam pozitivne pomake u poslovanju, a to je i smisao svega - ako trebam neku robu ili uslugu da izmedju dvije ponude jednake kvalitete odaberem onu koja dolazi iz firme koja podrzava Queer populaciju.....

Nakon dugogodisnje politike sukoba i podmetanja konacno jedan projekt/inicijativa ciji je osnov poslovni interes u aktivistickom duhu.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Re: g-projekt

Post by fit »

ajde, barem da se pokrece nesto i to je neki korak ka necemu, samo bi trebalo malo vise vani izaci da se cuje da ima i toga pa vise nece biti tako tabu tema . .
. . samo je stvarno neobično . .
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: g-projekt

Post by Alba Avis »

A tko vodi ovaj projekt?
Da li to živi u punom smislu ili samo u okviru organizacije party-a etc?
Nikad kao Bane!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: g-projekt

Post by ow »

Ops sorry Alba - nisam vidjela pitanje..

Projekt vodi Josip (global) i projekt je cisto poslovna prica (nije financiran od nekig foundera i sl.) Ja sam nekako od samog pocetka u toj prici - al zbog "cist racun - duga ljubav" djelujem u projektima kroz svoju firmu (tj nudim usluge reklame, web dizajna i ostalog s tim u vezi). Dakle kao neki g.partner (kako su to oni nazvali).

Za sada djeluje klub (bar je zatvoren), turisticka agencija, izdanja onih vodica (ZGgg, croatia gg, beograd gg i t.d.) nekoliko sauna i ja kroz web dizajn.

Projekt je dobro zamisljen, naravno treba mu vremena da zazivi a do tada se Josip financira organiziranjem partija.
Trenutno smo (Crolovke i ja) u fazi natezanja s Josipom za jednomjesecni zenski parti subotom (sto je bio obecao al s figom u dzepu) - al to je sve posao i nema ljutnje. Ljudi se dogovaraju da bi ostvarili svoj interes.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: g-projekt

Post by Andain »

Ja ne znam zašto su voditelji klubova tako skeptični oko organiziranja ženskih tuluma vikendom, jednom mjesečno il jednom u dva mjeseca; koliko sam primjetila takvi tulumi obično budu prepuni i očito je da hrpa cura izbjegava miješane večeri kad m čine 80% ljudi u njima.
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: g-projekt

Post by Alba Avis »

Možda bi moglo doći do prezasićenja :D
Nikad kao Bane!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: g-projekt

Post by ow »

Andain wrote:Ja ne znam zašto su voditelji klubova tako skeptični oko organiziranja ženskih tuluma vikendom, jednom mjesečno il jednom u dva mjeseca; koliko sam primjetila takvi tulumi obično budu prepuni i očito je da hrpa cura izbjegava miješane večeri kad m čine 80% ljudi u njima.
zato jer su muskarci and pederi i prvenstveno im jw stalo da organziraju nesto za sebe
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
milenanik3
penzionerka
penzionerka
Posts: 1675
Joined: 20 Feb 2010, 08:06

Re: g-projekt

Post by milenanik3 »

Sviđa mi se koncepcija gprojekta a posebno one zaklade za pomaganje gay populaciji.
Onaj tko misli na stare i bolesne mora da je dobar čovjek i stoga im želim puno uspjeha u radu! :daa:
[*]"Jednog će dana iz ranjenih leđa izrasti krila."
http://milenanik3.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
biber
začinjena
začinjena
Posts: 244
Joined: 21 Nov 2002, 14:12
Location: Niš

Re: g-projekt

Post by biber »

Svidja mi se. Pametno je :kava:
"I'm only one year old, and already living in the past."
Post Reply