CURE POMOOOOĆ

Sama svoja majstorica i savjeti majstorica amaterkama
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: CURE POMOOOOĆ

Post by Bubble »

hellen_stewart wrote:i da mogu dvije kartice
Mislim da ti ovo znatno suzuje izbor mobitela ako zelis da u mobitel idu dvije sim kartice odjednom ili
zelis samo da nije kodiran da mozes mijenjati kartice od razlicitih operatera?
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: CURE POMOOOOĆ

Post by hellen_stewart »

Bubble wrote:
hellen_stewart wrote:i da mogu dvije kartice
Mislim da ti ovo znatno suzuje izbor mobitela ako zelis da u mobitel idu dvije sim kartice odjednom ili
zelis samo da nije kodiran da mozes mijenjati kartice od razlicitih operatera?

da idu dvije kartice al to nije najbitnije,rekoh da mi je bitniji kvalitet fotografija jer foto aparat nemam.
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: CURE POMOOOOĆ

Post by laura »

Samsung sa dvije kartice je dobar, ima super fotografije, samo se ne sjecam koji tocno :gloopa:
E, da, mislim da je SGH-D880, ali isto tako mislim da ima samo 3 megapiksela, pa ti to valjda ipak ne pase
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: CURE POMOOOOĆ

Post by Aryanim »

sony ericsson elm, 5.0 megapiksela kamera, ugodno sam se iznenadila a jednostavan mobitel...
al ak hoces nesto jace ima sad za nac svega...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: CURE POMOOOOĆ

Post by hellen_stewart »

već imam sony ericson C 903 i uistinu je sjajan mobitel ali od samog početka imam problem sa memorijskom karticom,naime,često mi se sve slike obrišu kao da negdje gubi kontakt.Nemam pojma zašto je to tako pa ga upravo radi tog i mijenjam.Hvala vam za trud :galeb:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Post Reply