Sam svoj majstor

Sama svoja majstorica i savjeti majstorica amaterkama
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Sam svoj majstor

Post by trag_u_beskraju »

razumijem se u dosta toga ,dovoljno mi da mi netko pokaže kako se nešto radi i odmah to upijam, nije mi za svaku sitnicu potrebna pomoć drugih osoba :)
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Sam svoj majstor

Post by djurdja »

znam promijeniti zarulju, a inace sam vrlo vješta u nalaženju majstora za sve i svašta
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Sam svoj majstor

Post by ow »

ja imam kacavidu i znam odvidati i zavidati vidu :daa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Sam svoj majstor

Post by la pittura »

Znam sta ne treba da popravljam sama ni u najvecoj nuzdi :hihi:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Sam svoj majstor

Post by laura »

jednom sam sama popravila masinu za rublje :daa: , to sta me pri tom stresla struja je vec dio koji ne spada u ovu temu :pd:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Re: Sam svoj majstor

Post by micka »

znam izgradit kucu i ulovit jelo..
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Sam svoj majstor

Post by Aryanim »

ok, ovo se na svasta odnosi, al da bas ne lutam nekud s pitanjem, postavit cu ovdje, nadam se da nece neko zamjerit... :cer:
ovako, koji program preporucate za spajanje muzike? npr. trebam slozit audio cd, imam 10 pjesama i zelim ih spojit da se preklapaju i da nema pauze izmedu itd... znaci montaza mucike, mozda koji je jednostavan program itd... imam jednu opciju al to je inace za montazu filmova i sve to, al ako ima nesto jednostavnije, slusam preporuke... :)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Sam svoj majstor

Post by Jelena-E »

Sound Forge ili Vegas pro :)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Sam svoj majstor

Post by Jelena-E »

Šta da radite kad vam se polomi ležište za hladnjak na kompijuteru? Pa lepo ga zavežete kanapom.... hehehe... E sad dokle će trajati pa javiću :hihihi:

Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Sam svoj majstor

Post by ow »

ja mislim da je tebi zagarantirana buducnost u Apple-u :laugh:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Sam svoj majstor

Post by zrela_tresnja »

u sve se ja razumijem, imala alata, ali njavise se sluzim cekicem :yeah:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
caca
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 06 Nov 2013, 01:08

Re: Sam svoj majstor

Post by caca »

OW, sta ti je to vida koju tako dobro koristis?

ja nisam duduk, ali nemam prilike da se zabavljam na taj nacin. no, verujem, da bih umela sve to po kuci da sredim...osim struje koje se plasim, a i vode...dakle, nista elektricarka/nista vodoinstalaterka.
o kolima znam gde je sta. i cujem ih/osecam...pa odvezem kod strucnjaka. antifriz i te tekucine umem da sipam, nisam debil.
kuvam solidno ali ne volim tu aktivnost.
krecenje i lepljenje plocica su ok, ali ne mami me to.
sve u svemu, kad sad pogledam ovaj svoj post, nisam od velike koristi po kuci.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Sam svoj majstor

Post by ow »

hehehehe to ti je dalmatinski :D

kacavida:
Image

vide (2 komada):
Image

:hajhaj:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: Sam svoj majstor

Post by TempusVernum »

inace neman interesa za takve stvari dok ne zatriba nesto i procinin da bi mogla.. onda cackan njurgan i grmin dok ne sredin i to samo zato sto su majstori zlatari a ja bodul
mater veli da san jedino musko u kuci :shock:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Sam svoj majstor

Post by hellen_stewart »

TempusVernum wrote:inace neman interesa za takve stvari dok ne zatriba nesto i procinin da bi mogla.. onda cackan njurgan i grmin dok ne sredin i to samo zato sto su majstori zlatari a ja bodul
mater veli da san jedino musko u kuci :shock:
koji je ovo jezik :hihi: njurgan jel to jorgan? :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: Sam svoj majstor

Post by TempusVernum »

:laugh: za jorgan iman samo pozitivne asocijacije :laugh:
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Sam svoj majstor

Post by B. Cause »

ne znam dići roletu koja mi je pala :zbunj: :shok:
Image Image Image
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Sam svoj majstor

Post by Instinct »

Jooj nisam.. :patnja: U tom slučaju igram na činjenicu da sam žensko (nježna,plaha bla bla :laugh: ) pa maltretiram muške susjede ili poznanike da mi poprave ako nešto treba. Vjerojatno bih znala i sama ali mi se često jednostavno ne da. :cer:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Sam svoj majstor

Post by naturale blonde »

samo se u struju ne diran
drugo sve moze
ili izbacim dekolte kad triba ili mi se ne da samoj
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Sam svoj majstor

Post by whisper »

Volim se igrati sa strujom,razbudi me. :bubble:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ne diram struju, tome električari služe. Inače, auto nemam pa nema šta ni da se kvari. Ovako se nije nešto baš ni kvarilo, pa ne znam. E, ali mp3 player je bio pandrknuo i ja reko' da otvorim, čisto me interesovalo šta ima unutra, kad tamo nešto malo metalno što sam našla ispod baterije kad sam je odvojila od neke pločice, zapalo i neki magnetić kao preklopica i nešto plastično, neka mala kockica preko svega, valjda za resetovanje. Posložim to sve i reanimiran je. Imaju neki malecni valjci prilijepljeni za neku pločicu. I znala sam još, kad sam bila klinka, pa ono gdje se ubacuje CD prestalo da ih čita, rasklopiti kućište, izvaditi taj dio za CD-ove i rasklopiti i nešto tamo stakleno kad se prečisti, onda posle radi. I tako... Je l' to dovoljno? Hoću li sad imati djevojku? Hoće l' biti nekog seksa ili tako nešto?
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re:

Post by Instinct »

fireandice wrote:Ne diram struju, tome električari služe. Inače, auto nemam pa nema šta ni da se kvari. Ovako se nije nešto baš ni kvarilo, pa ne znam. E, ali mp3 player je bio pandrknuo i ja reko' da otvorim, čisto me interesovalo šta ima unutra, kad tamo nešto malo metalno što sam našla ispod baterije kad sam je odvojila od neke pločice, zapalo i neki magnetić kao preklopica i nešto plastično, neka mala kockica preko svega, valjda za resetovanje. Posložim to sve i reanimiran je. Imaju neki malecni valjci prilijepljeni za neku pločicu. I znala sam još, kad sam bila klinka, pa ono gdje se ubacuje CD prestalo da ih čita, rasklopiti kućište, izvaditi taj dio za CD-ove i rasklopiti i nešto tamo stakleno kad se prečisti, onda posle radi. I tako... Je l' to dovoljno? Hoću li sad imati djevojku? Hoće l' biti nekog seksa ili tako nešto?
:laugh: :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re:

Post by Dora »

fireandice wrote:Ne diram struju, tome električari služe. Inače, auto nemam pa nema šta ni da se kvari. Ovako se nije nešto baš ni kvarilo, pa ne znam. E, ali mp3 player je bio pandrknuo i ja reko' da otvorim, čisto me interesovalo šta ima unutra, kad tamo nešto malo metalno što sam našla ispod baterije kad sam je odvojila od neke pločice, zapalo i neki magnetić kao preklopica i nešto plastično, neka mala kockica preko svega, valjda za resetovanje. Posložim to sve i reanimiran je. Imaju neki malecni valjci prilijepljeni za neku pločicu. I znala sam još, kad sam bila klinka, pa ono gdje se ubacuje CD prestalo da ih čita, rasklopiti kućište, izvaditi taj dio za CD-ove i rasklopiti i nešto tamo stakleno kad se prečisti, onda posle radi. I tako... Je l' to dovoljno? Hoću li sad imati djevojku? Hoće l' biti nekog seksa ili tako nešto?
:lol:

:dadada:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Sam svoj majstor

Post by Instinct »

Ovo me podsjetilo kako sam pred nekoliko dana pokušavala skinuti 321342 kila celofana sa novog sušila za rublje. Na kraju je došlo do toga da sam skoro odustala jer su ga zamotali kao da ga šalju za Egipat. Uspjela sam priklještit prste, udarit se u nogu i nakon toga glavom u luster. Šta bi tek bilo da ga je trebalo "montirati"...
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Promašila si temu. To ti je za "Koliko ste smotane?"
Post Reply