Protjerajmo gayeve na otok gubavaca - svećenik s otoka Brača

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Protjerajmo gayeve na otok gubavaca - svećenik s otoka Brača

Post by Aryanim »

http://www.index.hr/vijesti/clanak/svec ... 32391.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

:pomak:

I sa svime sta se dogada oko svecenika oni se jos zamaraju s ovim stavrima? jel pomaknutije voljeti i bit voljen nevazno o spolu ili bit pedofil i vodit ratove samo da se iskoristi oružje?
ako vec usporeduju homoseksualnost sa gubavcima, neka bolje procitaju bibliju pa cemo svi lijepo svecenike povezat sa ubojicama i vodama rata, jer s ovakvim izjavama nemaju apsolutno nikakve veze sa vjerom i ljubavlju i isusom kristom...
I kad vec gleda zivotinje, nije mali postotak da se zivotinje spajaju sa istim spolom, to on samo misli, samo sto one nemogu pricat pa neznamo njihovu pricu, a i ipak su zivotinje pa ce imat mlade, naravno sa suprotnim spolom, jer sa istim nemogu, nemaju tehnologije kao ljudi... mogu krenut i u parodiju im s tim, al digo mi tlak i morala sam to napisat... :pomak:

Ne volim se petljat u takva dogadanja jer sam i ja krscanin, ali nisam zagrizeni i ne vjerujem slijepo u bibliju, a pogotovo ne u svecenike, vjerujem da netko ili nesto postoji, odgojena sam u takvom duhu, a svecenici su zaboravili sto to znaci bit vjernik, rijetko koji je jos uvijek dobar svecenik...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Protjerajmo gayeve na otok gubavaca - svećenik s otoka B

Post by ow »

Nije ovaj jedini. Njegov kolega iz Dola (tam di smo onomad slavile djecji rodjendan) je jos gori.
A taj mi je omiljen (Tamara ce se sjetiti idiota s nickom Sneni sa Foruma Katolici na internetu :daa: )
Tri godine mi je bio fina psihoterapija protiv stresa (koristila sam ga umjesto vrece za boksanje)
Dodjem zivcana s posla kuci, odem na KNI, sjebem Snenog i meni lakse :hihi:

Cinjenica je da najveci homofobi u stvari nisu nacisto sa sobom, a sto primitivniji stavovi - to osoba ima vise unutarnjih problema :daa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply