Osvrt na neke online članke

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Osvrt na neke online članke

Post by malena8 »

Ellen DeGeneres proglašena najmoćnijom homoseksualkom u Americi
www.index.hr wrote:AMERIČKI Out magazin proglasio je glumicu Ellen DeGeneres najmoćnijom gay osobom u Americi. U tom natjecanju, Ellen je potukla mnoge moćne homoseksualce poput Adama Lamberta, Pereza Hilton, Neala Patricka Harrisa te mnoge druge. U intervjuu za magazin, koji joj je dodijelio tu titulu, Ellen je progovorila o svojoj supruzi, seksipilnoj Portiji de Rossi, koja je san gotovo svakog muškarca.

"Portia me voli bez obzira na sve. Kada god se osjećam loše u svojoj koži ili kada nisam raspoložena za vježbanje pa dobijem koji kilogram viška, kaže mi da ona to ne primjećuje i da sam joj lijepa baš ovakva kakva jesam", priznaje Ellen. "Mrzi kad sam nesigurna u sebe. Obje smo zapravo najsretnije kada smo zadovoljne i sretne same sa sobom", zaključila je lezbijka.
Kako mi ovo kopa oči! :zbunj:
Koji kreten je ovo pisao: zaključila je lezbijka, wtf :kava:


Izvor:
http://www.index.hr/xmag/clanak/ellen-d ... 86340.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Osvrt na neke online članke

Post by Andain »

Mene to baš i ne čudi za naše portale/novinare, pogotovo index..ne očekujem baš drugačiji pristup.
Ono što mi je čudno, što su Adam Lambert i Perez na listi, zapravo, pri vrhu najmoćnijih homoseksualaca :pomak:
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Osvrt na neke online članke

Post by malena8 »

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete


Pearl Carter je s 18 godina dala svoju kćer na posvajanje. Njen unuk Phil Bailey ju je pronašao nakon majčine smrti, te su odmah počele frcati ljubavne iskre.
Baka Pearl Carter, koja je ušla u 72. godinu života, čeka dijete (praunuka) sa svojim unukom Philom Baileyjem (26) unatoč potencijalnom kaznenom progonu i žestokoj osudi okoline.


Bakica Pearl:
“I am finally going to be a mum and not forced to give up my child. Phil’s going to be a great dad. I never in a million years thought at 72 I’d be “pregnant” and in love with my grandson. I make no apologies and I believe God’s given me a second chance.”

Izvor:
http://www.net.hr/webcafe/page/2010/04/30/0094006.html
http://www.anorak.co.uk/246946/strange- ... -baby.html


Prvo sam bila šokirana, sad mi je smiješno :lol:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Post Reply