off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Kutak za offtopic trenutak
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by hellen_stewart »

o jadno djetesce,vec uveliko pocela da halucinira,idem vidjeti u enciklopediju sta ce sljedece uciniti :cita:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by laura »

laura wrote:Renata ne samo da je pobjegla iz ordinacije nego je nestala netragom. Hellen, priznaj sta si joj napravila :sere: :ljutimse:
ja svejedno nisam dobila odgovor na svoje pitanje, ovdje ponekad zene nestaju, Hellen ima li to ikakve veze sa tvojom ordinacijom? :moo:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by Aryanim »

ja posandrcala... ma neee... cini vam se... samo opisujem dogadanja... koja bi se mogla desit... :hihi:
hellen_stewart wrote:o jadno djetesce,vec uveliko pocela da halucinira,idem vidjeti u enciklopediju sta ce sljedece uciniti :cita:
enciklopedija grijesi... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by hellen_stewart »

a Renata te zanima,pa draga laura ona mi je bila najtezi pacijent tako da sam je poslala u specijalnu komunu,uskoro ce se vratiti,tamo su terapije zestoke ali brzo djeluju :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by laura »

hellen_stewart wrote:a Renata te zanima,pa draga laura ona mi je bila najtezi pacijent tako da sam je poslala u specijalnu komunu,uskoro ce se vratiti,tamo su terapije zestoke ali brzo djeluju :hihi:
Tamo je i Pittura, jelda? :one:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by hellen_stewart »

jeste,pitura spada u zapustene slucajeve,malo duze ce joj trebati :hihi: :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by djurdja »

hellen_stewart wrote:
Aryanim wrote:pokusat cu sad, makar sam popila malo... :hihi:


Jednog dana super sređena hellen :raspa: je ugledala jednu bajnu djevu djurdju kako lize sladoled :slamba: u jednoj elitnoj slasticarni, djurdja ju je ugledala i samo joj je namignu :nau: , u tom trenu hellen je zaboravila na sebe (i da je str8), jednostavno je poludjela za djurdjom, vidjela je samo :djuki: Djurdja joj je opet namignula (naravno to joj je zastitni znak samo da ju pozove na kavu...) i tako su njih dvije zavrsile na kavi... :kava:

Pa su se malo bolje sprijateljile :grli: doslo je do nekih jacih simpatija :lezbe:, a djurdja se bacila u akciju, te je pala koja pusica u obraz... :pederi:
izvela je djurdja hellen van, malo pive, pa vina :zivili: :at:... hellen se nije ni snasla kad ono :kresanje:, sljedeceg jutra se probudi u narucju djurdje :spava: :zaljub: i nije nimalo pozalila sto je odustala od svoje terapije i pokusaja terapije drugih, jer je nasla svoju predivnu i sexy djurdju
:lezbice:
:suti: mala je posandrcala totalno al ima dara za pisanje :hs:

o majke ti ja tek sad ovo vidjela.. ima mala bujnu mastu, bit će da je noć provela u goricama, a ti hellen kaj odma moraš mahati brushalterom, obuci to da ti se ne opuste situacije ma koliko mići-maći male bile :ljutimse:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by renata »



a,šta ako liječnica pita:kad si zadnji put? :stid:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by laura »

renata wrote: a,šta ako liječnica pita:kad si zadnji put? :stid:
pa priznas iskreno - prije par sati :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: off do bola - Suvise zenstvena, lijepa i njezna...

Post by renata »

da,pod pravom terapijom priznaš svašta..
Misliš,da naša liječnica ima u enciklopediji zapisan pojam-čarni vrt..?
M je bune kvačice Č i ć :peace:
Post Reply