offtopicni tok misli

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

offtopicni tok misli

Post by alex 2 »

Mislim da u misec dana otvorim barem deset topica na netu o ljudima , ponasanju , tome sta je licemjerno a sta je pretjerano i tako
Ali nikako da skuzim neke stvari :oops:

Zasto je tocno pricat o nekome na nekom drugom mjestu lose
Pa mislim ti sa pisanjem ne pokazujes misljenje cijele okoline , nego samo svoje i na kraju za njega ispastas , kao i za greske

Napises gluposti , ispastas , jednom se naljutis u nekoj temi pa kasnije ispastas jer nitko ne prepoznaje da si miran i kad jesi
U ljutnji reces nekome nesto , ispastas jer se nisi znao kontorlirat , netko tebi rece nesto , pa mu pretjerano vratis , izgubis se u rijecima i tako u nedogled

A onda kasnije uvijek , pazi da ovo ne napises , pazi da ovog ne spomenes , pazi da nebi netko te krivo shvatio
Pazi da nedas kritiku , da nemas krivu prosudbu

eto pisem ovo sada tu jer , vjerojatno nije nitko stedljiv na misljenjima
pa barem znam shvatio krivo , pravo ilii oboje , kazat ce sta misli

ponekad mi se bas cini da rec nesto krivo o nekome je kao da bacas sibicu u plin

a vidi ironije , cak i da mislim nesto pozitivno o nekome , taj mozda misli da ja mislim sve negativno jer je procitao tu krivicu

:|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

ja tebe jednostavno obožavam lex... i nema osobe, a koja je inteligentna i pronicljiva da će te krivo shvatiti... samo ti izražavaj svoja mišljenja... jako si pametna i nema se oko čega dvoumiti...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Mislis ?
bas si mi ti ideju dala za ovaj tok misli?
Kad napises nesto bas onako kako mislis i osjecas , cesto te ljudi krivo shvate a ti zapravo samo pises svoj tok misli

Ja osobno imam osjecaj da ima osoba koje su pametne i imaju dosta znanja a da ce me krivo shvatit
Ima i onih koji nemaju vremena i nit se ne trude shvatit pa im je lakse , maknit smetnju

Neradi se o tome , nego samo je bit da mene muci to sta otkad nepisem bas sve totalno iz duse , imam manje problema a to u biti onda znaci da nije nikad pametno pisat sve sta mislis
:|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

pa forum postoji da izražavamo svoja mišljanja kakva god ona bila..
samo ti alex piši bilo to krivo ili pravo, pa kud puklo da puklo..
ne vidim smisao u smirivanju i šutnji.. što na umu to na drumu... tako treba bit..
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Jesam jednom , i to nakon niza pgresnih poteza i misljenja kako me nece shvatit ozbiljno ali svi znaju sta se dogodilo , nakon toga
sad samo mogu radit i pisat gluposti jer ako ne napisem sve sta mislim uvijek ce bit nekako sve meni nedoreceno
Nikome drugome vazno , samo meni , ali opet isto me malo to kopka :|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ja se necu slozit sa ostalima da ce te ljudi razumjeti, jer ja opce ne kuzim sta ti hoces reci ovim topicom. sta ti ustvari hoces? :pd: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Nisi bila nisi vidjela , tj nisi mogla vidjet o cem se radi i zasto me muci , sta napisat a sta ne napisat, ponekad , :cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

alex, pazi...
ako nisi oligofrenichan/a onda imash sasvim dovoljno mozga,
da sa svojih 20 i qsur (valjda?) godina,
procijenish shta bi kada i da li bi uopshte trebalo reci...
i da za sve isgovoreno ili precutano znash da treba da snosish posljedice...
a ne da se iz istih izvuchesh tako shto cesh
se izgovoriti time da si "krivo shvacen/a",
otvoriti novi topic o tome al tako da "samo nekima bude jasno",
i uvrtjeti si u glavu da te svi, eto, bezrazloshno napadaju,
da ti ne razumijesh ljude, a ni oni tebe, i pre_chist/a si za njih...

oh, come on, grow up!!!
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Ja ne znam zašto uopće toliko buke oko pisanja na forumu. :nix:
Niti čemu ovaj topic.
Kao što sam i prije napisala, briga mene što drugi misle, kao i u RL tako i ovdje.
I čemu tolika briga što misli drugi forumaš? Ipak smo ovdje radi nekih svojih "mišljenja", barem bi trebali biti. Nije valjda svrha moliti Boga da i ovaj drugi misli isto kako se ne bi trebali boriti ili povući za isto.
Ali nevezano za sve, daleko mislim da pretjeruješ.
Iz svih ovih tvojih postova, malo na ovom forumu, malo na drugima, lako ti je pročitati tvoj "nečinjenični" život, Alex, ako razumiješ što pod time mislim.
I ponovno, daleko pretjeruješ.
I znam da te možda sve ove stvari više pogađaju od drugih jer si vezana za forume najviše od svih, kako primjećujem non-stop si tu negdje, ali bi trebala postaviti neke granice, okvire koji će ti predstavljati limit između RL i ovog. Možda nakon toga nećeš sve shvaćati tako osobno.
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

steto wrote:alex, pazi...
ako nisi oligofrenichan/a onda imash sasvim dovoljno mozga,
da sa svojih 20 i qsur (valjda?) godina,
procijenish shta bi kada i da li bi uopshte trebalo reci...
i da za sve isgovoreno ili precutano znash da treba da snosish posljedice...
a ne da se iz istih izvuchesh tako shto cesh
se izgovoriti time da si "krivo shvacen/a",
otvoriti novi topic o tome al tako da "samo nekima bude jasno",
i uvrtjeti si u glavu da te svi, eto, bezrazloshno napadaju,
da ti ne razumijesh ljude, a ni oni tebe, i pre_chist/a si za njih...

oh, come on, grow up!!!
Ma nepricam sad o sadasnjem trenutku ili o onome sta se sad zbiva ¸, ma sve je super , divno i krasno
8:)
Nego inace uvijek ista prica , once a mistake always mistake :|
Koliko puta mi dođe da napisem nesto ili da spomenem ali kad znam da ce svaka mala zapalit vatru , jednostavno me zelja ode i ne zelim to napisat a onda opet me ponovno dođe zelja i zelim nesto napisat a nemogu

Zasto
Ajmo u davnu proslost
Nekoc mi se cinilo da pisanje stvari i totalno izrazavanje misljenja , nije nista lose i da nikome ne steti
Ali posto je mene ubijala moja ljenost i zelja da na sve odgovorim , ti moji iskreni odgovori su bili ponekad brzopleti a ponekad ne bas dobro skockani

Sta se onda zbilo zbog moje lijenosti , su uzete neke stvari koje se nisu smile dirat i zbog moje lijenosti mi se nije dalo nit svoje napravit kako treba (nije bitno da razumis o cem je rijec )
Ali isto tako zbog doze glupog misljenja da mogu o svemu pisat i da se puno toga smije i zbog uistinu debilnog misljenja da su kritike na drugim mjestima dozvoljene
sad lijepo , znam sta znaci bit maknut s nekog mjesta radi nekih svojih krivih procjena
No svejedno me iritira jedna stvar a to je sta i prije toga me jedna moja kriva procijena dovela u glupu poziciju i radi toga se cesto samocenzuriram i nedajem kritike
Jednostavno mi nikad nece nit jasno u potpunosti , zasto su nickovi endemi na svojim stranicama , zasto je kritiziranje osobe na poziciji jednako kritiziranju svega o cem se ona brine , iako nije u biti tako a navise me nervira da zasto nemogu nigdje napisat da mislim da nije fer da sad , nakon sta nema stranice , nema greske , nema potpisa , nema teme nit nema mene vec dugo
ja opet moram u minus poziciji
Mozda cu naucit nesto i mozda necu se ponasat brzopleto ali opet misljenje je definirano , problem otklonjen , stvari su zakljucane

Odrastam i shvacam da se sanse i promjene misljenaj nikad ne daju i da ako nema koristi od toga ih nitko ne daje
Mozda mater , ili netko blizi ali u stvarnom svijetu
jednom kad maknes dosadu , nema joj nazad i ona uvijek suti da nebi ispala dosadna a zapravo zeli sve napisat sta misli i pozitivno i negativno
:cool:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

malena8 wrote:Ja ne znam zašto uopće toliko buke oko pisanja na forumu. :nix:
Niti čemu ovaj topic.
Kao što sam i prije napisala, briga mene što drugi misle, kao i u RL tako i ovdje.
I čemu tolika briga što misli drugi forumaš? Ipak smo ovdje radi nekih svojih "mišljenja", barem bi trebali biti. Nije valjda svrha moliti Boga da i ovaj drugi misli isto kako se ne bi trebali boriti ili povući za isto.
Ali nevezano za sve, daleko mislim da pretjeruješ.
Iz svih ovih tvojih postova, malo na ovom forumu, malo na drugima, lako ti je pročitati tvoj "nečinjenični" život, Alex, ako razumiješ što pod time mislim.
I ponovno, daleko pretjeruješ.
I znam da te možda sve ove stvari više pogađaju od drugih jer si vezana za forume najviše od svih, kako primjećujem non-stop si tu negdje, ali bi trebala postaviti neke granice, okvire koji će ti predstavljati limit između RL i ovog. Možda nakon toga nećeš sve shvaćati tako osobno.
okey , ide mi na zivce jer negdje imam ban a sve sta je dovelo do toga je maknuto i nema tog vise a meni ide bas nerve sta nigdje nemogu napisat kako mi to ide na nerve i kako nije fer
stvar principa
nema stranice , nema potpisa nema teme a a sta je meni najgore i sta me i u reali i u zivotu nervira(ne samo tu) je da netko ima krivo misljenje o meni i da se ono ne mijenja
ne zelim bit negativac , nekako mi ne pase ta uloga
radije , budala , gresnik , zabrljakis koji nezna pisat i lijencina ali ne negativac :|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

E pa prihvati to da nekad u životu moraš bit i negativac..
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

zenia wrote:E pa prihvati to da nekad u životu moraš bit i negativac..
Ne nužno
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

Objasni zašto ne nužno..
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Mozda zato sta prihvacanjem da si negativac nemas vise razloga za poboljsavanje , za dokazivanje osobi koja te takvom smatra da nisi negativac
Trudom , zeljom da pokazes da su mnogi vise u krivu nego u pravu kad te smatraju negativnom licnosti
Samo to dokazivanje oduzima vremena i tesko je
Nekako imam osjecaj da je najlakse rec sta mislis kad dođes u poziciju da moras dokazat sta si i tko si
tad uvijek kazes istinu :|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

Ne mislim ja ovdje na nikakvo prihvaćanje već na to da ti se sigurno jednom mora dogoditi da dođeš u poziciju da ti budeš negatvna osoba.. Sad ,hoćeš li ti to prihvatiti ili ćeš se truditi ispraviti, to je druga priča..
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Neznam , meni nekako tesko prihvatit tu veliku dozu negativnosti , mislim nije nit bed kad sam negativa jer je nesto nastalo radi zlobe ali radi krivih procjena da ispadnem totalno negativna licnost :?
eh to je bas bezveze
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

zenia wrote:Objasni zašto ne nužno..
Filozofiram ondje gdje je potrebno... A negativac je bar najlakše biti... Spuštajući se na razinu negativca, samo pokazuješ svoje stvarno lice i nisi ništa bolji od njega... Iako smo svi i pozitivci i negativci, meni je draže nekako ljude promatrati kao pozitivce...
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

E moja lex... Slabo mi je pomalo... I ovdje mi Boga napadaju... Nemam više snage... Ljudi su tako puni mržnje prema svemu u što ne vjeruju...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Mogu iskreno rec nesto :cool:
Nisi ti dozivjela mrznju nit napadanje boga sada , nego samo drugaciji kut gledanja koji ti je tezak za probavit
Nemam nit ja neki super pogled na boga ali nemam nit fobije kontra tvog misljenja
Ako ces pisat na netu moras podnijet i tuđa , tebi ponekad strasna misljenja i prilagodit se njima malo , kako nebi stalno se osjecala razocarano

Nema tu mrznje prema nicemu , koliko ima nerazumjevanja prema ljudskoj dvolicnosti , koja je u crkvi kao i drugdje prisutna
Ja znam neke nerazumijevajuce ljude i znam da su bolji od mnogih vjernika , ne sudi prema tome
Do sada nije nitko bio netolerantan , stvarno nitko

Vjeruj ti Lea ali nemoj drugome zamirat kad nevjeruje ili kad nemoze vjerovat ili ne zeli jer nema dokaza da vjeruje

evo nadam se da te nije nista moje uvrijedilo ode
8:)
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

alex 2 wrote:Mogu iskreno rec nesto :cool:
Nisi ti dozivjela mrznju nit napadanje boga sada , nego samo drugaciji kut gledanja koji ti je tezak za probavit
Nemam nit ja neki super pogled na boga ali nemam nit fobije kontra tvog misljenja
Ako ces pisat na netu moras podnijet i tuđa , tebi ponekad strasna misljenja i prilagodit se njima malo , kako nebi stalno se osjecala razocarano

Nema tu mrznje prema nicemu , koliko ima nerazumjevanja prema ljudskoj dvolicnosti , koja je u crkvi kao i drugdje prisutna
Ja znam neke nerazumijevajuce ljude i znam da su bolji od mnogih vjernika , ne sudi prema tome
Do sada nije nitko bio netolerantan , stvarno nitko

Vjeruj ti Lea ali nemoj drugome zamirat kad nevjeruje ili kad nemoze vjerovat ili ne zeli jer nema dokaza da vjeruje

evo nadam se da te nije nista moje uvrijedilo ode
8:)
Sve ok sad...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

pa ne napadaju bas tebi osobno boga, nego vise onako...opcenito :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Dodir_Svile wrote:pa ne napadaju bas tebi osobno boga, nego vise onako...opcenito :mrgreen:
Shvatila
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

...
Last edited by micka on 01 Dec 2008, 13:31, edited 1 time in total.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Ajmeee kad se ja sjetim koje su me ponekad depre drzale i koliko tog mogu napisat kad mi emocije skoce :oops: , dođe mi da ponekad bubnem glavom od zid :|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
Post Reply