Offtopic nad svim offtopicima :)

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
User avatar
mimmi
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 817
Joined: 01 Jun 2008, 00:00
Location: mjesec
Contact:

Post by mimmi »

ja na kucnom bajku nema brrrrrrrrrrrrrrr hahaha

sa onog vani me nebi mogli skunut nakon pola sata hahahaha stopili bi se sledjeni
budi REALNA,
zahtjevaj od zivota
NEMOGUCE...
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

zujalica wrote:
alex 2 wrote:brrrrrrrrrrr :mrgreen:
A nakon brrrrrrrrr u krevetu toplom hrrrrrrrrrrk :mrgreen:
jep :mrgreen:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

sqo5 wrote:ahh djete malo
Jesam, dijete sam. Na ponos svojih roditelja. :ylol:
I to je lijepo. Nego, ti si mi isto dijete sa svojih... Koliko ono godina? :)
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
sqo5
zena pod nadzorom
zena pod nadzorom
Posts: 237
Joined: 02 Aug 2006, 18:59

Post by sqo5 »

rekli dosta pa cu ja stati ,neka tvoja bude zadnja.... 24 su mi pa sta :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Mrki Medjedj
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 59
Joined: 30 Sep 2008, 20:12
Location: moja soba

Post by Mrki Medjedj »

malena8 wrote:Jbg pazim ja, ali vi i dalje gazite.
slusaj, ja ne stajem, a internet je virtualan pa onda ocito imas zulj na mozgu, jerbo ja sjedim...eto...izvinite na neugodnosti o:D
...нишани горе в небо...и замолкни во тишина...
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

sqo5 wrote:rekli dosta pa cu ja stati ,neka tvoja bude zadnja.... 24 su mi pa sta :mrgreen: :mrgreen:
...
Eh, sad sam ja pisala i pisala, ali pošto sam i sama svjesna da nema smisla pa sve izbrisala, iskreno se nadam da stojiš iza svojih riječi i da je uistinu "dosta".
I ne samo s tvoje strane, već i sa strane tvoje cijenjene žene i svih ostalih žena i njihovih žena.

Live long and prosper
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Citiraću Malenu:

Vi ne znate da postoji telefon, licem u lice ili već koji ku*ac za ovakve razgovore?
Ja ne znam koliko vam treba vremena da shvatite da nas ostale ne zanimaju ove stvari?


Očito ste svi vi zaboravili svrhu foruma, a dušu BLC-a gazite svako malo.
No to je manje važno, sebe gazite i daleko od toga da letite. Sve ste pale da niže ne možete.
Forum su našle za rješavanje problema?
Toliko je ovo žalosno da mi je i smiješno.


Upotrijebiću rečenicu koju rijetko koristim:Potpisujem!
Sve one forumašice koje misle dolaziti ovdje samo sa jednim ciljem,provocirati druge,neka niti ne dolaze.
Ako sam i ja jedna od tih,neka me se slobodno makne sa balkona.
Ona koja želi razgovarati sa mnom ,od dotičnih dama,neka razgovara sa mnom licem u lice,a ne se preko blk iživljavati...buhe,muhe,curice,ose,
g**** i ostalo...kao da pišu curice od 15 godina..
Neka se ovaj forum ne truje,zbog svih koje dolaze ovdje,a i onih koje će doći.
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

koja bijeda.. jebote šta vam napravi da ste tako jadne i frustrirane ispale??
pa stvarno... moje duboko žaljenje...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
Mrki Medjedj
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 59
Joined: 30 Sep 2008, 20:12
Location: moja soba

Post by Mrki Medjedj »

svako brani svoje, pa tako i ja svoje...pusa svima posred cela :D
...нишани горе в небо...и замолкни во тишина...
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Evo deprimirase mi off mali moj , veliki :|
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Tako me sad sram što ću ovo reći, ali moram se sniziti na vašu razinu jer očito ništa drugo ne shvaćate. Danas, ja dijete, dođoh do takve spoznaje da se (bez ikakve patetike) najvjerojatnije više neću ni vratiti na BLC. Prije toga moram napisati par riječi koje će možda neke od vas nagnati na razmišljanje, unatoč tome što znam da iz primitivnog inata nećete prestati.
O ničem što se vas tiče neću pričati, osim po vidu sebičnosti koji je prisutan kod svake. Zašto sebičnost? Pa evo jedan banalan razlog: cijeli forum ste 'išarale' svojom mržnjom, zavisti, prigluposti. Zaboravljate da ovdje dolaze izgubljena djeca poput mene kojima isti forum treba. I onda ta ista djeca dođu na ovaj forum i vide u skoro svakom podforumu neka vaša metaforična sranja. Pošto je dijete pa ne može dublje prodrijeti u stvar, dolazi do lako shvatljive spoznaje, a to je da na ovaj forum samo dolaze neke primitivne budaletine koje kao da su kao i oni (djeca), ali ne mogu biti djeca jer nešto tako pokvareno i izopačeno dijete ne može napisati. Kao glavna posljedica, forum ne 'uspije pokriti svoju svrhu'.
Sve ste vi kao sretne i zadovoljne, na vašem bih mjestu pročitala par svojih posljednjih postova i duboko promislila o svojoj sreći.
Kad je čovjek sretan, ne može takve riječi mržnje izreći. Kad je čovjek zaljubljen ne gleda ogorčeno na svoju prošlost, stare ljubavi i probleme koje su iste donijele. Najbitnije, kad je čovjek zadovoljan sa sobom: živi i pusti druge da žive. Samo nemojte sebe zavaravati jer otpetljavanje je za svakog veliki problem.

Balconn je drugačiji od ostalih foruma, kao što i prije rekoh, ovaj forum ima svoju dušu, iako nema mnogo redovnih korisnica i iako ne posjeduje neke vrijednosne teme tj. rasprave već duži period. Neke su ovdje upoznale svoju ženu, neke prihvatile sebe, neke se upoznale s tematikama o kojima prije nisu imale pojma i najvažnije, neke su našle na ovom forumu mjesto za kojim teži svaka individua homoseksualne orijentacije, mjesto gdje može slobodno razgovarati i "družiti se" sa sebi sličnim ljudima od kojih bi trebala biti prihvaćena. Ja sam sve od navedenog i zato volim BLC.
Evo i danas sam listala svoje pp-ove. Nažalost prve poruke su se zbog prekoračenja pp memorije izbrisale. Ali ono što pročitah mi je bilo dovoljno da vidim koliko mi je BLC važan i koliko će isti ostati u lijepoj uspomeni.
Iako razvoju u pogledu bilo čega, nikada nema kraja, ipak mislim da je Balconn kod mene ispunio svoju svrhu i zbog toga sam vrlo zadovoljna.
Ne odlazim ni zbog koga, odlazim isključivo zbog sebe jer ovo više nije mjesto za mene.

Možda i ja jednom napravim svoj forum u lažnoj nadi da ću moći izbjegnuti ono na što sada ne mogah utjecati. :)
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Glupo utuceno dijete - Dijete bilo , dijete nije nista skuzilo dijete bilo na jednom slicnom forumu kao ovaj (slicnim ljudima namjenjeno) , dijete banirano , dijete bilo na drugom slicnom lgbti forumu poznatom kao peder hr ,dijete se razocaralo dijete vise nepise tamo
Dijete napravilo forum , dijete se nadalo svemu najboljem , dijete pokazalo los dio karaktera (cangrizavost) dijete ispastalo , dijete dozivjelo da se i tamo netko uspije gadno posvađat i otic s foruma , dijete shvatilo da je jos dijete i da vise nista od ovog nije vrijedno
Dijete se opet vraca na isto kao sto je i bilo prije ovih peder , lezba foruma na kojima se valjda prihvacaju razliciti ljudi

Cijela pouka je , nemozes se nadat dobrome tamo gdje su ljudi necim osteceni ili frustrirani a svi smo takvi , smao netko vise netko manje , nemozes se nadat dobrom cak nit u zakinutih populacija , jer na kraju ce opet sve doc na nekakav fight

Vi ste svi tu odrasli ljudi , nisam ja , pa zasto se onda tako nemozete i ponasat :?
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

Od čega braniš pobogu????
Pa tko te tjerao da dođeš, tko to uopće dotiče tvoje i zašto ti imaš potrebu meni i ostatku ljudi ovdje sjebavati dolazak na forum???
Jel vas zaista moramo gledati u svakoj jebenoj temi sa tim dječjim prepucavanjima???
MENE NE ZANIMA S KIM SI TI; SKIM SI PRIJE BILA; KO JE TVOJA BIVŠA SADAŠNJA I TKO JE KOME ČUVAO DECU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TO NE ZANIMA NI VEĆINU FORUMA PO KOJEM STE NAŠLE O TOME SRATI!!!!!!!!!!!!!!!!! Jel može jasnije da to objasnim??????????????????????
Evo stvarno sam pokušavala da se ne petljam u to ali jebote stvarno je postalo nepodnošljivo...
I sad molim sve dotične kojih se ovo tiče da mi prestanu u stihovima i ostalim pjesničkim formama objašnjavati 'svoje razloge' i ostale stvari koje se trebaju rješavati telefonom, a ne preko mene...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

e hellen si nasla dmt? :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

draga fit niko ti ovdje za to nije ni čuo,veze nemam gdje se to pravi :roll:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

ahh, dobreko onda :roll: fala na trudu . .
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

pa jos cu se potruditi ne odustajem tako lako...i ne zahvaljuj ipak sma ti kuma :mrgreen:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

e pa kumo onda bumo popile nekaj :mrgreen: :beer:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

a bumo bumo to svakako :mrgreen:

gle kak vežbam po zagrebački ne? :mrgreen: želim se osjećati kao doma baš kao vaš gradonačelnik :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

kaj bus kajkala? i kad stizete u metropolu? :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

a bum kajkala zakaj ne? :mrgreen: a bićeš obavještena a mom svečanom dolasku,moja sekretarica će vam poslati pozivnice za svečani doček :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

uh pardon nije sekretarica nego tajnica :kopf:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

uhuuu, kako li svecano, morti i pozlacem rub pozivnice? :mrgreen: bit ce cast prisustvovati, bit ce to dogadjaj godine, ima da se dobro profesta :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

vidi se da si natur talent jako dobro shvaćaš mala,dobit ćeš zastavicu s kojom ceš mahati pri mom dolasku :mrgreen:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

vauuu koja cast :mrgreen: cemo imat i neki sou program? :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
Post Reply