Off iz Vina

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Off iz Vina

Post by honky »

Image


"Suho stolno crno vino renomirane proizvođačice, kupaž nekoliko različitih sorti. Idealno se sljubljuje sa pregorenim mesom sa roštilja. Poslužiti na sobnoj temperaturi, po mogućnosti u "OW PLUS" plastičnim čašama." :chears:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Vina

Post by Jelena-E »

O honky ne pi to vino ako boga znaš... Pa nije ničudo što kupuješ pogrešne dopune :hihi:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Vina

Post by honky »

Jelena-E wrote:O honky ne pi to vino ako boga znaš... Pa nije ničudo što kupuješ pogrešne dopune :hihi:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Jebiga, stara moja, sad je gotovo. Mislim da sam joj ja pokusni kunić, ak preživim vino ide u slobodnu prodaju.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Vina

Post by laura »

honky wrote:
Jebiga, stara moja, sad je gotovo. Mislim da sam joj ja pokusni kunić, ak preživim vino ide u slobodnu prodaju.
mislim da ti nisi baš mjerodavna, već si preživjela neke druge ow plus proizvode pa se ne kontaš :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Vina

Post by ow »

honky wrote: "Suho stolno crno vino renomirane proizvođačice, kupaž nekoliko različitih sorti. Idealno se sljubljuje sa pregorenim mesom sa roštilja. Poslužiti na sobnoj temperaturi, po mogućnosti u "OW PLUS" plastičnim čašama." :chears:
hahahahahahahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol:
ludjakinja..... :laugh: :laugh:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Vina

Post by ow »

honky wrote:Jebiga, stara moja, sad je gotovo.
Sad je gotovo?
Gotovo je odavno :hihi:

Image
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Off iz Vina

Post by honky »

U offtopic pdf si me hitila? Joj ow, kad te ja klepim sve buš zvijezde videla, ko u old school crtićima... Samo kaj tebi budu, umjesto zvezda, oko glave letele minijaturne Nevenke Bečić. :hihi: :hihi:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Post Reply