Hello - dalloway, daleka & a little bit of laura

Kutak za offtopic trenutak
Post Reply
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Hello - dalloway, daleka & a little bit of laura

Post by dalloway »

daleka wrote:
Mrs Dalloway wrote:
daleka wrote:O zdravo :)
Kaj si ti kći, žena ili alter ego od stare Dalloway ? ;)
...samo volim taj roman i ništa više...a nisam mogla staviti svoje pravo ime :hihi: pa eto :)
eto vidiš, ima vas više koje vole taj roman :)
jedna ode, druga dođe :) kako god, nadam se da ćeš se ovdje osjećati ugodno i preporođeno :)
daleka,opet trčiš pred rudo,otkud ti to da sam ja nekamo otišla!? uživila si mi se malo too much u dobrog duha blc-a :cer:

p.s. pozdrav mom klonu,fakat si mogla i neko drugo ime izabrati,ali ajd :cer: pozdrav anyway :pozdrav:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Hello

Post by laura »

dalloway wrote:
p.s. pozdrav mom klonu,fakat si mogla i neko drugo ime izabrati,ali ajd :cer: pozdrav anyway :pozdrav:
ja pretpostavljam da Mrs Dalloway nije ni primijetila da postoji još neka dalloway na forumu, jer tada kada je ona stigla ti dalloway nisi bila aktivna, dakle sumnjam da je bilo u nekoj namjeri, naročito ne lošoj :bubble:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Hello

Post by dalloway »

laura wrote:
dalloway wrote:
p.s. pozdrav mom klonu,fakat si mogla i neko drugo ime izabrati,ali ajd :cer: pozdrav anyway :pozdrav:
ja pretpostavljam da Mrs Dalloway nije ni primijetila da postoji još neka dalloway na forumu, jer tada kada je ona stigla ti dalloway nisi bila aktivna, dakle sumnjam da je bilo u nekoj namjeri, naročito ne lošoj :bubble:
a tko spominje lošu namjeru,draga Laura !? :pd: samo mi je malo čudno i morti bit zbunjujuće,ali nije smak svijeta ;) iako bi ovo mogao biti znak :hihihi:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Hello

Post by daleka »

daleka wrote:ma nije ona otišla, samo se malo pritajila i viri iz prikrajka :)
jednom kad dođeš ovdje, teško odlaziš :) to ti je poput droge :cer:
dall drugi puta malo prošeći niže dolje i ne lupaj napamet :)
dalloway wrote:
daleka,opet trčiš pred rudo,otkud ti to da sam ja nekamo otišla!? uživila si mi se malo too much u dobrog duha blc-a :cer:
a gle dall , pa nemreju sve biti veještice ko ti :) mora postojati i dobri duh , čisto radi održavanja ravnoteže :)
pogotovo kad se ti opet vratiš iz dobrovoljnog izganstva :)
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Hello

Post by dalloway »

Daleka,lupetanje je nekako više tvoja kategorija,kao i simultano prevođenje očito.Ubuduće , mene zaobiđi u tim aktivnostima.Samo toliko.
Off.
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
daleka
penzionerka
penzionerka
Posts: 2965
Joined: 20 Aug 2012, 13:27
Location: udaljena

Re: Hello

Post by daleka »

:bubble:
Da odustanem ?!
Ne !!! Ne stoji mi !!!
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Hello

Post by Mrs Dalloway »

laura wrote:
dalloway wrote:
p.s. pozdrav mom klonu,fakat si mogla i neko drugo ime izabrati,ali ajd :cer: pozdrav anyway :pozdrav:
ja pretpostavljam da Mrs Dalloway nije ni primijetila da postoji još neka dalloway na forumu, jer tada kada je ona stigla ti dalloway nisi bila aktivna, dakle sumnjam da je bilo u nekoj namjeri, naročito ne lošoj :bubble:
hvala laura, zaista je tako...nisam primijetila da već postoji dalloway
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Hello - dalloway, daleka & a little bit of laura

Post by Mrs Dalloway »

dalloway, izvinjavam ti se ali zaista nisam znala da postojiš...što se tiče kloniranja, mislim da je lik gospođe Dalloway isuviše poznat da bi ga bilo koja od nas mogla smatrati svojim
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Hello - dalloway, daleka & a little bit of laura

Post by dalloway »

Mrs Dalloway wrote:dalloway, izvinjavam ti se ali zaista nisam znala da postojiš...što se tiče kloniranja, mislim da je lik gospođe Dalloway isuviše poznat da bi ga bilo koja od nas mogla smatrati svojim
Mrs Dalloway,nema potrebe da se ispričavaš,ne posjedujem autorska prava :) ovo s kloniranjem je bila šala ;) i ovaj off apsolutno nema veze s tobom.

p.s. odoh te sad ponovo pozdraviti,bez prevoditelja,nadam se.
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Mrs Dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 1534
Joined: 08 Dec 2012, 00:01

Re: Hello - dalloway, daleka & a little bit of laura

Post by Mrs Dalloway »

dalloway wrote:
Mrs Dalloway wrote:dalloway, izvinjavam ti se ali zaista nisam znala da postojiš...što se tiče kloniranja, mislim da je lik gospođe Dalloway isuviše poznat da bi ga bilo koja od nas mogla smatrati svojim
Mrs Dalloway,nema potrebe da se ispričavaš,ne posjedujem autorska prava :) ovo s kloniranjem je bila šala ;) i ovaj off apsolutno nema veze s tobom.

p.s. odoh te sad ponovo pozdraviti,bez prevoditelja,nadam se.
OK
Post Reply