iPersonic test ličnosti

Kupi, prodaj, rijesi test, skupljaj čepove...sve na jednom mjestu i jos mnogo vise
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

iPersonic test ličnosti

Post by fireandice »

Evo ga, pa ko voli nek izvoli :cer:
http://www.ipersonic.net/rs/
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

ja sam idealista koji teži harmoniji :naklon:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: iPersonic test ličnosti

Post by Instinct »

Ispada mi da sam nezavisni mislilac.

:mislim:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Linda
penzionerka
penzionerka
Posts: 5467
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: iPersonic test ličnosti

Post by Linda »

Analitički mislilac :dadada: :cer:
And I can't be running back and fourth forever between grief and high delight.
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

sve neki mislioci,a ja ispala idealista,ajme :swoon:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

Spontani idealista :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

hellen_stewart wrote:Spontani idealista :)
ajd neka si i ti idealista :mah:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: iPersonic test ličnosti

Post by fireandice »

Slobodno vi kopipejstujte čitav tekst što se dobije na kraju :raspa:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

meni je sve pogodilo :mah: nek se one misle nama je sve idealno,mogu samo da nam zavide :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

fireandice wrote:Slobodno vi kopipejstujte čitav tekst što se dobije na kraju :raspa:
ajd ti Hellen,onu tvoju spontanu verziju :laugh:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

Spontani idealista je kreativan, temperamentan i otvoren čovek. Duhovit je i ima zaraznu životnu radost. Njegova sposobnost oduševljavanja i rasipajuća energije inspiriše i podstiče druge ljude. Uživa u tome da bude sa drugim ljudima i često ima upravo neverovatan osećaj za njihovu motivaciju i potencijale. Spontani idealista je majstor za komunikaciju i vrlo je zanimljiv i talentovan zabavljač. U njegovom okruženju je garantovana zabava i raznolikost. Ponekad je u odnosima sa drugima suviše impulsivan i zna svojim direktnim i ponekad kritičnim načinom da ih povredi, a ta to u stvari i ne želi.

Ovaj tip ličnosti je pažljivi i budni posmatrač; ništa od onog, što se oko njega dešava, ne može da promakne njegovoj pažnji. U ekstremnom slučaju sklon je preosetljivosti i prekomernoj budnosti i iznutra je stalno u pripravnosti. Život je za njega uzbudljiva drama puna emocija. Međutim, brzo se dosađuje kada se stvari ponavljaju ili ako je potrebno mnogo detaljnog rada i pažljivosti. Njegova kreativnost, njegova dosetljivost i originalnost najbolje se ispoljavaju u koncepciji novih projekata i ideja - preciznu realizaciju svega toga prepušta radije drugima. Sve u svemu, spontani idealista mnogo polaže na svoju unutrašnju i spoljašnju nezavisnost i nerado se podređuje nekom. Sa hijerarhijom i autoritetima zbog toga ima problema.


evo da se dalje ne hvalim :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

e ja sam isto to,samo još i težim harmoniji :cer:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: iPersonic test ličnosti

Post by Instinct »

Ja ću kopirati samo dio koji mi se činio najtočnijim:

"Teške situacije vidiš kao izazove koji će angažovati tvoju kreativnost i neretko iznenađuješ svoje okruženje pravim biserima, čija genijalnost druge ostavlja bez reči."

:lol: :lol: :lol:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Linda
penzionerka
penzionerka
Posts: 5467
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: iPersonic test ličnosti

Post by Linda »

Protivurečnost i nelogičnost su mu noćna mora; šablone, principe i strukture brzo uočava svojim oštrim razumom.

Analitički mislilac

:laugh: :laugh: :laugh:
And I can't be running back and fourth forever between grief and high delight.
User avatar
kroki_kroket
penzionerka
penzionerka
Posts: 1384
Joined: 09 Jul 2012, 01:06
Location: Zemlja, Europa, Hrvatska, Zagreb/Vž

Re: iPersonic test ličnosti

Post by kroki_kroket »

zaneseni idealista. mogu reć da je cijeli opis u biti točan. :dadada: da sad ne kopiram... valjda ne bum jedina sa takvim rezultatom :cer:
You only live once? False. You live everyday. You only die once.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

daj kroki da vidimo kakvi su zanesenjaci :cer:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

molim harmonične idealiste da se jave na p.p. :daa:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: iPersonic test ličnosti

Post by laura »

Osećajni praktičar

Skoro da neznam šta bih iskopirala, sve odgovara, pa evo samo jedan dio:

'U udobnostima koje život pruža osećajni praktičar uživa svim čulima i vrlo je spretan u tome da napravi sebi užitak u svakodnevnom životu. Često se kod ovog tipa nalaze talentovani umetnici; mada često i dobre zanatlije. U njegove talente spadaju kreativnost, maštovitost i posebno istančana moć percepcije. Osetljivi praktičar je orijentisan na sadašnjost; manje mu leži dugotrajno planiranje i priprema. Život prihvata kakav jeste i reaguje fleksibilno na potrebe svakodnevice. I tako ne voli previše rutine i predvidljivosti. Njegov talenat se bolje ispoljava kod promenljivih procesa rada i malo utvrđenih pravila. Osetljivi praktičar voli samostalno da radi; ako pripada nekom timu, ne upušta se u igre konkurencije i moći i preferira harmonične i otvorene odnose i u svom radnom svetu.'
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

wiper,osnuj klub idealista :cer:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
kroki_kroket
penzionerka
penzionerka
Posts: 1384
Joined: 09 Jul 2012, 01:06
Location: Zemlja, Europa, Hrvatska, Zagreb/Vž

Re: iPersonic test ličnosti

Post by kroki_kroket »

hellen_stewart wrote:daj kroki da vidimo kakvi su zanesenjaci :cer:
http://www.ipersonic.net/rs/16.html" onclick="window.open(this.href);return false; evo linka, pa tko želi.. zbilja su me pogodili :baby:
You only live once? False. You live everyday. You only die once.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: iPersonic test ličnosti

Post by hellen_stewart »

laura wrote:Osećajni praktičar

Skoro da neznam šta bih iskopirala, sve odgovara, pa evo samo jedan dio:

'U udobnostima koje život pruža osećajni praktičar uživa svim čulima i vrlo je spretan u tome da napravi sebi užitak u svakodnevnom životu. Često se kod ovog tipa nalaze talentovani umetnici; mada često i dobre zanatlije. U njegove talente spadaju kreativnost, maštovitost i posebno istančana moć percepcije. Osetljivi praktičar je orijentisan na sadašnjost; manje mu leži dugotrajno planiranje i priprema. Život prihvata kakav jeste i reaguje fleksibilno na potrebe svakodnevice. I tako ne voli previše rutine i predvidljivosti. Njegov talenat se bolje ispoljava kod promenljivih procesa rada i malo utvrđenih pravila. Osetljivi praktičar voli samostalno da radi; ako pripada nekom timu, ne upušta se u igre konkurencije i moći i preferira harmonične i otvorene odnose i u svom radnom svetu.'
:dadada:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: iPersonic test ličnosti

Post by dalloway »

Anella wrote:Analitički mislilac :dadada: :cer:
same here :cer:
iako nisam sigurna da sam ja to "točno" rješila,jer sam ja zapela odmah na prvom dijelu,našla se pola-gore,pola dolje,pa sam išla na onu staru : ecipecipectisimalizecajamalavjeverica....... :laugh:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: iPersonic test ličnosti

Post by whisper »

idealista koji teži harmoniji

Ovaj tip ličnosti ima izraženu maštu, ponekad vidovnjačku intuiciju i često je vrlo kreativan. Ako je već preuzeo neki projekat, sve će uložiti da bi postigao svoje ciljeve. U svakodnevnom životu često je izuzetni rešavač problema. Želi da stvari istraži do kraja i ima prirodnu radoznalost i veliku želju za znanjem. Istovremeno je i vrlo praktičan, dobro organizovan i u stanju da se strukturisano i promišljeno nosi i sa složenim situacijama. Kada se skoncentriše na neku stvar, to radi 100% - ponekad toliko utone u svoj zadatak da zaboravi na sve drugo oko sebe. To je tajna njegovog često velikog poslovnog uspeha.
User avatar
Linda
penzionerka
penzionerka
Posts: 5467
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: iPersonic test ličnosti

Post by Linda »

dalloway wrote:
Anella wrote:Analitički mislilac :dadada: :cer:
same here :cer:
iako nisam sigurna da sam ja to "točno" rješila,jer sam ja zapela odmah na prvom dijelu,našla se pola-gore,pola dolje,pa sam išla na onu staru : ecipecipectisimalizecajamalavjeverica....... :laugh:
dall kradeš mi probleme :laugh:
And I can't be running back and fourth forever between grief and high delight.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: iPersonic test ličnosti

Post by djurdja »

Ležerni praktičar
Ležerni praktičar je ljubazan i veseo čovek. Uživa u tome da bude sa drugim ljudima. Okretan, pričljiv, pametan i šarmantan, kakav jeste, voli da bude u centru pažnje. Nasuprot tome, ne voli da bude sam. Njegova životna radost dovodi do toga da se drugi u njegovom društvu osećaju prijatno i da lako uspostavlja kontakt. Ležerni praktičar izvlači najbolje iz svakog trenutka - mnogi ljudi ovog tipa imaju talenat da od svog života naprave jednu veliku zabavu. U njegovom društvu nikada nije dosadno, jer je mnogo dobar u tome da druge povuče za sobom i svojim dobrim raspoloženjem i optimizmom zarazi druge.
Pri tome ti je harmonija najvažnija; preferiraš radno okruženje bez intriga i političkih zavrzlama, gde ima manje laktanja i gde se traži više kooperacije od konfrontacije. Za to si spreman/na mnogo toga da uradiš - i to je jedna od tvojih najvećih snaga: kada se radi o tome da se pomire konflikti, smanji napetost i stvori dobra klima u grupi, tu si maksimalno angažovan/na. Često ti sa lakoćom uspeva da širiš dobro raspoloženje i da pomiriš čak i najgore svađalice. Zbog toga si kao kolega i kao pretpostavljeni omiljen/na i rado viđen/na i skoro da nemaš teškoća da se na poslu izboriš sa najrazličitijim ljudima.
i tako... :raspa:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply