Septembar 13 Gilda M.

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
komentar
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 33
Joined: 22 Oct 2004, 07:06

Septembar 13 Gilda M.

Post by komentar »

http://www.balconn.com/site/pogled-s-ba ... ar-13.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Administracija www.balconn.com
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by laura »

A koliko sam samo puta požalila što sam neke žene mogla a nisam ljubila tako. Što smo se ko zna zašto zaustavile. Što im na koncu nisam dala sebe u tim vanserijskim stanjima i primila njihovo ludilo erosa.
Možda zbog podsvjesnog straha od vezivanja, nije svatko u stanju imati takav odnos pa je ponekad bolje odustati u startu ;)
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by natasa »

Predavacice, galeristkinje, kontekstualne umetnice ... prijatno je citati i o malo drugacijem lezbo svetu :cita: jer sam sama imala prilike da upoznam samo deo tzv. lezbo-scene u nekom periodu od godinu-dve. :lezbice:.. to su uglavno bile devojke/zene koje su imale neke veze sa fudbalom (makar kao gledateljke), bile su zaposlene na slabo placenim poslovima, zivele u iznajmljenim sobama, ili kod roditelja u malim stanovima... :swo: na toj sceni svaka je sa svakom bila, svaka je minimum nekoliko puta bivala izneverena, a nije bilo tesko :joooooj.gif: povezati ko s kim trenutno izneverava svoju dragu (al' o tome se ne govori),... drustvo u kome dosta trosilo alkohola. :afro:
:pusi: Lepo je znati da postoji neki drugi svet.
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by la pittura »

napokon dvije rijeci o umjetnicima :cer:
laura wrote:Možda zbog podsvjesnog straha od vezivanja
e moja laura, sta god lezbe pricale one ti ustvari imaju strah od nevezivanja. i to ogroman.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by laura »

la pittura wrote: e moja laura, sta god lezbe pricale one ti ustvari imaju strah od nevezivanja. i to ogroman.
nisam nikada na to tako gledala, ali ima tu logike :scratch: , a onda je to stvarno problem
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by la pittura »

ajd reci pravo, npr u procentima, koliko onih koje ti znaš je raskinulo vezu samo da bi bile slobodne, a ne da bi uletile u sljedeću vezu?
koliko, npr u procentima, se slobodno tucka okolo a da nema predumišljaj uletanja u vezu sa kojom god upali?
koliko, npr :laugh: , raskine vezu samo da se slobodno bavi slobodnim aktivnostima ma kojeg tipa?

pa nismo djeca majka mu stara nemojmo se lagat :tadam: ;)
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by laura »

zato većina tih veza i jeste tako trajna i stabilna :dakle:
ono, jao, a šta ako sada ovo propustim pa se netko drugi toga dočepa...
ili, a šta ako sam sada propustila nešto samo zato jer sam tu di jesam, a moglo bi biti uzbudljivo... :cekcek:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by la pittura »

đe smo ono stali?
jest laura sve su ti to kalkulacije bez granica :ljutimse:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by laura »

drugi put pročitaj na vrijeme :laugh:
pa šta je s tim kalkulacijama, to me podsjeća na knjigovodstvo :dakle: , di je tu spontanost?
ali to je za neku drugu temu...
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by la pittura »

:lol: e jenti ja zabrijem i taaaakoo :laugh:
a ima li na ovom forumu tema spontana ili taaakooo?
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Septembar 13 Gilda M.

Post by laura »

ja ovo tek sad vidila, nema spontane, aj je ti osmisli, meni se neda :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply