Juli II - Monster Gilda M.

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
komentar
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 33
Joined: 22 Oct 2004, 07:06

Juli II - Monster Gilda M.

Post by komentar »

Administracija www.balconn.com
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by ow »

Prošla sam kajanje što sam joj se istresla kao džep. Što sam joj se otvorila i ponudila joj ono što vrijednijima od nje nisam. Što nikad takve bisere ne bacih pred takvu svinju. Gilda ćurko! I kad mi se nije dopala na prvi pogled, i kad sam pomislila „Čudovište!“, i kad su mi bili odvratni njeni prsti na nogama, i kad sam vidjela njen bezlični stan, i kad sam shvatila da je njeno znanje ustvari googlanje, i kad mi se činilo da me muze u svakom pogledu a predstavlja se slabom i plašljivom, i kad je između kvalitetnih ljudi i polusvijeta za prijatelje birala ove druge, i kad na sve to nisam stavila odmah tačku...I kad sam se uprkos svemu zaljubila u nju. Kakav zajeb! Kakav zajeb, Bože! Progutati sve to pa se pomiriti sa svim tim. Sa svojom glupošću i naivnom željom da me napokon neko tako voli dok mi ne popije i zadnju kap krvi. Sa svojim sljepilom nakon toliko godina svakojakog iskustva sa ženama. Sa proklinjanjem i nje i sebe i sudbine u koju ne vjerujem dok mi ne preostane samo ona kao usrani argument.
Aleluja :daa:
A ja mis'la da sam jedina ovca :hihi:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by la pittura »

ow wrote:
Prošla sam kajanje što sam joj se istresla kao džep. Što sam joj se otvorila i ponudila joj ono što vrijednijima od nje nisam. Što nikad takve bisere ne bacih pred takvu svinju. Gilda ćurko! I kad mi se nije dopala na prvi pogled, i kad sam pomislila „Čudovište!“, i kad su mi bili odvratni njeni prsti na nogama, i kad sam vidjela njen bezlični stan, i kad sam shvatila da je njeno znanje ustvari googlanje, i kad mi se činilo da me muze u svakom pogledu a predstavlja se slabom i plašljivom, i kad je između kvalitetnih ljudi i polusvijeta za prijatelje birala ove druge, i kad na sve to nisam stavila odmah tačku...I kad sam se uprkos svemu zaljubila u nju. Kakav zajeb! Kakav zajeb, Bože! Progutati sve to pa se pomiriti sa svim tim. Sa svojom glupošću i naivnom željom da me napokon neko tako voli dok mi ne popije i zadnju kap krvi. Sa svojim sljepilom nakon toliko godina svakojakog iskustva sa ženama. Sa proklinjanjem i nje i sebe i sudbine u koju ne vjerujem dok mi ne preostane samo ona kao usrani argument.
Aleluja :daa:
A ja mis'la da sam jedina ovca :hihi:
nisi sama u tom stadu :hihi:

blago tebi gilda, ti bar možeš da povratiš.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by laura »

Gilda nedaj se, ima Lola na sve strane, a vraski se lako zakaciti na Lolu :negative:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by natasa »

Ova prica je jos jedan dokaz da se protiv zakona fizike ne moze nista. :strika: Marfijev zakon spojenih sudova, jasno, precizno i proverljivo kaze: kad se ispuni srce, isprazni se mozak. :malena:
Mozda ne bi bilo lose da nam se Gilda malo opusti, da nam dopusti da je malo bolje upoznamo, od pocetka :natiruza: do kraja :pusi:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by la pittura »

zar princip spojenih sudova ne podrazumijeva jednak nivo tečnosti u sudovima? :basi:

gore navedeni citat je samo jedna gildina emotivna opservacija tj.tacnije konstatacija u kojoj se neke od nas prepoznaju djelimično a možda i u cjelosti. ako se neka sretnica ne prepoznaje tim bolje po nju, znači da je mlada. ;)
nego kaze li marfi sta provjerljivo za laž? :hihihi:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
natasa
penzionerka
penzionerka
Posts: 1618
Joined: 18 Nov 2011, 13:31

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by natasa »

Eh, Marfi, Marfi lolo jedna, znaci bezao si sa casova fizike :nono: zato i nisi postao fizicar :ljutimse:
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by la pittura »

:laugh: :daj5:
ja bi da gilda popusi nesto pa da nam otplese :)
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by zujalica »

Sve smo mi bile u manjoj ili većoj dozi Gilde i Lole,mada nam je lakše pričati u ulozi ove prve. :xo:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by la pittura »

molim plavušicu iz priče ako nije plod čiste fikcije da mi se javi dok nije kasno. :cer:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by laura »

la pittura, obrazlozi "kasno" :cer:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Juli II - Monster Gilda M.

Post by la pittura »

ma mislim za mene kasno :hihi:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply