Decembar, toplo - hladno Gilda M

Ovdje mozete ostaviti komentare vezano za vijesti, clanke, komentare i ostale materijale objavljene na sajtu. Za pisanje u ovom forumu nije potrebna registracija.
Post Reply
komentar
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 33
Joined: 22 Oct 2004, 07:06

Decembar, toplo - hladno Gilda M

Post by komentar »

http://www.balconn.com/site/pogled-s-ba ... ladno.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Administracija www.balconn.com
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Decembar, toplo - hladno Gilda M

Post by Jelena-E »

Kad se susretnem sa takvim ljdima kao sto je doticna gospodja koja nosi bundu, naglo me obuzme tals sramote u njihovo ime.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Decembar, toplo - hladno Gilda M

Post by laura »

Zbog čega? Zato što nosi bundu ili zato jer se pri tome tako bahati ili nešto treće?
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Decembar, toplo - hladno Gilda M

Post by Jelena-E »

Ne zbog bunde nego zbog površnosti i snobizma. Kada bi ta dama nosila bundu i pri tom se ponašala pristojno i imala nešto pametno da kaže onda odecu ne bih ni primetila. Ovako ostavlja utisak osobe koja se identifikuje sa materijalnim stvarima i koja druge ljude ceni na osnovu istih i pri tom smatra da je to uredu... Tako kad oni ne znaju da se side zbog toga moram ja...
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Decembar, toplo - hladno Gilda M

Post by la pittura »

ma super je kad si relativno mlad, onda si nabrijan na velike teme, na velika djela, i misliš da svaki dan treba biti golih sisa na barikadama ili makar preći na novi nivo u pc igrici. a običan dan žene koja radi svoj posao daleko od ureda i šefa i pri tom uživa u zimskoj idili, upoznaje umjetnike, druži se i smije sa bliskom prijateljicom je stvarno najobičnije sranje. a možda bi joj neka i pozavidjela na tom jebenom danu :hihi:
gilda :super: sviđa mi se ono kad se gledaju u oči i pogađaju misli, ko u kaubojskim filmovima samo što to tamo traje par minuta... a onda potegnu. :cer:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply