Najljepše je prirodno...

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Modesty Blaise »

zenia wrote:Eh ja se onda ne moram smijat..
Ja sam prirodno ružna... :mrgreen:
Hahah...joj Corto....:ylol: hahahah....
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Re: Najljepše je prirodno...

Post by stara »

lira.folira wrote:nemožeš ti raspolagat njenim banom, ionako već imaš prevelike povlastice ovdje , to je bila jedna od prvih stvari koje sam primjetila kad sam došla :DH:
Dovoljno si dugo tu da si imala prilike vidjeti jednu od mojih zestokih svadja sa Dodirom iz koje je bilo vrlo vidljivo kolike povlastice Dodir ima ovdje. Modesti bi ti o tome mogla vise reci.

Dodirov Balkonski put je vrlo zanimljiv pa cu ga predociti neupucenima.
Mozda bi po pravdi Boga i trebala imati povlastice buduci da je prvih 3 godine bila najaktivnija suradnica u stvaranju Balconna i sadrzajno i idejno doprinijela cak i vise nego ja. No njen nacin komunikacije (koji je danas daleko blazi nego prije) cesto izazove sukobe pa je nakon prve tri, druge tri godine bila banirana.

To sto se nekome cini kao povlastica nekome drugome moze biti diskriminacija. Ako bilo kome Dodir ide na zivce (a ja znam da ide) lijepo je stjerajte u ku*ac i mirna Bosna. Postoji jedna zgodna opcija u vasim profilima a zove se gnjavatorica i kada istu ukljucite na neki nick uopce ne vidite sta ta osoba pise.

I da, kada bi Dodir pocela sustavno podjebavati neku od svojih bivsih (ne racunam Marki jer se ona moze sama braniti) prosla bi isto kao Vulf.
:galeb:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

sta sam ja dva puta bila banirana na balkonu? :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Re: Najljepše je prirodno...

Post by stara »

Dodir_Svile wrote:sta sam ja dva puta bila banirana na balkonu? :pd:
di pise dva puta :pd:
druge tri godine znaci od 2005 do 2008 - jedan dugorocni ban
:galeb:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

ahaaaa, skontala :)
pa, jebote, dugo je meni trajala ta rehabilitacija :ogle:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Najljepše je prirodno...

Post by hellen_stewart »

Dodir_Svile wrote:ahaaaa, skontala :)
pa, jebote, dugo je meni trajala ta rehabilitacija :ogle:
e moj sinko,da si se bar spametovala na toj rehabilitaciji :hihi: al moram da priznam da te ja obozavam taku opičenu :luv:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

stara wrote: Dovoljno si dugo tu da si imala prilike vidjeti jednu od mojih zestokih svadja sa Dodirom iz koje je bilo vrlo vidljivo kolike povlastice Dodir ima ovdje. Modesti bi ti o tome mogla vise reci.
Ups... Žao mi je što sam izazvala takvu reakciju, kad sam to napisala stvarno sam se zezala, samo šala, onako sa malom primjesom istine, jer osjeti se odmah tko su starosjedioci ovdje...
Nemam baš ništa protiv Dodira, kad ću imati, to ću i reći, ali bez smajlića na kraju rečenice...

Eto, stvarno mi je žao... :kopf:
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Dodir_Svile wrote:ahaaaa, skontala :)
pa, jebote, dugo je meni trajala ta rehabilitacija :ogle:
Aha, i sada pazi šta radiš, kad ti istekne treće trogodišnje razdoblje...
Ako sam dobro računala imaš vremena vikati još do 2011-te :DH:
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

Ok, dakle da se vratimo na temu, mada bih vas sve ovdje nazočne, uključujući i staru, ja banirala jer se offtopičkarile ko nikad. :pd:

Uglavnom, skužio sam da sam poprilično rigorozan u vezi nekih svojih očekivanja u pogledu izbora djevojke. Ne znači nužno da ona to sve mora imati, ali jako me to sve "uznemiruje" ukoliko naiđem na neki od tih elemenata.
- plava kosa;
- niža od mene (tata mi je hercegovac, pa šta! :evi: );
- dugi nokti (mljac);
- ženstvena, al da je ponekad sportski tip, da nije ono od Čolića "...za šetanje, visoke ti pete, za plesanje haljina ti smeta, pusti pusti modu";
- da je mršava, ne totalno onako anoreksično, al da je full mršava.

Znam da je to tipično muško razmišljanje al kad je to tako kod mene. Meni je važno to osvijestiti pa vidjeti zašto je to tako, a ne nužno pošto poto mijenjati jer bi me neka lezbijka zbog toga osudila (ovo mislim na Dodir :freak: ).
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Najljepše je prirodno...

Post by lira.folira »

Markiza wrote:Ok, dakle da se vratimo na temu, mada bih vas sve ovdje nazočne, uključujući i staru, ja banirala jer se offtopičkarile ko nikad. :pd:

Uglavnom, skužio sam da sam poprilično rigorozan u vezi nekih svojih očekivanja u pogledu izbora djevojke. Ne znači nužno da ona to sve mora imati, ali jako me to sve "uznemiruje" ukoliko naiđem na neki od tih elemenata.
- plava kosa;
- niža od mene (tata mi je hercegovac, pa šta! :evi: );
- dugi nokti (mljac);
- ženstvena, al da je ponekad sportski tip, da nije ono od Čolića "...za šetanje, visoke ti pete, za plesanje haljina ti smeta, pusti pusti modu";
- da je mršava, ne totalno onako anoreksično, al da je full mršava.

Znam da je to tipično muško razmišljanje al kad je to tako kod mene. Meni je važno to osvijestiti pa vidjeti zašto je to tako, a ne nužno pošto poto mijenjati jer bi me neka lezbijka zbog toga osudila (ovo mislim na Dodir :freak: ).
Možda zato što si ti dečko u duši :wink: :lol:

Kod mene je gotovo sve obrnuto, volim crnke, tamnopute, punašne.... onako previše punašne...
( dugi nokti-ženstvena-niska ostaje i u mom izboru)
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Instinct »

Ako je nekome gušt šminkati se-Neka to radi.
Ako mu je gušt ne šminkati se-Također.
Meni će se uvijek prije svidjeti prirodno lijepa žena bez šminke nego neka čije ću lice iznova upoznavati svaki puta kada skine šminku.
A opet,ukusi se razlikuju.Ono što je meni lijepo ne mora biti nekome drugom.
Sve je ok dok ne prelazi u nekakve "ekstreme".
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Layla »

Ne sviđaju mi se pretjerivanja u šminkanju, tone pudera, 150% više volumena na trepavicama i oči zacrnjene sa svih strana.
Volim kad se žena malo uredi, ali decentno, onako fino bez pretjerivanja.
Ali ipak mi je najljepša bez ičeg, kad mi se slatko nasmije, nikakva joj šminka ne treba.
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
Markiza
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 807
Joined: 19 Jan 2004, 22:36
Location: Osijek
Contact:

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Markiza »

Ja sam rekao svojoj djevojci, prije nego što smo se prvi put trebali vidjeti, onako nekako fino ispod (koliko to možeš takvu stvar) da volim našminkane cure. A ona došla totalno nenašminkana na prvi dejt. Bio sam šokiran činjenicom da nije napravila što sam joj rekao, hahahahahahaha i to mi je dalo jedan poseban impuls da se zaljubim u nju, jer je tak fino i jebeno drčna. A onda kad smo, u Splitu, išli van na neku romantičnu večeru, sredila se tako da sam skoro (doslovno) pao sa stolice.
Kak sam easy! :ham:
Što je prvobitni Uzrok?
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Dodir_Svile »

Markiza wrote: Kak sam easy! :ham:
just like the rest of men :hihi:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Najljepše je prirodno...

Post by renata »

Već duže vrime se smatraju dosta atraktivnima cure dosta iskvarcane
sa tamnim nijansama pudera.. Meni su baš šmišne iako,tim look-om izgledaju starije.
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Re: Najljepše je prirodno...

Post by out »

ovo mi je brate mili dosadno
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Najljepše je prirodno...

Post by Aryanim »

i meni se cini da je prirodno najljepse, ponajvise iz razloga jer ti je osoba ista na vecer i ujutro kada se probudi pokraj tebe... lijepo je ponekad se malo sredit, nasminkat i tako al prirodno je prirodno... kad je nenasminkana, pa te iznenadi jedan dan sredena... onda wow... :cer: sve umjereno, bez pretjerivanja...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
Post Reply