hot or not?

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.

hot or not?

hot
4
24%
not
11
65%
ja sam stara
2
12%
 
Total votes: 17
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

pa vidim ja da se nije s tobom za zajebavat :mrgreen:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

zujalica wrote:Dva puta tjedno je malo,mišiæi brzo ''zaboravljaju'',najmanje tri puta.
ali ako radis kako spada, nakon dva dana ces jos uvijek imati upalu od prosli put, a umorne misice treba pustiti da se odmore, a ne ih opet trenirati. trbusni nisu nista drugaciji od bilo kojeg drugog misica. je, da su stabilizatori, ali svejedno im treba odmor...
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Naravno,tako je u početku.Niti pretreniranost nije dobra,dolazi do zamora mišića.
Normalno je da u početku nastaje upala,manja ili veća,tijelo treba poslušati,ali,opet,jedno vrijeme se strpiš, skuplja se mlječna kiselina,a nju se uklanja daljnjim vježbanjem, ako prestaneš vježbati jer te boli,opet ćeš imati upalu mišića kad kreneš vježbati. :) začarani krug
Osim,ponavljam,kad osjetiš da zbilja ne možeš raditi zbog boli.Recimo,tempo-pon.-sri-pet
Isprobavala sam na sebi,znam pouzdano.Jer od,primjer, pon-čet zbilja nema koristi,osim za penzionere.
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

teorija o mlijecnoj kiselini je zastarjela, i mislim da ce trebati dugo vremena dok je se ukloni. novija istrazivanja pokazuju da se ne radi o mlijecnoj kiselini nego o odumiranju i cijepanju finih misicnih vlakana. kad pokidas vlakno, misic dobije poruku da mora rasti. zato su upale potrebne. ako nema upale, misic ne raste. zato body-builderi mijenjaju program vjezbanja cim se tijelo navikne na njega.
ne mislim na preveliku pauzu izmedju treninga, ali trebalo bi ici sa novim treningom cim prestane stara upala. zato vecina ljudi preferira split trening umjesto full body, jer se naizmjenicno pale jedni pa drugi misici. upala taman prodje dok se napravi krug treninga.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

malena8 wrote:
hellen_stewart wrote:mislim kad si tako nježna i krhka mora da si i bolešljiva :pd:
A kako to ti znaš? :pd:
seagull wrote:ma manite se corava posla, sad smo joj dali vlast u ruke, necemo je valjda jos i ojacavati :pd: :mrgreen:
E kad ojačam... Pazi me se :mrgreen:
pa draga moja kod mene su glavni kupci njezni i krhki,sve je to redom bolešljivo,naravno da znam :mrgreen:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

Dodir_Svile wrote: meni je prekrasno kako je uspjela od malih grudi napraviti prividno vece razvijanjem pectoralisa, i kako je prividno suzila struk latissimusom. i super mi izgleda tako izduzen torzo. ramena su mi blago prevelika, ali svejedno sexy. nadam se da ima plocice na trbuhu i dovoljno razvijene quadricepse i listove. guzu vjerovatno vec ima mljac.

I recimo,stavi ta žena s prve slike, strap...sexate se.
Zatvoriš oči......

I kao sa te je be Sylvester Stallone.
Last edited by Tigrica on 03 Jun 2008, 18:58, edited 1 time in total.
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

:ylol: :ylol: :ylol:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

pa mozes i tako gledati na stvari, osim ako nisi uocila tu malu sitnicu da je stallone muskarac :roll:
mislim, what's the point, i da me ti jebes i da zazmirim, mogu mislit da je angelina, a nije. :twisted:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

Dodir_Svile wrote:pa mozes i tako gledati na stvari, osim ako nisi uocila tu malu sitnicu da je stallone muskarac :roll:
mislim, what's the point, i da me ti jebes i da zazmirim, mogu mislit da je angelina, a nije. :twisted:
Uočila sam tu malu sitnicu da je Sly muškarac, i kažem da bi ta ženskica, da ima tu istu malu sitnicu , po mom mišljenju, izgledala ko muškarac.





I da te ja jebem ti bi ovako :shock: a ne žmirila. :mrgreen:
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

A kakve su mi sad "pločice" na trbuhu, ne bi bilo potrebe da Anđu i zamišljaš.

:DH:
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

znaci tebi su misici striktno muska osobina? :roll:

probaj me jebat, pa ces vidjet hocu li :shock: ili :slip: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

Dodir_Svile wrote:znaci tebi su misici striktno muska osobina? :roll:
Šta znači? Gdje sam ja to rekla?
Volim vidjeti i lijepo oblikovane mišiće/tijela, ali ona ženskica i njoj slične/slični su po mom mišljenju pretjerali i za mene su nakazni.

Dodir_Svile wrote:probaj me jebat, pa ces vidjet hocu li :shock: ili :slip: :mrgreen:
Neću. Brzo si pala. :mrgreen:
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a dobro, ne da mi se raspravljat o tome... :roll:
a ti ne znas sta propustas :rt:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Tigrica wrote:
Dodir_Svile wrote:znaci tebi su misici striktno muska osobina? :roll:
Šta znači? Gdje sam ja to rekla?
Volim vidjeti i lijepo oblikovane mišiće/tijela, ali ona ženskica i njoj slične/slični su po mom mišljenju pretjerali i za mene su nakazni.
Nisu , oni su samo nesto drugacije od uobicajnog pojimanja zenske lijepe fizionomije , nakazne je jako ruzna rijec koja definitivno ne opisuje te cure :wink:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

joj tigrice... :ylol: :ylol: :ylol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

sorry, tigrice, ali ova moja uopce nije toliko nabildana. :roll:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

ova tigricina je mrakkkkkkk :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Koja jaka zena :mrgreen:

pa nije nesto super privlacna(bar meni) ali i dalje mi nije spodobna :wink:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

isuse i boze :shock:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

obadvojica? :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

fali mi i treci, al na njega sam zaboravila :mrgreen:
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Dodir_Svile wrote:teorija o mlijecnoj kiselini je zastarjela, i mislim da ce trebati dugo vremena dok je se ukloni. novija istrazivanja pokazuju da se ne radi o mlijecnoj kiselini nego o odumiranju i cijepanju finih misicnih vlakana. kad pokidas vlakno, misic dobije poruku da mora rasti. zato su upale potrebne. ako nema upale, misic ne raste. zato body-builderi mijenjaju program vjezbanja cim se tijelo navikne na njega.
ne mislim na preveliku pauzu izmedju treninga, ali trebalo bi ici sa novim treningom cim prestane stara upala. zato vecina ljudi preferira split trening umjesto full body, jer se naizmjenicno pale jedni pa drugi misici. upala taman prodje dok se napravi krug treninga.
Onda će zbilja trebati dosta vremena da se ta teorija ukloni,s obzirom da se o njoj počelo raspravljati još prije 20,ako ne i više godina.
Ako mi možeš poslati taj članak na pp,rado bi pročitala.
No dobro,u svakom slučaju dolazi do upale mišića,koja je nužna,a pitanje je koliko bi trebalo trajati odmor između dva treninga.Koliko mišiću treba za oporavak?Pretpostavljam kako je to sve individualno,ali ako krenemo sa vježbama ponovno nakon 7 dana i opet dođe do upale?
Važno je znati dozirati opterećenje,ja opet mislim da je idealno 3 puta tjedno po 45 min,zagrijavanje,vježbe snage,čučnjevi,trbušnjaci,vježbe za leđa,istezanje....
Jesi probala već vježbati 2 puta tjedno,možeš li reći nešto na osnovu vlastitog iskustva?
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..ajmeee..what a woman :shock: :DH:..
..to jeste žena?.. :pd: ..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

zujalica wrote:Ako mi možeš poslati taj èlanak na pp,rado bi proèitala.
http://www.active.com/story.cfm?CHECKSS ... RY_ID=6468

tu sve pise. jest da nije neki narocito autoritativan sajt, ali nije mi se dalo traziti bas znanstvene clanke.
zujalica wrote:No dobro,u svakom sluèaju dolazi do upale mišiæa,koja je nužna,a pitanje je koliko bi trebalo trajati odmor izmeðu dva treninga.Koliko mišiæu treba za oporavak?
pa pauza bi trebala biti tolika da se priceka da upala prodje, tj. dok prestane boljeti. i poslije toga odmah trenirati ponovo isti misic, tj. provocirati novu upalu.
zujalica wrote:Pretpostavljam kako je to sve individualno,ali ako krenemo sa vježbama ponovno nakon 7 dana i opet doðe do upale?
http://www.medicinenet.com/script/main/ ... ekey=78966
naravno da je individualno. i ako krenes ponovo s vjezbama nakon 7 dana i opet dodje do upale, to je upravo ono sto ti treba :mrgreen: upalu je potrebno provocirati jer potice rast misica (to nije dokazano, ali dokazuju je iskustva milijuna ljudi). a osim toga, ako imas upalu, znas da si pogodila onaj misic koji si htjela.
zujalica wrote:Važno je znati dozirati optereæenje,ja opet mislim da je idealno 3 puta tjedno po 45 min,zagrijavanje,vježbe snage,èuènjevi,trbušnjaci,vježbe za leða,istezanje....
Jesi probala veæ vježbati 2 puta tjedno,možeš li reæi nešto na osnovu vlastitog iskustva?
opterecenje treba dozirati tako da se naprave 3-4 serije od po 10tak ponavljanja ili manje. zadnje ponavljanje u zadnjoj seriji bi trebalo biti skoro otkaz. zato nema smisla praviti serije od po 100 trbusnjaka, nego je bolje staviti 5 kg na prsa pa raditi serije od 12 ponavljanja, ako je vec ono prelako.
ne slazem se da bi trebalo vremenski ograniciti anaerobni dio treninga. jednostavno, raditi dok se ne odrade sve vjezbe. jedini dio koji treba tempirati je cardio i to za zagrijavanje nekih 10tak minuta low-intensity, i isto tako oko 25-30 minuta odmah poslije anaerobnog (utega) low-intensity. HIIT (high intensity interval training) na cardiu treba raditi u dane kad se ne rade anaerobne vjezbe jer kad bi se radilo zajedno, przili bi se misici a ne salo.
mislim da si me pogresno shvatila. ja ne vjezbam 1X tjedno. :shock: vjezbam tri puta, ali split program, sto znaci da jedan trening radim jednu skupinu misica, sljedeci trening drugu, pa onda treci trening ponovo prvu. tako dajem jednoj skupini vremena da se odmori i da misici narastu. idealno bi bilo podijeliti misice u tri skupine, ali sad nemam vremena slagati si novi program, a i ljeto je tu, preko ljeta ne idem u teretanu.
The rockstar hands of a big butch dyke.
Post Reply