moje telo :)

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
User avatar
sqo5
zena pod nadzorom
zena pod nadzorom
Posts: 237
Joined: 02 Aug 2006, 18:59

Post by sqo5 »

volim valjad osmjeh i mladez.....ma nemam neko misljenje o sebi... ali svakim danom dobivam sve bolji i bolji dojam zahvaljujuci njoj :nts: :wink: o:D
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: moje telo :)

Post by renata »

volim kad me tilo izdaje..naročito "onih"dana kad mi dođe volja za...
tada mi se čini da je svaki dio sexy-pa se taki i ponašam.
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Re: moje telo :)

Post by out »

kad ga osjetim
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: moje telo :)

Post by Dodir_Svile »

Modesty kaze da voli svoje tijelo isto.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: moje telo :)

Post by Instinct »

U suštini sam zadovoljna svojim tijelom iako bih voljela imati par kila manje,čisto radi boljeg osjećaja.
Volim svoje grudi,usne,zube i oči. Bolna točka su mi bedra. O stražnjici i nemam neko mišljenje. :laugh:
Kosa mi se u zadnje vrijeme oporavlja od silinih eksperimenata pa mogu reći da sam sve više zadovoljna i njom.
Vjerojatno će čudno zvučati ali volim miris svoga tijela i čak sam dobila dosta komplimenata po tom pitanju što znači da valjda nisam presubjektivna :cer: Rečeno mi je i da imam lijepe ruke/prste ali u to ne vjerujem. :laugh:

I tako to..

:bubble:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: moje telo :)

Post by hellen_stewart »

Instinct wrote:U suštini sam zadovoljna svojim tijelom iako bih voljela imati par kila manje,čisto radi boljeg osjećaja.
Volim svoje grudi,usne,zube i oči. Bolna točka su mi bedra. O stražnjici i nemam neko mišljenje. :laugh:
Kosa mi se u zadnje vrijeme oporavlja od silinih eksperimenata pa mogu reći da sam sve više zadovoljna i njom.
Vjerojatno će čudno zvučati ali volim miris svoga tijela i čak sam dobila dosta komplimenata po tom pitanju što znači da valjda nisam presubjektivna :cer: Rečeno mi je i da imam lijepe ruke/prste ali u to ne vjerujem. :laugh:

I tako to..

:bubble:
sad mi zao sto te nisam ponjusila :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: moje telo :)

Post by Instinct »

@hellen: :mis:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re:

Post by renata »

sqo5 wrote:volim valjad osmjeh i mladez.....ma nemam neko misljenje o sebi... ali svakim danom dobivam sve bolji i bolji dojam zahvaljujuci njoj :nts: :wink: o:D
ima nešto u postu ove djevojke..
želja tvoje žene ti prekrasno oblikuje tilo.
meni su sise,prije no šta san upoznala nju,bile nekako manje,stale su onako u grudnjaku,bez nekog ponosa.
Budući da moja jubav jako voli moje sise-tako su se povećale,zokružile,cile su sexy ka da žele njenoj želji ugodit.
časna riječ!baš san to duže vrime posmatrala.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: moje telo :)

Post by Instinct »

Super mi je kako se ženama uglavnom svidi skoro sve ono što ja baš nikako ne volim na sebi. :laugh: :zbunj:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
Post Reply