Kosa (let d sanshajn in)

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Post Reply
mashalah
lijepo molim
lijepo molim
Posts: 423
Joined: 20 May 2006, 11:46
Location: dislocirana
Contact:

Kosa (let d sanshajn in)

Post by mashalah »

e pa, mile moje, kakvu zurku volite na svojoj glavi, koji tip kose imate, te kako je i cime tretirate.
kakve ste sve eksperimente radili na svojoj glavi, koje proizvode da izbjegavamo, koje preporucate? :cool:
Just a minute while I reinvent myself.
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

imam dugu guuustu kosu koja je vjecno bila bez sjaja. Sad sam si nasla svoju kuru, to je sampon, balzam i maska od gliss kur. Kosa mi je sad fina, mekana, sjaji se samo tako, lako je sad i isfeniram i ispeglam. linija repair. imala sam cak i dosta ispucane vrhove posto se nevolim bas ici sisati, ali nekako se to sve popravilo, znaci da djeluje. A jos nakon silno dugog feniranja si stavim ulje od loreala, da me ubis sad neznam vise kako se zove, ja to nista ne pamtim.
i farbam se u crno, uzimam iskljucivo farbe od schwatzcopf ili loreal-a. Jer ove jeftinije farbice su nis koristi.
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
User avatar
Oziris
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 99
Joined: 08 Jun 2006, 00:07
Location: Beograd
Contact:

Post by Oziris »

Poluduga, nekih 10-ak cm ispod ramena, sa tendencijom porasta (ovo sada zvuci kao obavestavanje o vodostaju proletos u toku izlivanja Save i Dunava) jos oko 10-ak cm i odrzavanje te duzine... Ofarbana je Palette farbom uvek, u tamno braon boji, jedino me moja frizerka sprecava da se ofarbam u crno jer kaze da ovako deluje prirodnije... Koristim Cliven sampon za tretiranu kosu i isti conditioner. Nije mi bas gusta kosa, ali je negovana, bez ispucanih vrhova, uvek redovno osisana (trenutno stepenovana) i prilicno je sjajna... E da, skoro uvek je isfenirana na ravno, jer je po prirodi loknasta, a to me nervira!!!
Image

A lady with a violin playing to the seals
Hearken to the sound of calling

Come to me...
labimba
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 75
Joined: 06 Aug 2005, 08:15
Location: centrirana

Post by labimba »

Kratka,inače je bil uvijek negdje do ramena ili malko duža,
sada sam kratkuša,tj nešto pola-pola..
jedna strana izbrijana skoro a druga je malo duža,kose šiške i tako.. :roll: :lol:
Moderna.. o:D :kurčimse :wink:
*Češće nego rijeđe*
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

...
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 12:41, edited 1 time in total.
provincijalka
ovo je sazvežđe za nju provincija
ovo je sazvežđe za nju provincija
Posts: 271
Joined: 17 Feb 2006, 21:21
Location: here somewhere

Post by provincijalka »

hehe....godinama sam imala skroooooz dugu kosu, onda sam zbrijala glavu na nekim 2-3 mm..i tako oko godinu, dvije.sad je mozda 2 cm.neka skroz smijesna frizura, slicno kao bruce lee :roll: .imam strasno mekanu kosu, i potpuno ravnu.tamno smedja je, ono "vuce" na crno, prirodna boja znaci...koristim bilo koji shampon na koji naidjem....
A hold a felhok koze rejtozott ket csillag van csak az egen, mint a szemeid, mint a gyongyharmat, a...a...
Anna-Marie
CIA agent
Posts: 261
Joined: 06 Sep 2005, 11:38
Contact:

Post by Anna-Marie »

ehhm, kosa... sve klosarske varijante. izbrijana skroz na skroz, izbrijana sa strana, s jedne strane... :mrgreen:
every tool is a weapon if you hold it right
veronica
Ima sise!
Ima sise!
Posts: 167
Joined: 31 Mar 2006, 20:23
Location: nowhere

Post by veronica »

Pa pokusavam ju odrzavati cistom 8:)
Ostalo su nijanse.
Moja je prosla sve duzine i povecu paletu boja.
Dobra vijest - jos je na glavi.
Samponi i regeneratori - koji mi dodju pod ruku, najcesce Dove.
missy
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 72
Joined: 08 Dec 2005, 22:21
Location: trenutno na sedmom nebu

Post by missy »

non stop mjenjam boje samo jos sarena nisam bila
trnutno sam smedja
do ramena duzina
koristim sto stignem od preparasta ali prilicno je sjajna
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

Trenutno do pola leda sa "umjetnim" loknama.*g* Vec duze vrijeme se farbam u crveno, zaboravila sam kako mi prirodna boja izgleda. Kazu da mi oci jos vise dodu do izrazaja i da imam "kurvanjske" oci!*gg* ( nije istina) Koristim Loreal, a od drugih sredstava sto mi dode pod ruku. :DH:
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

Ja imam neku djecju plavu kosicu i zbog toga izgledam umiljato sve dok ne progovorim.

Dove mi je favorit
improvizacija je moj hobi
Touch
Great pretender
Great pretender
Posts: 198
Joined: 18 May 2006, 19:07
Location: Sadness

Post by Touch »

Plava. Gusta.Do ramena.
Izvučem na četku. Opeglam. cca 45 min.
Dođe jugo i "rice" s probude. :cry: :cry: :cry:
I want to live,
I want to give
I've been a miner for a heart of gold.
It's these expressions I never give
That keep me searching for a heart of gold
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

o Bože,touch,pa kaj fali ričama. Meni su one ultimativni fetiš.
ne peglam kosu,tj, vrlo rijetko,naprotiv ,volim kad mi je raskuštrana i čupava,ne koristim gelove niti lakove,samo kremice i silikonska ulja. i non stop gužvam kosu rukama.neka se vijore razigrani uvojci poput zastave na povjetarcu :osmjeh:
MG
pripravnica
pripravnica
Posts: 416
Joined: 24 Sep 2006, 22:45
Location: daleko...

Post by MG »

Furam dugu kosu sa varijacijama na temu od 5. osnovne. Svako toliko bacim malo pramenova. Po ljeti ni ne moram jer na suncu poplavim bez beda.
Trenutno je, nakon sto je cijelo ljeto bila cupava i valovita od mora, lagano ravnam za promjenu.

Uglavnom sve frendice bi me sisale i farbale, jer sam im valjda dosadila do bola
sa svojom dugom kosurinom, koju uzgajam od kada znam za sebe.

Neprezaljene su mi ostale pletenice :( koje su izasle iz mode kad je meni narasla kosa (majka me sisala na silu) :lol: :lol: :lol:
Drink my blood and live forever...(Anonymous vampire) :bb:
User avatar
Vulf
U VulfiCinoj koŽi
Posts: 2003
Joined: 13 Sep 2006, 11:01
Location: 00:00

Post by Vulf »

uvek je drugacija...vazda nemirna...rekle bi babe talasasta, kad je duza...kad je kraca...cupava je...smedja...cuperak tamo cuperak vamo...neobavezna uglavnom...
TurboBaby!
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 54
Joined: 27 Aug 2006, 17:40
Location: varaždin

Post by TurboBaby! »

....duga tamno smedja,malo valovita,bila sam i ćelava i irokezica se furala, a sad trebam na sisanje,neznam kako,farba ništa,svidja mi se onaj crveni odsjaj koji imam na suncu...kak da se osisam hm,ma neznam,lupit ću postepsno, i da gusta mi je i čvrsta,veli frizerka,poslušna kosa :DH:
....život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo nego momentima koji nam oduzmu dah....
infinity
jebeno nježna
jebeno nježna
Posts: 713
Joined: 27 May 2006, 13:41
Location: zagreb

Post by infinity »

moja je fina krasna frizurica, uvijek počešljana :DH: :DH: :DH:
tko bi rekao da se to sve krije ispod te kosice :mrgreen: :DH:
..ljubav nema pameti kad se ponos izgubi,
priznaj da si spremna sad za to..
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

... dugu plavu kovrčavu kosu nedavno srezala na kratko, jakooooo kratko...i odahnula sam kad sam to napravila, sad mi ni češljanje ne treba...samo šišanje svakih 10-15 dana... 8:)
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
2+2=5
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 78
Joined: 15 Sep 2006, 17:38
Location: trapped in hyperspace

Post by 2+2=5 »

bez forme...asimetrična...kratka, tamno smeđa* frizura ovisi o strani na kojoj sam spavala... :mrgreen:
blow wind blow. i'm safe and sound
sxc-angel
little devil
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2005, 09:37
Location: Zagreb

Post by sxc-angel »

kratka tamno smeđa raščupana kosa s uvijek dosta gela ili voska na njoj pa izgleda kao da je crna...zahvaljujući mom divnom frizeru 8:) uvijek imam neki unikat iscrtan :bigok: (precizno izrezan škaricama) s lijeve ili desne strane ...otraga ne mislim sa strane iznad uha ;)
User avatar
Oziris
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 99
Joined: 08 Jun 2006, 00:07
Location: Beograd
Contact:

Post by Oziris »

Poslednjih par meseci jako kratka, uvek ima dosta voska na sebi, rascupana, uredno zalizana, mali cheerokee... sve zavisi od raspolozenja, outfit-a i mesta na koje idem.
Image

A lady with a violin playing to the seals
Hearken to the sound of calling

Come to me...
satyavati
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 63
Joined: 02 Jun 2006, 21:28
Location: Split

Post by satyavati »

sa duge, plave presla sam na tamnosmedju podsisanu do ramena.....nikad pocesljana....na preporuku frizerke koristim garnier sampon i regenerator, radi onih vocnih kiselina, navodno obnavljaju kosu....a upavo mi je to trebalo nakon sto mi je vecina dlake otpala radi trajne.... :cry:
Bad people are punished by society's laws, and good people are punished by Murphy's Law.
User avatar
swayka
pripravnica
pripravnica
Posts: 208
Joined: 26 Aug 2006, 15:30

Post by swayka »

kratka... bas me prija nekidan srezala... inace od kad znam za sebe imam kratku osim par oklada zbog cega sam pustila, pa naravno srezala :DH: inace mi kratka kosa jebeno stoji, duga je ajme meni... gusta, ali pregusta, tako da se svakih misec dana shishnem... 8:) boja mi je sad prirodna (ne znam kako je definirat-ssmedjo, pa svijetlo smedje da je cak na nekim djelovima misja boja)... a perem je sa bilo cime a za oblikovanje - sad mi je od welle neki vrag u upotrebi...

inace prosla sve i svasta sa frizurom, pogotovo kod bojanja... mama napadaje imala sa mnom :DH: :twisted:
smajl.
crispy
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Posts: 877
Joined: 19 Feb 2003, 20:56

Post by crispy »

volim nositi kratku kosu.....nekada sam imala dugu kosu do guze i plakala svaki puta kada su mi je rezali, sada pi*dim svaki put kad mi kosa predje preko ruba usiju :mrgreen: ne volim previse promjena na svojoj glavi....cuvam te tri jadne dlake :mrgreen:
Image
Image.....pipni Image
Swanheart
Zlo od deteta - ego maniac
Zlo od deteta - ego maniac
Posts: 377
Joined: 07 Jul 2006, 23:48
Location: burek u svemiru

Post by Swanheart »

kosa...sve kraca i kraca...sad je...e pa ne znam kako da objasnim...vidi se na avataru
Don't stand in my way
With nothing to say
And think you're the world

Cheers Darlin'

www.myspace.com/_incubus_
Post Reply