Pirsingovi

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Post Reply
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

isti samo veći
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
roots are deeper then death
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

i neki od nakita za strechinge uha (earlobe streching plugs, tunnels, tapers)

http://www.hollywoodbodyjewelry.com/cat ... ,,,,99999/" onclick="window.open(this.href);return false;
roots are deeper then death
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Pirsingovi

Post by cocky »

malo me jeza hvata od svih tih bužalica i raznih materijala u koži :one:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

he he
od nekih čak i mene hvata al to su već extremi
al da, izgleda creepy kad ovako vidiš bez da vidiš postupak i rezultat
mogu ja uploadat i koji video al mi se sve čini da će me se tek onda bojat :hehehe:
navikne se čovik na svašta kad se bavi time
iskreno, nadam se da će me špedit (poslat) malo u englesku ili ameriku u neki tattoo & piercing studio, tako da iz prve ruke doživim neke stvari za koje ljudi ovdje ili nemaju petlje ili nemaju pojma da postoji :smrc: tužno mi je kako je u nekim dijelovima europe i svijeta to sve razvijeno i ljudima svakodnevno a kod nas nije :smrc:
roots are deeper then death
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: Pirsingovi

Post by Gradisca »

Ma samo ti stavi. Nije to ništa nepoznato.
To su i Dominikanci radili.
.... ... ...streching... ... ...
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Pirsingovi

Post by Andain »

Dodir_Svile wrote::
ama, argumente za sta? o cemu ti, pobogu, pricas? :ogle:
One (u tvom slučaju, nepostojeće) argumente koje u raspravi iznosiš kad braniš neku tezu, kao na primjer da su tetovirani i ispirsani ljudi autodestruktivni.
ona je meni rekla da imam glupe upadice, ja sam je zamolila da mi argumentira zasto su glupe. mislila sam na TAKVE likove. opet te pitam, koje teze?
A što drugo da ti kaže kad iznosiš neprovjerene stvari bez ikakvih dodatnih objašnjenja, koji se tiču generalizacija nad skupinama?
Toliko od mene.
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Pirsingovi

Post by Dodir_Svile »

Andain wrote: One (u tvom slučaju, nepostojeće) argumente koje u raspravi iznosiš kad braniš neku tezu, kao na primjer da su tetovirani i ispirsani ljudi autodestruktivni.
ja sam rekla da POSTOJE INDIKACIJE da je to tako (istrazivanja), i na osnovu tih indikacija NASA stvara their policy, a ja se slazem s tim indikacijama. To je sve sto sam rekla.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Pirsingovi

Post by Andain »

:)

Dobro, glavno da više ne pričaš da predočavaš ljudima argumente. :)
Dodir_Svile wrote:
ti izgleda stvarno imas nekakvih problema, ako moras nabijati na ku*ac sve redom zato sto ti se predoce argumenti. :ogle:
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Re: Pirsingovi

Post by stara »

Procitala sam sve rasprave vezano za sukob Dodira i metalscore i zakljucila slijedece:

1. Tko je uopce ikada pomislio da mu relativno dobar odnos samnom omogućava da na forumu radi sto hoce - zajebo se. Takvih slucajeva je do sada bilo mnogo i manje vise svi su na tome slomili zube.
2. U ovom trenutku nitko nece biti baniran a kom se moja odluka ne svidja slobodno moze zaobici ova mjesto.
3. U ovoj temi kao i u temi o tetovazi moze se pisati o pirsingu i tetovazi a li ne i o psiholoskim osobinama ljudi kojji se prisaju i tetoviraju u negativnom kontekstu, jer je to stvar osobnog izbora i nitko nema pravo osudjivati tudji osobni izbor.

Bilo kakav daljnji sukob bit ce onemogucen
:galeb:
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: Pirsingovi

Post by Fusion »

Alba Avis wrote:Ubolo me to da svatko od vas ima potrebu iznositi neke svoje generalizacije na temelju ovih istraživanju, uz postojanje vidljivih metodoloških ograničenja. I to da se nekome nešto pripisuje na temelju tih istraživanja definitivno nije okej, po meni. To je upravo u ovoj teme i više nego došlo do izražaja, totalna diskriminacija spram kategorije pirsanih i tetoviranih.
To što postoje neka istraživanja koju su poprilično štura, ne daje nam za pravo da budem ne tolerantni i zatvoreni spram određene kategorije, i upravo mi takvo trkeljanje liči na dogmatizam.
Image


Volim Te.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

[post prebačen u Bljuvalište by: A_V]
Last edited by Addison_V on 28 Jul 2010, 17:31, edited 1 time in total.
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Re: Pirsingovi

Post by stara »

stara wrote:3. U ovoj temi kao i u temi o tetovazi moze se pisati o pirsingu i tetovazi
Ako vas zanima nastavak u tonu koji se ne odnosi na prising raspravu mozete nastaviti u Bljuvalistu jer cu svaki naredni topic koji se odnosi na dirkriminaciju i bla bla - izbrisati!
:galeb:
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

Sorry, stara, samo sam se povela za Fusion ;)
Evo prebacujem.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

...
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Pirsingovi

Post by dalloway »

meni je pokoji pirsing simpatičan,npr. na uhu više njih,obrva..jedino na jeziku ne volim..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

Meni je jezik bas fora.
Fun je.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Pirsingovi

Post by dalloway »

Addison_V wrote:Meni je jezik bas fora.
Fun je.
nisam probala :hihi:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

dalloway wrote:
Addison_V wrote:Meni je jezik bas fora.
Fun je.
nisam probala :hihi:
It's hot :)
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

na mom je jeziku samo 1 :smrc:
odlučila sam da za sada neću stavljati ni jedan više na jezik jer s obzirom da imam i medusu i sirface ispod donje usne, sve zajedno bi bilo too much metala na površinski malom dijelu tijela :dadada:
al mi je zato extra vidjet na drugima 2 ili više piercinga na jezičku

mogla bi vam pokazat nekoliko dobrih slika piercinga, samo da ih iskopam :hajhaj:
roots are deeper then death
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

metalcore8 wrote:na mom je jeziku samo 1 :smrc:
odlučila sam da za sada neću stavljati ni jedan više na jezik jer s obzirom da imam i medusu i sirface ispod donje usne, sve zajedno bi bilo too much metala na površinski malom dijelu tijela :dadada:
al mi je zato extra vidjet na drugima 2 ili više piercinga na jezičku

mogla bi vam pokazat nekoliko dobrih slika piercinga, samo da ih iskopam :hajhaj:
Ajde mc k'o da ne mogu žene same Googlat ako ih zanima :)

Nego, meni je taj tvoj surface adorable... ali ne bih mogla izdržat da nemam jedan i na drugoj strani :cer:
A ne sviđa mi se vidit više od jednog pierca na jeziku.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Pirsingovi

Post by Modesty Blaise »

Čini li se to meni Addison da si veliki ljubitelj simetrije kod pierceva i da ne bi mogla drukčije.

Ja bi madonu. Ali mislim da bi na meni izgledala glupo. Mislim da ću ipak samo se zabavljat po ušima. :/
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

Modesty Blaise wrote:Čini li se to meni Addison da si veliki ljubitelj simetrije kod pierceva i da ne bi mogla drukčije.

Ja bi madonu. Ali mislim da bi na meni izgledala glupo. Mislim da ću ipak samo se zabavljat po ušima. :/
Ako ih stavljam na sebe, da.
Na drugima mi je svejedno.
Znam jednu žensku koja ima tonu pierceva po licu koji su simetrični, jedino obrvu ima na desnoj strani, a na lijevoj ne. Svaki put kad je vidim, ne mogu odolit da je ne pitam zašto više ne pierca i drugu obrvu. :neine:
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

draža mi je asimetrija, iako sam 50:50 šta se tiće metala na meni
a na drugome, nek se ljudi vesele sa simetričnim i asimetričnim nakitom

he he, da neka same traže, je, ALI ipak, pošto se bavim time, imam pristup nekim stranicama koje su fenomenalne a nisu opče poznate ljudima koji nisu full u tome
htjela sam malo extrema stavit :hajhaj:
danas se osjećam extremno :hihi:
roots are deeper then death
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Pirsingovi

Post by Addison_V »

Napeto ti je šokirat, ha? ;)
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Pirsingovi

Post by metalcore8 »

s vrimena na vrime
navikla sam da to ide s mojom osobnosti ali i izgledom, čak kad sam i zakopčana do grla ...
hebat ga, ne uklapam se ni po čemu, počevši od razmišljanja i pogleda na svijet pa sve do vanjštine

upoznala sam ljude koji šokiraju vanjštinom a unutra su nitko i ništa
soooooo lame
roots are deeper then death
Post Reply