Suknje, minice..

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Suknje, minice..

Post by Wanda »

dakle, ko i uvijek, dode zima, meni se polupaju lonchichi u glavi i minice uzmu maha
izgleda da imam neki mazohistički poriv čekat zimu pa počet nosit suknjice
anyway; ove zime sam uvela i ątucne (vidla ľaba da konje kuju...)
tak da trčkaram gradom sva vesela i uokolo pokazujem svoje ątrkljave noľice

valjda je pitanje trebalo biti neąto u stilu; ima li jos mazohista, koji se ponekad zrtvuju unatoc ovoj odvratnoj hladnoci pa sebi za gust obuku nekaj krajnje neprimjereno za ovo doba godine?
i da li su to čeąće minice ili suknje? (ja volim suknje do koljena, a minice tek toliko da jedva prekriju guzu)
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Ja imam previąe mrąave none da bih nosila bilo kakve suknje. Al' eto, ponekad se zalomi neka skroooz duga, ąiroka suknja, koja mi, ko biva, i stoji. Inače, najviąe volim dugačke crne ili bordo suknje u gotičkom/darkerskom fazonu. U njima sam totalno "ja".
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

Joj, još jedna tema za mene...

Drage koke, ja obožavam minice. Na žalost ili na sreću nekih;)))
I pogotovi zimi! Inače mi termostat ne radi tako da su mi mjehur, jajnici i bubrezi uvijek na udaru..naravno sve manje i manje zadnjih godina jer sam ja sve starija i starija i sve pametnija i pametnija ohhhhh neeeee

Baš sam nedavno u centru kupila super crnu minicu s koje vise končići...i jako je jako mini. Hm, to neću nositi u grad.
Queen of spamm
turbomaca
vrtic
vrtic
Posts: 16
Joined: 14 Apr 2005, 17:26
Location: mz inace vk

Post by turbomaca »

nema mi nista gore nego suknja na neskladnom tjelu. duge sarene ciganske suknje dobro stoje zenama dugih nogu i visljeg rasta. nize cure kao sto sam ja kad obuku takve suknje izgledaju jos manje i zdepasto. a minice na i sa visokim petama mogu proci.
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

imam novu traper minicu...predobra je
Queen of spamm
zrinka
pripravnica
pripravnica
Posts: 390
Joined: 19 Feb 2003, 17:03
Location: Krapina
Contact:

Post by zrinka »

jednom sam obukla ,tak sam se osjecala kao kurva
nije to za mene :roll:
ali lijepo mi je pogledat na drugima.. 8:)
za samo kap njeznih rijeci te molim jer srce moje duboko te voli
Image
voljeti i započeti iznova.
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

Post by Nausikaja »

obožavam minice i nosim ih čim stigne..navodno nemam loše nogice....
Queen of spamm
vanessa
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 70
Joined: 15 Jul 2005, 10:50

Post by vanessa »

Kupila sam si za Božić lude čarape, samo još trebam nači minicu za njih....a da probam izači samo u čarapama....takoooooo su dobre :dod:
labimba
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 75
Joined: 06 Aug 2005, 08:15
Location: centrirana

Post by labimba »

Od prije nekih pola godine pjaaaazdim na hulahopke pa time i na suknjice ,vestice i sl... :DH:
Strava su mi ne minice nego onako nešto oko koljena cenat dva poviše,uglavnom oko koljena ;yeah!
A hulahopke mi sve začini,nevjerojatno kavih sam koljena vidila ove godine(rano sam počela) 8:)
Divno..
Jučer mi je uletila takva zagrebčanka u shop da sam bila skoro pod šankom...
Vrti li vrti..
Glub.. :!: :!: :lol:
*Češće nego rijeđe*
HotIce
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 23
Joined: 21 May 2006, 13:15
Location: Zagreb

Post by HotIce »

obožavam minice i nosim ih kad god mogu.....pogotovo van ili kad dođe ljeto pa mogu furat one preslatke dopičnjake...obožavam ih furat u kombinaciji sa ultra visokom petom....jjjooooojjj idem se sad obuć i na kavicu u grad
''I've got something U can lick''
Natasshha
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 20
Joined: 08 Jan 2006, 16:49

Post by Natasshha »

vreme je sad idealno za mini suknjice(koje btw obozavam)
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Post by Hidden_soul »

Daaaaaaa, ja ih isto obozaaavam :love:

Onako ih biram ultra-mega-super kratke, najcesce volim kozne jer se te ne rastegnu nikako, tako da uvijek ostaju jednako kratke, jer dopicnjak je dopicnjak, nije dokoljenka. Hm, mislim, ako nemas bas vaginu do koljena, u tom slucaju trebas obuci kabinu za presvlacenje da bi ti bila dopicnjak.
I onda si ja ljepo izdepiliram nogice, masinicom naravno, i onako cekam par minutica da se pojave one preslatke crvene tockice po nogicama. Eh, kad se one pojave, znaci da sam spremna. Meni je to taaaaako preeeslatko, ko da sam ocerupano pile, ajojjj, odmah si zamislim kako mi neka zena pjeva: "...pile moje, pile moje, ruke su ti vruce...".
Hm, e onda taj svoj minjak, jel, uspijem navuci preko koljena iznad (hm, dobro, uz pomoc podmazivanja, guranja, ustezanja, istezanja, istanjivanja, vazelina itd.) ali strpam se. I onda moje kvalitete, dakle moje noge dolaze do izrazaja. Dakle, takva, spickana da boli glava odem van i nadam se da ce me zapazit neki nogometni trener i vidjet da je Ronaldo qrac od ovce naspram mojih misica i nogu i tako svaki dan uzaludno kad idem na spicu tako sredena, gajim nadu da cu jedanput dobiti priliku zaigrati u nekom nogometnom klubu. They dont know what they´re missing, oh well :roll:
Jedanput me zaustavio Ciro Blazevic i pitao da li bih mogla da Kranjcaru odam tajnu kako da dobije takve noge kao ja, jerbo za njega nisu bili sigurni da li da mu daju da reklamira zenske najlonke ili nesto s nogometom, ali nisam mu mogla pomoci, jer sa takvim divnim nogama, gdje se misici ocrtavaju toliko da bi minjak popucao da nije kozni (da, jos jedan od razloga zasto volim kozne) se jedino mozes rodit (ili to steci ali mukotrpnim radom i sjedenjem godinama za balconnom i okolnim forumima).

Ahh :love:
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
infinity
jebeno nježna
jebeno nježna
Posts: 713
Joined: 27 May 2006, 13:41
Location: zagreb

Post by infinity »

ne nosim :mrgreen: , ali jako volim vidjet na curi 8:)
..ljubav nema pameti kad se ponos izgubi,
priznaj da si spremna sad za to..
Anna-Marie
CIA agent
Posts: 261
Joined: 06 Sep 2005, 11:38
Contact:

Post by Anna-Marie »

ma ne znam... rijetko kada, ali zna se i to desiti. uglavnom u skunji se osjecam kao transvestit. :roll:
every tool is a weapon if you hold it right
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Blago tebi. Ja IZGLEDAM kao oni medo-pederi u suknji. Čak i kad se izdepiliram! :DH:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
User avatar
Monika
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 62
Joined: 03 Jan 2005, 23:52

Post by Monika »

Znam ponekad obuči traper šosić po ljeti, ali nije jako kratak, tek malo iznad koljena. Moja štrkljava koljena i nisu baš za pokazivanje.
Ali kad moja cura obuče sličan traper šosić i slatku košuljicu..uf..oči su mi ispale kad sam ja prvi put vidjela tako obučenu..
Samo što me rijetko želi počastiti time... :(
''Imaj na umu da nijedan događaj nema vrijednost sve dok mu ti osobno ne pridaš tu vrijednost.''
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

jednoj od sto dobro stoji minica i bas tu jednu ja nikada nisam vidjela.Kad zene navuku minicu do ispod pice tek onda spoznam gdje je granica neukusnog odjevanja,grozim se uskih pripijenih minica u zarkim bojama(nadam se da vise nitko kozne ne nosi)
Sosic iznad koljena je totalno druga prica i to volim vidjeti cak mi je i sexsipilno
improvizacija je moj hobi
Nadjin
pripravnica
pripravnica
Posts: 276
Joined: 06 Sep 2004, 22:23
Location: Croatia /Zagreb

Post by Nadjin »

Kupila sam si lijepi dugački do poda,crni šos,lagano "ciganskog" stila,kakvi se sada nose..Vjerojatno sam taj dan imala ovulaciju,kada sam ga kupila :mrgreen: jer baš ne volim nositi šoseve..To je bilo prije par mjeseci, i tek sam ga neki dan prvi puta obukla, vjerojatno zato što sam se vratila sa mora,oslobođena,potamnjela,i naviknuta na komociju strujanja zraka,po svome oskudno odjevenom tijelu, i nadasve friško izdepilirana :mrgreen: .
Jedino sam inače znala po ljeti ,iz čisto praktičnih razloga,zbog vručine,nositi šos,i to samo traper minjak, točnije malo iznad koljena,(znači ne dopicnjak)..

Nekako sam se uvijek ugodnije osjećala u hlačama,a neugodno u šosu..
Iznenadila sam se vrlo pozitivno, skuživši da se u ovom novom šosu jako ugodno osjećam, i da mi ga je čak i gušt nositi!
Pogotovo kad sam ga obukla u kombinaciji sa crnom majcom na bretele.. 8:)

Probudila se jedna nova nijansa ženstvenosti u meni,čini se :mrgreen: ..
Nadam se da me neće brzo napustiti, a možda se čak i zadrži.. :mrgreen:


Inače, volim vidjeti ukusno obučene žene u suknjama,(znači ne pre napadne kratkoće i boja),posebno u kostimima..

Na moru sam imala malu nezgodu, pa sam morala ići na hitnu.. :roll:
Tamo me je pregledavala teta dr., koja je imala do sad jednu od najorginalnijih uniformi koje sam vidla..
:arrow: :arrow:

Imala je dugi uski bijeli šos do poda,sa rasporkom sa strane do malo iznad koljena!! :oops:

Mam sam se bolje osjećala nakon izlaska iz ambulante.. :mrgreen:
Voljeti,i biti voljena,najdivniji je osjećaj...
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

..
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 12:37, edited 1 time in total.
mashalah
lijepo molim
lijepo molim
Posts: 423
Joined: 20 May 2006, 11:46
Location: dislocirana
Contact:

Post by mashalah »

volim, nosim, lijepo mi stoji
Just a minute while I reinvent myself.
infinity
jebeno nježna
jebeno nježna
Posts: 713
Joined: 27 May 2006, 13:41
Location: zagreb

Post by infinity »

meni mama uvijek sere kako je šteta da mi ljudi ne vide noge :mrgreen: , al nema šanse da se ja u tome dobro osjećam..otprilike kao shane u trećoj sezoni :mrgreen:
ne znam ni hodat, ni sjedit..
..ljubav nema pameti kad se ponos izgubi,
priznaj da si spremna sad za to..
Touch
Great pretender
Great pretender
Posts: 198
Joined: 18 May 2006, 19:07
Location: Sadness

Post by Touch »

infinity wrote:meni mama uvijek sere kako je šteta da mi ljudi ne vide noge :mrgreen: , al nema šanse da se ja u tome dobro osjećam..otprilike kao shane u trećoj sezoni :mrgreen:
ne znam ni hodat, ni sjedit..

:DH:
1..2..3...Izgubljeni..
Ima nas joooš!!

:DH:

Svega 10-tak puta normalna minica, suknjice do koljena i prošlu zimu duga sa rasporom straga i hulahopke sa uzorkom. Čizme. 8:)
I want to live,
I want to give
I've been a miner for a heart of gold.
It's these expressions I never give
That keep me searching for a heart of gold
infinity
jebeno nježna
jebeno nježna
Posts: 713
Joined: 27 May 2006, 13:41
Location: zagreb

Post by infinity »

ja nosila samo u pionirima :mrgreen:
..ljubav nema pameti kad se ponos izgubi,
priznaj da si spremna sad za to..
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

nekad nosila suknjice iznad koljena,minice nikad to ne volim ali volim vidjeti na drugima.Sada se bolje osjecam u hlacicama i hlacama. 8:)
Hipolita
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 20
Joined: 01 Aug 2006, 20:34
Location: treca s leva sto izlazi na sor

Post by Hipolita »

O, to je lepo za sve one koje umeju da nose minice, tj. da im u njima bude prijatno.
Volite li Bodlera?
Post Reply