mascarra:)

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

mascarra:)

Post by honky »

Da čujem,đevojke,kojim se preparatima sluľite da biste izvukli te tako naglasili vaąe predivne trepavičke?:-))

Ja otkad sam se kakti počela ąminkat koristim MF 2000 i recimo da sam dugo bila
zadovoljna s njom.Međutim,kod mene je problem kaj na donjem kapku imam valjda 2.5 trepavice,onda su mi uvijek djelovale malo usamljeno...nekak tuľno:)
Ugl.sad imam isto od Max Factora More Lashes i tak sam hepi s njom:)
Eto,sad se vi lijepo raspiąite,preporučujte i tako dalje i tako bliľe.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Orlando
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 31 Aug 2003, 19:17

Post by Orlando »

trenutačno maybelline- lash expansion- mala lova- veliki učinak :shock:
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

E bas sam vam se htjela pohvaliti da sam otkrila maskaru stoljeca. Kakve umjetne trepavice. Zove se "Double Extension" od L'oreala. Dodje 95,00 ali nasla sam je u jednom frizerskom salonu za 75,00 i g e n i j a l n a j e.
Zasto? Sastoji se iz dva dijela. Na jednom kraju je kakti bijela maskara, zapravo je to nekakva baza sa ceramidom ,ako to nekome nesto znaci (meni ne :lol: ) uglavnom, ljepo od korjena prema vrhu mazes s tim bijelim i na ocigled ti se na krajeve trepavica nadostukava to bijelo, da ne pricam sta radi s onim kracim i tanjim trepavicama ...
Dva sloja, dusu dala, a onda brze bolje (ne ostavljati da se osusi - iz iskustva govorim) premazati s onim normalnim crnim dijelom. Isto od korjena prema krajevima kako bi sto bolje ispalo, bez grudvica ... nisam nikada duze trepavice imala, savrsena je maskara. Ja sam odusevljena
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
sighty
vrtic
vrtic
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2002, 22:38
Location: blizu...:)
Contact:

Post by sighty »

nemam potrebu za maskarom jer su mi trepavice i te kako naglasene i bez nje 8:)
Luna
Lezba sa onoga svijeta
Lezba sa onoga svijeta
Posts: 386
Joined: 22 Nov 2002, 01:03
Location: na njenim rukama

Post by Luna »

Nisam baą neka ljubiteljica maskara, stavljam je uglavnom samo za večernje izlaske. Preko dana i kad sam na poslu nekak mi se to neda, zato ąto se ponekad zaboravim pa se znam zaletjeti i s ručicom istrljati okice :mrgreen: zato jer sam na poslu puno pred compom... eh :mrgreen:
A kaľu da imam dosta izraľajne okice tak da mi maskara i nije tbaą tak neophodna 8:) pa ondak doma baą i nemam neki arsenal maskara i nemam neku fejvrit...

al sviđa mi se ova o kojoj mizzy piąe, mizzyka reci di ta ima za kupit, ta s ceramidima? :ogle:
-Zašto tako užurbano nunaš?
-Zato da brže zaspim!
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Post by honky »

Double extension mater kupila...sebi,dakako.Ovak,ja imam malo strejnđ ukus i to,al meni se četkice opće ne sviđaju,prevelke su nekak..ok ovo bijelo,al kad sam ih iąla pofarbat sva se razmazala+oko sam si skoro skopala:-/ Brijem da treba malo vremena da se nauči manevrirat s tim,bar meni:) Al produljuje trepavice,da bi reč rekla,eno stara trepće ko Bambi...
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

s maskarom si obicno pokusavam iskopat oko..
no, ak se vec sminkam, pa ak ide i maskara, onda ide Lash Architect od L'Oreala
al nikada na donje trepavice jer mi se sve razmrlja.. :?
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

honky tonk girl wrote:Double extension mater kupila...sebi,dakako.Ovak,ja imam malo strejnđ ukus i to,al meni se četkice opće ne sviđaju,prevelke su nekak..ok ovo bijelo,al kad sam ih iąla pofarbat sva se razmazala+oko sam si skoro skopala:-/ Brijem da treba malo vremena da se nauči manevrirat s tim,bar meni:) Al produljuje trepavice,da bi reč rekla,eno stara trepće ko Bambi...
ovaj tekst i pogled na avatar i razmaza mi se double extension od suza :lol: :lol: :lol:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Post by nedodirljiva »

a tko te slikal nebus rekla? ha? ha? ha? :twisted: ...
samo probaj zaboravit hund mutter.. pa bus vidla kak ja kaznjavam nezahvalnost :twisted: :wink:

ja inace obozavam maskare.. i nikad ne izlazim iz stana bez da ju stavim :mrgreen: navika..
a uglavnom koristim MAX FACTOR .. :cool:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
chebella
vrtic
vrtic
Posts: 8
Joined: 08 Jul 2003, 12:53
Location: berlin
Contact:

maska, ra

Post by chebella »

:lol: moj vrlo dragi prijatelj tvrdi da sminkanjem sm o nesta skrivamo, ne vrijedi kod njega argument da je stvar i u naglasavanju.. ah, nek ga bude... a sminka se, i on.. ponekad.. eh. zar se igramo skrivaca? ne bi rekla.. dobih kompliment da sam najljepsa bez sminke, al sta, svejedno je. s sminkom ili bez , opet sam ja ta koja jesam... ah, povrsinaaa.

btw. koristim revlon, i bourjua(tak nekak se pise).. uglavnom sam fokusirana na izgled cetkice, volim da mi ih malo produzi, nahrani... a pocesljam ih nekak improvizirano.. bolje ne napisati, to vec spada u horror stuff. i to je to. viva la maskara, zivele ogromne trepuse i one manje. zivele :lol: mi.
Kucka sam, znam da jesam.
Besna sam i toga
svesna sam.
*sandra*
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 21 Apr 2004, 21:01
Location: Rijeka

Post by *sandra* »

ja već dugo na Maybelline - lash expansion.
Nije neka para,a dobro izdulji i istakne trepavice..
There is no love like your love..
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Ja se ąminkam samo za "posebne prilike" ili kad mi baą, baą puhne da se naąminkam. A to je jako, jako, jaaako rijetko.
Once upon a time, maskara mi je bila najmrľi dio ąminke, smatrala sam je totalno bespotrebnom, ali sam je stavljala. s vremenom mi je postala najdraľi dio ąminke, opuątam se stavljajući je. Koristim uglavnom Max Factor 2000 Calories ili MF Aqua Lash. Totalno dobra maskara i sasvim mi odgovara i zadovoljna sam, pa nemam potrebu da je mijenjam.

P.S. Nikad, nikad ne koristite Avonovu maskaru, trepavice uľasno otpadaju! (A moľda je to samo meni :|)
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
User avatar
lonica
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 43
Joined: 08 Oct 2008, 09:07
Location: zg

Post by lonica »

max factor maserpiece max, duze vrijeme ju vec koristim i jako sam zadovoljna...
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Post by Layla »

E tu sam i ja koristila i bila mi je nekak najbolja. Al sad stvarno rijetko koristim maskaru, naprosto mi se ne da više.
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

max factor aqua lash ili 2000
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Trenutno koristim M.F.-ovu Masterpiece beyond length i prezadovoljna sam njome. Maskara je sastavni dio moga svakodnevnog života, tako da... :mrgreen:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Misty Skywalker
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 15 Dec 2008, 20:16
Location: Dalmejša

Post by Misty Skywalker »

Nisam pobornik prejeftinih stvari ali Essence maskara u tamnoružičastoj tubi od 19 kuna je maskara mog života i oči mi kao u Bambija u sretnoj fazi.
A probala mnogo toga skupoga i imala samo grudice pred perspektivom.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: mascarra:)

Post by Bubble »

Image

Ova napravi trepavice i onima koji ih nemaju :cer:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Megain Fame
studentica
studentica
Posts: 124
Joined: 25 May 2010, 20:08
Location: Zagreb
Contact:

Re: mascarra:)

Post by Megain Fame »

mrzim maybelline. mrzim mrzim mrzim..
ALI
ona colossal maskara mi je savršena.
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: mascarra:)

Post by Gradisca »

neku od Avona
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: mascarra:)

Post by Modesty Blaise »

Megain Fame wrote:mrzim maybelline. mrzim mrzim mrzim..

Znači da si definitivno rođena s tim...i da nije Maybelline. :cer:


Nakon pomnog proučavanja zaključila sam da max factor još uvijek beats the shit out of all the other mascaras.

And I know mascaras, trust me. :kokice:
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: mascarra:)

Post by cocky »

ma koje crne maskare, što je to :zbunj:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: mascarra:)

Post by Fusion »

Koristim: Max Factor (2000 calorie, dramatic look), Manhatan (maximum volume), L'oreal (collagene, extra volume) i Nivea (lash designer).

Od svih navedenih mi je najbolja Niveina maskara.
Imam prirodno dugačke trepavice tak' da mi ne treba nešto extra.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: mascarra:)

Post by Instinct »

Ne volim maskare (Iako posjedujem par :cer: ) jer imam prilično duge trepavice koje mi nakon što ih malo uvinem i namažem maskarom poput brisača za auto stružu po očima.
:lol: :lol: Obzirom da nosim leće to baš i nije ugodno. :idiot:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: mascarra:)

Post by malena8 »

Fusion wrote:Koristim: Max Factor (2000 calorie, dramatic look), Manhatan (maximum volume), L'oreal (collagene, extra volume) i Nivea (lash designer)
Ipak po meni najbolja maskara ikad :mislim:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Post Reply